Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#27656
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
PS:Samozřejmě nikomu neřikej nic o chlastu, ale snad nejsi blbej a něco si vymysli proč to potřebuješ Jinak ty psychotesty dělaj např. i lidi, co se vybodujou atd...papa
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27657
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
2 Ja
Jak jsem napsal, vyšetřován jsem byl asi 3 minuty. To poznali, že mám změnu vnímání i za střízliva? To jsou tedy kanóni. Že alkohol za volant nepatří, je jasný. O tom se tady nebavíme.

2 Kira
Je to přesně jak píšeš. Kromě kontraproduktivnosti je také narušována důvěra mezi pacientem a lékařem. Zatím tuto praxi běžná veřejnost nezná, dokonce ani na anonymních alkohlicích o tom nikdo nevěděl. Až to vejde ve známost, lidi se budou bát navštívit psychiatra. A ten kdo by se mohl dnes začít léčit, zabije za 5 let v autě celou rodinu. On to přežije a na státní náklady bude několik let léčen na cirhózu a pak zemře.

Ten zákon je ZLO. Za 10 let na to zákonodárci příjdou a zákon změní. Ale mezi tím tento zákon zničí mnoho životů. Jak se má alkoholik, který jinak dobře funguje, postavit na nohy, když příjde o práci, nemůže provozovat své koníčky (pokud vyžadují auto) a možná finančně zkrachuje a skončí s exekutorama na krku.

2 Liba
Ono by se také mohlo rozlišovat mezi opilcem a opilcem, nejsou všichni stejní. Spousta lidí v léčebně tam je po třetí, po čtvrté atd., někteří jsou trosky. Takovým klidně řidičák necháme, pokud si v léčebně ty 3 měsíce odsedí. Já nedostanu vůbec šanci, přesto že jsem "začátečník" a budu se léčit ambulantně. A ty trosky budou svou rezavou Fabii klidně řídit i bez papírů. Na nich si totiž nikdo nic nevezme. Vydírat se dá jen střední třída.

2 petrch
Můj praktický lékař byl nejspíš z léčebny také informován. Aspoň mi to říkali, že mu pošlou info. Takže tvůj fígl asi nepůjde použít. Ale hlavně - NAPIŠ MI, PROSÍM, JAK PROBÍHA TO SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ. MŮŽU ŘÍDIT V PRŮBĚHU SPRÁVNÍHO ŘÍZENÍ NEBO PŘEVZETÍM DOPISU KONČÍM?
Harry

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27658
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Je tam nějaká cca. 5 denní lhůta to už si přesně nepamatuji.Ale je možné, že převzetím dopisu už by jsi neměl jezdit...
Měl si jít k Apolináři nebo na kačerov do Rodvinovské..to jsou ambulantní AT léčebny a nikam nic nehlásej..Bohnice hlásej všechno, takže tam nikdy...Mimochodem nebyl to Mudr.Kulhánek?Takovej mladej ambiciozní chytrák

PS:No jestli to obvodák ví, tak nevím jestli bude mít chut to riskovat a podepsat se ti pod to..to je blbý

Jinak alkoholik bude jezdit jak s řidičákem nebo bez něj, kdyt je to jedno..To by museli zabavovat auta
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27659
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
PS: ješte k tvé odpovědi Libě

Ridičák ti nevrátěj po 3 měsíční léčbě, ale až za 2 roky po ustavní léčbě když prokazatelně nepiješ! takže na to bacha..radši změn obvodáka a zachran si papíry..Jinak na tom magistrátu jak jsem byl, měl plný skříně hlášení od lékářů a řikal že jim od schválení tohoto zákona choděj desítky denně (ne jenom alkoholismus) a nedělaj vlastně nic jinýho..Nakonec byl ještě rád, že se mě zbavil
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27661
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Jo, tak změna obvoďáka by to mohla řešit.
Harry

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27662
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Vlastně ne, změna praktického lékaře nic neřeší. Zpráva z Bohnic už bude v mé složce a přišlo by to novému lékaři.
Harry

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27663
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
No jo, no...tak to ber z té lepší stránky.Když nebudeš mít papíry můžeš prodat auto a bude za co chlastat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27664
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
Ono se to fakt děje jen v Bohnicích.Bohužel ten zákon existuje, oni mají povinnost to hlásit.Nemůžu napsat, podrazit léčebny, které to nedělají.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27665
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
..myslíte, že všem, co se ocitnou na záchytce, vezmou papíry ?????? myslím, že ne, a že to,co tu popisujete, je spíš "horlivost"lékaře
aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27666
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 9 rok  
..myslíte, že všem, co se ocitnou na záchytce, vezmou papíry ?????? myslím, že ne, a že to,co tu popisujete, je spíš "horlivost"lékaře
aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter