Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#25346
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Sohlasím s tím, že to je každého volba. Je to jen můj názor, jakožto vnuka doktora a zdravotní sestry, synovce doktora a doktorky a bratrance doktorky farmacie, která nešla na medinu, protože se bojí krve....
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25347
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok, 2 měsíce  
Ještě se doplním, degenerace způsobená dlohodobým pobytem mezi rádoby nadlidmi tohoto druhu, bývá značná.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27647
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Tak mne to také potkalo. Dobrovolná návštěva Bohnic, chtěl jsem ambulantní léčbu. Tříměsíční pobytovou léčbu jsem odmítl. Následoval dopis z léčebny na magistrát. Na poště už mne čeká dopis s pruhem z magistrátu. Zatím jsem si jej nevyzvedl, abych získal co nejvíce dní s řidičákem.

Potřebuji si nutně naplánovat nějaké aktivity, než o ten řidičák příjdu. Otázka pro ty, kteří už takový dopis dostali:

Je v dopise pouze informace o zahájení správního řízení a řidičák tedy do ukončení spr. řízení můžu používat nadále? Nebo je tam uvedeno, že řidičák NESMÍM používat do skončení spr. řízení?

Potřebuji to nutně vědět, pomozte prosím.
Harry

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27648
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Zřejmě uznali, že léčba je u tebe nutná, odmítl jsi, a proto můžeš být nebezpečný na silnici.Jezdíš pod vlivem?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27649
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Jak můžeš vědět, že léčebna psala na magistrát, co v dopise je?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27650
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Vyšetřován jsem byl asi 3 minuty na příjmu. Pak mi dali diazepam (nebylo mi dobře, ale nafoukal jsem 0,0) a nechali si mne tam několik dní na detoxu. Při odchodu mi řekli, že rovnou posílají dopis na magistrát. Pod vlivem jsem nikdy neřídil, mám 0 trestných bodů na řidičáku. Jsem víkendový piják, obyvkle tak 2 - 3 měsíce abstinuju a pak pár víkendů piju. Dokud jsem pil jen večer, tak ok, snad jsem ani ještě nebyl alkoholik. Poslední dobou jsem ale občas začal už dopoledne. To už mi došlo, že mám problém a rozhodnul jsem se pro léčbu. Vůbec jsem ale nevěděl, že se to provádí internačním způsobem. Neměl jsem o těchto věcech vůbec tušení, zorientoval jsem se až teď.

Co posílali na magistrát vím naprosto přesně - ukázali mi to. Je to fomulář, kde jsou dva checkboxy
- neschopen z psychických důvodů
- schopen za následujících podmínek .....

Necituju přesně, ale tak nějak to bylo. Bohužel zatrhli první checkbox.
Harry

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27651
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Harry napsal:
Vyšetřován jsem byl...  ...zorientoval jsem se až teď.

Co posílali na magistrát vím naprosto přesně - ukázali mi to.

Je to fomulář:
- "neschopen z psychických důvodů"...

...ale tak nějak to bylo.


Harry,
auto v rukách závislého(so zmenou vnímania) je hodnotené ako zbraň...

(Nehoda potom už nie je náhoda ale úmysel!)

Vhodnejšia je prevencia ako kriminálny delikt.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27652
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Myslim si, ze tento system odoberania VP v CR neposobi preventivne, ale kontraproduktivne. Ti co chlastaju a nemaju ziaden zaujem svoj problem riesit sa o svoj vodicsky preukaz bat nemusia. Naopak ti, co prekukazuju aspon nejaku snahu o vyriesenie problemu, tak su za to potrestani odobratim VP.
Co to v konecnom dosledku prinesie? Podla mna to, ze aj ti co o liecbe uvazuju a isli by sa radi niekde o svojom probleme poradit, tak zo strachu z toho, ze im bude odobraty VP, radsej nikede nepojdu a ich problemy s alkoholom sa budu len zhorsovat.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27654
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Nevím o jiné léčebně, kde by toto dělali.Asi je to uzákoněné, ale léčebny to obchází, nehlásí.Nevím, co je dobře. Vědomě pouštět opilce k volantu, čekat, až něco provede? Kdo by si vzal na triko pustit psychicky nemocného řídit auto?Těm, co zdárně ukončili léčení, chtějí přestat pít, to nikam nepíší.Harry, nějaký problém máš, jinak bys neskončil v Bohnicích na detoxu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27655
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Hary, je to v klidu.....
Musíš si zajistit pouze psychologický posudek na řidičák..Stojí to asi 2 litry, je to takovej jako by IQ testík, ale jelikož jim za to platíš tak to "udělá" každej. Kdyžtak jim dej třeba 2500 a máš to jasný ...S tim si pak dojdeš k obvodní lékařce, řekneš jí, že potřebuješ potvrzení do práce jsi li schopen řídit a ona ti na základě psychologického posudku toto vystaví...s tím pak zajdeš na magistrát a dáš jim to tam a za pár dnů ti přijde, že řízení bylo zrušeno..Takže KLIDEK ) Ahoj, já to tak měl
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter