Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jak nepřekročit míru
#7510
Jak nepřekročit míru Před 12 rok, 4 měsíce  
Zdravím všechny. Potřebovala bych poradit. Nemyslím si, že jsem alkoholik, ale mám takový problém, že neumím pít. Nemůžu říct, že bych pila nějak často, vlastně pokud jdeme s přítelem nebo někým z kamarádů na večeři cca jednou až dvakrát týdně, tak si dám max. tak dvě dvojky vína, což je úplně v pohodě. Problém nastává když jdu na nějakou akci. Například silvestr včera. Stává se mi to tak jednou až třikrát do roka, ale pak to stojí za to. Ve svých 26 letech neumím pít. Neumím prostě pít. Neuměla jsem to bohužel nikdy. Konkrétně třeba včera. Dali jsme si víno, který mi hrozně chutnalo. Sice jsem jedla, ale než jídlo přinesli, tak to byla minimálně hodina a to už jsem v sobě měla asi dvě dvojky vína. Naposledy jsem jedla někdy okolo poledne, takže je jasné, že ty dvě dvojky na mě "trochu" zapůsobily. A co já? Pila jsem dál, další víno, o půlnoci sekt. Pak jsme šli ještě do baru, tak jsem pila nějaký koktejly, pak už sice nealko. Ale ta ostuda. Jednak jsem tam usnula a jednak když jsem se pokoušela tančit, tak jsem padala. Deseticentimetrové podpatky to jen umocnily. No prostě trapas. Takže bych potřebovala poradit jak to mám udělat, abych nepřekročila tu míru. Potřebovala bych nějakou západku - STOP - už jsem nalitá, tak už dál pít nebudu. Máte někdo nějaký tip?
Sheeni

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7601
Re: Jak nepřekročit míru Před 12 rok, 3 měsíce  
Nepít!!! Když to dělá neplechu nedělat to!!!
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7610
Re: Jak nepřekročit míru Před 12 rok, 3 měsíce  
Sheeni,

pokud nemáš klapku, tak je opravdu lepší nepít. Spěje to k tomu, že budeš pít častěji, až se z toho stane pravidelnost a než se naděješ, bude pozdě. Nepij, vidíš sama, že to nemá smysl, že to nikam nevede. Přestaň úplně, jsem přesvědčená, že to zvládneš.

Hodně síly a pevné odhodlání , pak přijdou chvíle, kdy si taneční večery užiješ i s vysokými podpatky a s úsměvem na rtu, bez ostudy .

Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7632
Re: Jak nepřekročit míru Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahojky:Proč se chceš naučit pít?Je to pro Tvůj život opravdu tak důležité?Nevím,jestli jsi alkoholik ale jak sám tvrdíš s pitím máš problémy,které Tě trápí.Může to být počátek alkoholismu.Je lepší nepokoušet samotné peklo,kterým alkoholismus v podstatě je.Určitě je rozumné začít se alkoholu vyhýbat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8301
Re: Jak nepřekročit míru Před 12 rok, 1 měsíc  
Cau Sheeny,
mam stejny problem... normalne nepiju, prez tyden vubec, sem tam dame pivko o vikendu, ale pak prijde nejaka akce tak 5x do roka a... a pak rano nevylezam z postele, protoze nevim, jaxem se dostal domu, jestli jsem neco neprovedl. Proste mam okno jak prase + vycitky.
Taky nevim jak neprekrocit tu hranici.

Kdyz tak napis na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Neco snad vymyslime...
Jiri

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8306
Re: Jak nepřekročit míru Před 12 rok, 1 měsíc  
Tam,kde stopka nefunguje?Tam,kde brzdy nebrzí?Začíná problém.Zatím jste na hranici vlastní únostnosti s pitím!Má vás to varovat-že přichází PROBLÉM.Tam,kde nastávají výčitky z pití-tam se uzavírá bludný kruh závislosti!Váš vnitřek vás oba varuje,že si hrajete s ohněm.Jak s touto informací naložíte?to záleží jen na vás!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8307
Re: Jak nepřekročit míru Před 12 rok, 1 měsíc  
Jirko-pro vás.Vy už máte okna-to znamená fázi varovnou jak prase.I když je to jen párkrát do roka.Ale stavy a situce se začne dramaticky měnit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter