Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: jak to chodi v AA
#8601
jak to chodi v AA Před 12 rok, 1 měsíc  
Muže mi někdo poradit jak to chodi v AA v Praze na Poříčí? Budu moc vděčný.Já nevím do čeho jdu a mám strach z neznámého.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8602
Re: jak to chodi v AA Před 12 rok, 1 měsíc  
Jednoduše.Zjistíš, v kolik začínají, přijdeš včas, sedneš si, když se budou všichni představovat, řekneš své jméno, s dodatkem alkoholik.A klidně řekni, že Tě posílá Liba z Českých Budějovic, jistě tam bude někdo, kdo mě zná, ujme se Tě, a posoudíš sám, jaké to je!Určitě po jednom mítinku nic moc nepoznáš, i když se Ti uleví, poznáš plno lidí, kteří jsou na tom jako Ty, nebo už ty potíže mají za sebou, mluví o sobě otevřeně, bez lží, vytáček, neoblbují.......jdi co nejdřív, jsou tam každý den, je úplně jedno, na jaké sezení půjdeš.Někdo se Ti bude zdát sympatický, toho oslov, ptej se, nebo jen mlč, pozoruj, příště už budeš vědět víc, a budeš mluvit.....však uvidíš.Jistě se neboj, nestyď, neděs.Neváhej, a za pár dní se možná potkáme v Beskydech, víkend setkání áčkařů, jezdím tam moc ráda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8606
Re: jak to chodi v AA Před 12 rok, 1 měsíc  
Děkuji za radu libo Pupenec. V neděli mám asi volno takže mam o zábavu postaráno.Jinak nepiju pátý den a moje žena to taky poznala je po noční a já vařím.Dnes jdu naoplátku na noční zase já.Mějte se všichni.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8607
Re: jak to chodi v AA Před 12 rok, 1 měsíc  
Tak vydrž, dělej ženě radost, a v neděli napiš, jak se Ti líbilo na AA.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8619
Re: jak to chodi v AA Před 12 rok, 1 měsíc  
Díky Libo. Pokud se v neděli neozvu,tak to bude tím že sezení začíná v 19.00 a ja nejsem pražský.V tom případě napíšu na druhý den ale ozvu se.Pupenec.
Pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8622
Re: jak to chodi v AA Před 12 rok, 1 měsíc  
Těším se na to, co napíšeš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13920
Re: jak to chodi v AA Před 10 rok, 11 měsíce  
7.6. až 9.6.pořádají Anonymní Alkoholici ČR svůj každoroční sjezd.V Železné Rudě, hotel Horizont.Každý, kdo má problém s alkoholem, nebo s alkoholikem se může přijet úplně anonymně podívat, poznat AA, posoudit....bude tam i sezení Al-Anonu-pro příbuzné alkoholiků.Uvidíte spoustu střízlivých, abstinujících lidí, uslyšíte jejich zkušenosti s alkoholem, jak přestali pít, jak nyní hezky žijí, spoustu inspirace pro každého.Cena je také slušná, 1400kč, vůbec neváhejte, přijeďte.Klidně se ke mně přihlašte.Těším se na Vás a vřele doporučuji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter