Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...17
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9680
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Bludi díky.Ty jsi taky super.Neboj,ono se určitě podaří i tobě z toho šílenství úplně vystoupit-a bude dobře.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9681
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Jani doufám,že na tvá slova dojde a opravdu budu OK.Nic jiného si nepřeji i když teď momentálně se cítím nic moc a děsně sama a děsně neschopná
Ale půjdu dál za svou střízlivostí a věřím,že ji najdu a zůstanu s ní.
A hlavně děkuji za tvá slova,která teď moc potřebuji a která mě moc pomáhají.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9687
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj Bludičko. Jak se Ti daří? Držíš se? Dlouho jsem tu nebyl a nemám energii číst celé fórum. Vzpomínáš, jak jsme si před rokem tady psali? S Petrem, se Sisi...Kdoví, jestli tu taky někde jsou a jak se drží. Já jsem na tom blbě a jak praví titulek "nevím, co dál". Přesněji, vím, ale nedokážu to. Kazím si krásný život a každé ráno doufám, že včera to bylo naposledy.
No nic, jen jsem Tě chtěl pozdravit, když už jsem našel Tvůj příspěvek, koukajíc v ranní depresi zase jednou na tyto stránky.
Alfard
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9688
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Nelze doufat, čekat na zázrak.Ono se musí na sobě máknout, něco se sebou dělat!!!!!Hledat pomoc.Sám to nezvládáš, rad tu máš plno!Nefňukat!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9689
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Zdravím Alfarde.
Jasně že si na tebe vzpomínám,i na Sisi a Petra.Sisi se tu už dlouho neukázala,tak snad je v pořádku.O Petrovi nějaké informace mám a vím,že se nevzdává.Já jak jsi jistě poznal z mých příspěvků opět hledám to své střízlivé rozumné JÁ!!!!A nevzdám to,byla jsem hlloupá že jsem toho hada zas k sobě pustila.Teď sice též zažívám všechny ty hnusoty od začátku,ale za ten výsledek to stojí!!!!!Tak ani ty to nevzdávej,vstaň a pojď to zkusit jako tenkrát ,půjde to uvidíš.Jen vzpomeň jak bylo fajn,já vzpomínám a jak....
Tak to zkus a napiš,nic tě to stát nebude jen budeš zas šťastnější.
Držím palečky a myslím na tebe.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9690
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Liba napsal:
Nelze doufat, čekat na zázrak.Ono se musí na sobě máknout, něco se sebou dělat!!!!!Hledat pomoc.Sám to nezvládáš, rad tu máš plno!Nefňukat!

Libo, máte pravdu. Musím něco vymyslet. Chci! Ale mám to hodně komplikované - je mi jasné, že výmluvy má každý, tak to nebudu dál rozebírat. Každopádně díky za šťouchanec!
Alfard
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9691
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Díky Bludičko za povzbuzení. Pochopil jsem, že i Ty - tenkrát z nás nejlepší - jsi klopýtla. Budu muset to fórum projít, ať mi to nemusíš psát znova. Zkusím se tu zase na chvíli zabydlet Dost mi to minule pomáhalo.
Tak na Tebe taky myslím a držím nám palce. Kéž by to přesvědčení, co má člověk ráno vydrželo až do večera...
Alfard
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9692
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Tak jsem si ,Bludi,tohle fórum přečetl a už jsem v obraze. Vidím, že zase bojuješ a nejen Ty... Taky mě zaujal ten TP, možná se po tom podívám. Dnes jsem už pomalu dozrál k tomu, že snad zajedu na AA. Mám je asi 30km a auto není problém, existuje ale jiný důvod proč tam nemůžu Tak by TP mohl pomoct. Fakt je, že bych to potřeboval probrat, ale tohle veřejné fórum má své mouchy.
Teď koukám, že jsem vlezl do takového dámského fóra , všechny holky vás obdivuju a držím palce a prosím o totéž.
Alfard
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9693
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Jaký máš problém s AA?Chceš mě napsat soukromě?Probereme to?TP je výborný, ale musíš chvilku vydržet, zorientovat se tam!Taky dobrá pomoc, ovšem áčka, živý kontakt,to je nejlepší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9694
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Alfarde jaké dámské fórum???
Je nás tu sice více bab,ale to jen proto,že ostatní chlapi nejsou tak odvážní jako ty
Jestli si pročítal fórum,tak jsem tam nechala i svůj email,tak klidně písni.Jestli jsi ho nenašel,tak dej vědět a já ti ho dám.Alespoň se budeme moci podpořit i tak.
A nevzdávej se.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter