Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Co nám alkohol vzal a co nám dal
#56558
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, souhlasím. Taky mi vzal kus dětství me jediné dcery....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56560
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 9 měsíce  
Ema8 napsal:
Mě vzal alkohol mě samotnou. Ovladl mě a bojuji s nim.. Zatím mám vše co je mi nejdražší muže a děti..ale pokud mě bude i na dále ovládat tak přijdu o vše.. v mládí mi dal uvolněnost a srandu po napiti s kamosema..ale ted mi jen bere moji dusi a moje zdravi..a na plno mě ovládá..budu s nim bojovat protože si už konečně uvedomuji, ze mi nic nedava jen bere.. musim pit abych fungovala, vstala do prace starala se o rodinu.. je to hnus byt ovladana chlastem..proto už jsem se před alkoholem vzeprela a rekla si, ze me neporazi a budu bojovat...a zachranim si zivot!!!

Ahoj emo, preju hodne sil, urcite to neni a nebude lehke, ale ty to dokazes, hlavne v boji vytrvat!
pionyr
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56562
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 9 měsíce  
"Alkohol nikomu nič nedáva ani nevezme. Až abúzus = jeho nadužívanie, zneužívanie a vzniknutá závislosť deformujú a depravujú vnútorný i vonkajší svet alkoholika a vzťahy."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56564
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 9 měsíce  
A mně vzal kus dětství jak dcery, která se mnou momentálne nemluví, ale i syna, kterej se mnou nemluví 20 let a u něj na rozdíl od dcery, to vypadá už navěky.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56579
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 9 měsíce  
Diky, budu bojovat..musim!!!!
Ema8
Senior Boarder
Příspěvky: 69
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56580
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 9 měsíce  
Dal mi přehnané DPH. Několikanásobně. a tím pádem pak následně vše vzal a i s užerou. To že nepiji , to je normální život.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/07/2019 14:19 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56640
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Už si ani nepamatuji, co mi dal.
Díky terapii jsem se naučila koukat dopředu a neohlížet se dozadu.Ale je to dřina...dolů se padá snadněji. Ale dáme to
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56641
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Ivet,alkohol nedává nic,sice v bolesti dává zapomění,v samotě jakoby přítele,ve zklamání úlevu,v nejistotě chvilkový pocit jistoty,ve strachu pocit moci,
Ale na jak dlouho zmírní deprese,žal,bol,nejistotu? Vloudí se Ti pod kůži,myslíš, že jsi jeho pán a že ho můžeš odložit kdy chceš. Ale až si uvědomíš ,že to moc nejde,že na něj každou chvíli myslíš, že ho používáš vždy když Ti je zle tak pak zjistíš, že už jsi jen sluha ,loutka.A s ním to nejde ,bez něj taky ne.
Taky jsem tu začala psát před pár lety,když jsem si uvědomila ,že nemůžu přestat pít.Snažila se,měla držkopády,ale nevzdala se. A zatim vítězím.Je jedno jaké prostředky k tomu použijete,hlavně vytrvejte a dojdete k té vysněné střízlivosti .Jde to,blbě,ale jde.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56642
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Maris napsal:
Ivet,alkohol nedává nic,sice v bolesti dává zapomění,v samotě jakoby přítele,ve zklamání úlevu,v nejistotě chvilkový pocit jistoty,ve strachu pocit moci,
Ale na jak dlouho zmírní deprese,žal,bol,nejistotu? Vloudí se Ti pod kůži,myslíš, že jsi jeho pán a že ho můžeš odložit kdy chceš. Ale až si uvědomíš ,že to moc nejde,že na něj každou chvíli myslíš, že ho používáš vždy když Ti je zle tak pak zjistíš, že už jsi jen sluha ,loutka.A s ním to nejde ,bez něj taky ne.
Taky jsem tu začala psát před pár lety,když jsem si uvědomila ,že nemůžu přestat pít.Snažila se,měla držkopády,ale nevzdala se. A zatim vítězím.Je jedno jaké prostředky k tomu použijete,hlavně vytrvejte a dojdete k té vysněné střízlivosti .Jde to,blbě,ale jde.


Děkuji za supr slova poznání.
Já v tom mám naštěstí zatím jasno a jdu si za svým.
Za chvíli valíme na svatbu, ale jsem řidič a na antabusu, tak v poho. Jistota je jistota Mám to pojištění dvakrát
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter