Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#22564
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 7 měsíce  
Ahoj všichni. Já o tomto vím jen z doslechu a těchto stránek. Každopádně za měsíc to bude tři roky co jsem nastoupil léčbu, tak že cca dva a půl, co jsem ji ukončil. O můj ŘP se nikdo nezajímal a mám ho nepřetržitě. Zřejmě můj ošetřující lékař nad oznamovací povinnost staví zákon o zachování lékařského tajemství, nebo zprávu prostě "zapomněl" odeslat. I to se může stát. Všichni jsme jen lidi, že? No a Lauro kdo se léčit nechce, důvodů si vždycky najde spoustu. Mě po dobu mého pití odebrali ŘP dvakrát na dva roky, tak pokud by mi ho vzali po léčbě, určitě by mi ho odebrali jen jednou a byl bych na tom vlastně o polovinu líp .
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22565
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 7 měsíce  
Já znám hodně pacientů z léčeben, nikdy jsem neslyšela o odebrání ŘP.Až tady to bubu.Opilec za volant nepatří, to je snad jasný každému.A ŘP není tak důležitý, jako život.Lauro, kdo chce kam, pomožme mu tam.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22567
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 7 měsíce  
Mne přijde, ze je to tak, jak píše Karel-asi na uvážení lékaře. I kdyz u řidičů profesionálů možná budou přísnější. Nevim, mám jen kamarádku, které ho odebrali pro epilepticky záchvat a dva roky se čekalo, jestli přijde další, nebo ne..ja na ty jaterní testy teda jdu, pak ale budu chtít potvrzeni, ze mužů vykonavat svou kancelářskou praci, tak snad jinak si vzpomínám, jak jsem našla opilého muže krvacejiciho z hlavy na silnici a volala záchranku. Prý kdyz prožil, tak mám volat policii, oni k lidem pod vlivem nejezdi. To bylo dilema-volat policii, kdoví, třeba me ted ten člověk proklina. Na druhou stranu tam měl breciciho asi 5ti leteho syna, poledne o Velikonocích. Tak si podle me i tu policii zasloužil...
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22570
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 7 měsíce  
Pokud dobrovolně nastoupí na léčbu,řádně ji CELOU ABSOLVUJE LÉKAŘI NIC NEHLÁSÍ-obcházejí toto nařízení.Jiný postup volí,když tomu tak není,když léčbu nerespektuje a nedokončí.Kde nebyl schopen převzít za sebe plnou zodpovědnost..
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23675
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 4 měsíce  
Před dvěma lety jsem byl na detoxu v Bohnicích.Po 10 dnech jsem odešel ve zlém.Poměry děsivé a řidičák mi vzali.Dnes abstinuji řidičák mám zpět.To,že to budeme popírat je jenom ke škodě.Celé to v Bohnicích byla jenom jedna velká nepoctivost.Dnes abstinuji také pro to aby už nebyly žádné Bohnice.Milan
MiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23684
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 4 měsíce  
Když ti na měsíc hochu vezmou matku s tim, že pokud nezalezeš do blázince tak jí ubijou kladivama, tak se asi taky pujdes lecit...trosku mimo,jeste ze si byl v magorarne..Akorat se divim, ze si te tam uz nenechalali nekde v v kleci hochu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25312
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25313
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 2 měsíce  
..myslíte, že se půjde ještě někdo léčit?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25340
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Osobně léčebnu a doktory vůbec vidím jako nejkrajnější mez. Tak že sám za sebe NE. Umřít stejně musí každej, to co je mezi narozením a smrtí vždy jen může.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25342
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Někomu se chce ještě žít, najde pomoc v léčebně.Je to každého volba.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter