Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít?
#9634
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 9 měsíce  
Danielo, vůbec se nestyď, není za co, alkoholismus je nemoc jako každá jiná, až na to, že na ní neexistují léky.Je výborné, že bys přijala léčebnu!Jestli nechodíš k psychiatrovi, objedná Tě obvodní lékař.Já znám dobře Havlíčkův Brod, i Červený Dvůr, obě léčebny jsou výborné.Neoddaluj to!Ptej se na co chceš, co vím, odpovím,, určitě něco ale dělej, jde o Tvůj život!Není ostuda padnout, ostuda je, zůstat ležet!Nejsi slaboch, jen nemocná alkoholička!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9639
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 9 měsíce  
Danielo,ze své zkušenosti vím,jak jsem sama trpěla,poku jsem se styděla za to,že jsem se stala alkoholička.Dokud s tím zůstaneš sama?Dokud se sama budeš stydět za svoji nemoc?Do doby,než budeš sama sebe nenávidět?Do té doby budeš i pokračovat v pití.Tvé svědomí,tě nenechá v klidu a bude tě stále ničit víc a víc pitím.Je důležité uvědomit si a přiznat si svoji nemoc,kterou alkoholismus je.A udělat opravdu všechno proto,aby ses už nenapila!Rad jak na to je v celém foru bezpočet,Stejně jako to,jaké jsou konce těch,kteří radu nechtěli nebo už nemohli přijmout.Všechno je ve Tvých rukách!hodně štěstí!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13009
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj,doktor mi predepsal Elenium na odvykani,ale moc mi to nepomaha mate s nim nekdo zkusenosti?Abstinuji teprve mesic a mam hrozne abstinencni priznaky,je mi zle,mota se mi hlava a snazim se byt v klidu,ale moc to nejde,mate nejakou radu abych se z toho nezcvokla:-)?Je mi vsechno jedno a nemam jiskru do zivota ani chut potkavat se s lidma:-(Prejde to?
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13011
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
Sob, jdi na AA!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13012
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
No to je dobra odpoved:-)o tom uz jsem premyslela,ale bojim se koho tam potkam a je tezke prijit mezi uplne cizi lidi,kdyz se stranim tem co znam:-(
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13013
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
Příznaky,kterými trpíš se začnou snižovat za podmínek,že nebudeš pít.Pokud ti psychiatr nasadil antidepresiva účinek se dostaví až za 4-6týdnů.Je to o tom vadržet ted´nepít.V tom tě můžou nakopnout v AA-Anonymní alkoholici.Možná je i to,že ti předepsané léky nesedly.Každý organismus reaguje jinak-zkonzultuj to s psychiatrem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13014
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
Dekuji,asi se hecnu a zajdu tam i kdyz nevim co me ceka
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13015
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
Vůbec se neboj, není čeho, jsou tam jen lidé, co přestali, nebo chtějí přestat pít.Budeš překvapená, a ráda, že jsi tam šla.Fakt neboj!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13017
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
Jsem nejista z toho jestli tam nepotkam nejake sousedy atd. taky jsem tu cetla neco o bohu,to jdu do nake cirkve?To si tam sednu a budu poslouchat cizi lidi,kteri se znaji?a ja je neznam?no porad vaham..
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13019
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 2 měsíce  
Ti lide se taky driv neznali. Muzes prijit, poslouchat,pozorovat. nikdo te tam k nicemu nutit nebude. A buh je v teto souvislosti myslena nejaka vyssi sila, pod kterou si muzes predstavit cokoliv. To nema s nabozenstvim nic spolecneho. To ti rikam jako clovek,ktery se pri slove buh hned zacal osypavat.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter