Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#55892
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Pak stačí jen simbolicka sklenička a člověk je na začátku.
Akože šla kolem a skočila ti do hrdla?

Přiznala jsem se i z toho důvodu abych popsala svůj pocit jaké to je když naskočíš do toho špatného vlaku.

OK, jeden pocit už poznáš. A teraz ten druhý pocit, ktorý ťa prinútil vypiť. Čo predchádzalo tej prvej skleničke? Situacia, myšlienka....
Ako dlho si v tom špatném vlaku sedela?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55903
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Macek napsal:
Tak jdu s pravdou ven neboť tak to vnímám. Po nějaké době abstinence jsem selhala.

A jak dlouho jsi vydrzela nepit? Matne si pamatuji ze jsi tady zacinala psat nekdy zacatkem roku... takze cca pul roku abstinence?

Macku vzdyt to je krasne! Jsi skvela ze jsi to takto zvladla! A ze prisla recidiva? Podivej se na statistiky lecby alkoholismu - bylo pouze jen otazka casu kdy to s velkou pravdepodobnosti prijde . Chapu ze Te to stve, je Ti to lito, jsi zklamana ale zkus si prosim uvedomit kolik alkoholiku nezvladne ani to co Ty. Kolik lidi se tady na foru mihlo od zacatku roku a zase zmizeli - a co asi delaji?

Ted uz vis ze to jde zvladnout. Uz vis ze zivot bez chlastu je fajn a je lepsi (bohuzel ne vzdy jednoduzsi) nez zivot s chlastem. Osobne nevidim problem v tom ze jsi selhala pokud si jasne uvedomis proc a na cem jsi selhala a postaras se o to aby jsi stejnemu selhani v budoucnu dokazala predejit.

Nevzdavej to a jed dal! A bude to dobry... .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55904
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Moc děkuji Gennosuke. Ano půl roku jsem to zvládla. Tvoje slova jsou jako pohlazení.
Jak se mám doma podívat manželovi do očí a říci jak moc mě to mrzí. Tolik jsem ho zklamala.
A já si myslela že už to mám zmakle a vše pod kontrolou. Byla jsem na sebe hrdá že jsem to dokázala sama bez léků a doktorů ani AA jsem nenavstivila.
Budu bojovat.... chci.Nechci znova být v tom kolotoči, byť to mám kvartalne i tak je to problém.
Moc děkuji za podporu
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55905
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Netrap se tim tolik, jsi jen clovek. Preci jsi selhala poprve, neselhavas kazdy tyden.
Ttreba te manzel svym pochopenim prekvapi.
Omlouvam se, ze se ptam, ale ty jsi si dala sklenicku i kdyz jsi nemela chut. Tak na uklidneni?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55906
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
První byla na oslavě. To jsem si myslela že to dám.Další přišla o 14 dní později. Připadala jsem si flustrovana z práce, z domova. Možná výmluvy.... Vím jediné. Nebyl to opojný stav kdy ti je dobře a klid.
Je jasné že teď už nemá cenu se trápit spíš jsem to potřebovala že sebe dostat.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55907
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Jasne! A dekuji za uprimnost. Ja zjistuji na co vse si dat pozor. Vzdy ve strehu !!!!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55908
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Chtěla bych poprosit kdo má nebo měl podobný problém. Chci se zeptat proč se to stává a proč mě to tak mrzí. Nechci slyšet,, nic se nestalo jen ses napila,,.
Chtěla bych pochopit proč se dostavil pocit velkého zklamání. Vím že nejsme dokonalý.
Teď už je pozdě asi rozebírat moje napiti. Spíše chci pochopit určité věci. Děkuji
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55909
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Eriko.Ano máš pravdu že člověk co má sklony se napít musí být neustále ve střehu.
A ikdyz si myslíš že jsi vyhrála, nezapominat na to že uklouznout zpět je tak lehké
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55910
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Macek napsal:
A já si myslela že už to mám zmakle a vše pod kontrolou.

Nezlob se prosim, opravdu to nemyslim nejak zle ale uz nikdy, opravdu nikdy, to nebudes mit zmakle a pod kontrolou . Zavislost nejde vylecit, neexistuje zadny zpusob jak ji odstranit, nelze vratit mozek tam kde byl nez jsi zacala pit . V to nejlepsi co muzes doufat je ze budes nadale svoji zavislost ovladat. Vice ci mene podle situaci. V kazdem pripade by bylo asi dobre se smirit s tim ze k recidivam u alkoholiku dochazi. A ne... neni to tak hrozny jako to ted vypada napsany . Clovek si dokaze zvyknout a prizpusobit se a nakonec zjisti ze to vlastne neni tak zly. A kdyz se rozhlidne kolem sebe tak zjisti ze vsude kolem jsou lidi kteri se museji prat kazdy den s mnohem horsim osudem nez je kontrola nad chlastem nas alkoholiku.

Urcite by bylo dobre to takto probrat i s manzelem - vysvetlit mu jak se veci maji a vysvetlit mu ze pres veskere Tve usili a snahu k selhani muze dojit. A co se tyce toho ze se nechces podivat manzelovi do oci... hloupost! Manzel na Tebe muze byt spis hrdy nez se vztekat ze jsi se napila. Protoze na rozdil od mnoha a mnoha dalsich jsi si dokazala priznat ze mas problem, dokazala jsi se odhodlat k tomu ho zacit resit (myslim VAZNE resit, ne ozralecke sliby "... tohle byla posledni ...") a sobe i vsem kolem jsi dokazala ze to resit lze.

Ted to hlavne dostan pod kontrolu a najed zase na strizlivy zivot. Co bude dal se uvidi... .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55912
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 10 měsíce  
Maci. Selhala si. Vyzkoušela sis, že ti to nic dobrého nepřineslo a to je dobře.
Zkus to znovu. Už ale nejsi na úplném začátku, jsi dál. O střízlivý pul rok a o negativní zkušenost. A na to se dá stavět. .. to půjde. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter