Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#27667
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Že skončíš na záchytce neznamená, že jsi alkoholik...Tam skončej i lidi co se normálně opijou a pak se třeba porvou a nemusí to být alkoholici pouze opilci...Řidičák podle zákona berou za některé diagnozy např F-duševní poruchy (např.F102-syndrom závislosti) potom až tě hlásej..Ale opravdu (zatim) neobcházej hospody a neborou každýmu ožralýmu řidičák Ahojky

PS:Liba má v celku pravdu, také se mi zdá že v Bohnicích to úmyslně hlásí jinde ne


mějte se
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27671
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
PetreCh,myslim,ze se pletes.Jakykoliv lekar ma povinnost hlasit podezreni na zneuzivani alkoholu ci psychickou nemoc.Nedavno jsem neco podobneho resila se svym psychiatrem.Vubec se mi nelibilo,ze v jednom posudku se zminil o mem "nadmernem" piti (v minulosti) a dale z toho vyvodili temer diagnozu.Sdelil mi,ze o problemech s alkoholem jsem pred x lety mluvila sama s jeho predchozim kolegou,ze vi,ze dnes to je jinak,ze nemuze za "zaver",ktery z jeho zpravy nekdo vyvodil a at nemam strach,pokud by mi cokoliv prislo...Lze to resit i soudne,pokud si si tedy jisty,ze veskera vysetreni by dopadla ve tvuj prospech.Dle meho nazoru je tento zakon opravdu kontraproduktivni a i ja mam dnes neprijemny pocit z toho,ze jsem k lekarum vzdy byla "uprimna", snazila se se svymi problemy neco delat a mam to "v papirech",protoze v dnesni dobe "nikdo nevi"...Je opravdu skoda,ze to takto (NE)funguje...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27672
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
PetreCh,myslim,ze se pletes.Jakykoliv lekar ma povinnost hlasit podezreni na zneuzivani alkoholu ci psychickou nemoc.Nedavno jsem neco podobneho resila se svym psychiatrem.Vubec se mi nelibilo,ze v jednom posudku se zminil o mem "nadmernem" piti (v minulosti) a dale z toho vyvodili temer diagnozu.Sdelil mi,ze o problemech s alkoholem jsem pred x lety mluvila sama s jeho predchozim kolegou,ze vi,ze dnes to je jinak,ze nemuze za "zaver",ktery z jeho zpravy nekdo vyvodil a at nemam strach,pokud by mi cokoliv prislo...Lze to resit i soudne,pokud si si tedy jisty,ze veskera vysetreni by dopadla ve tvuj prospech.Dle meho nazoru je tento zakon opravdu kontraproduktivni a i ja mam dnes neprijemny pocit z toho,ze jsem k lekarum vzdy byla "uprimna", snazila se se svymi problemy neco delat a mam to "v papirech",protoze v dnesni dobe "nikdo nevi"...Je opravdu skoda,ze to takto (NE)funguje...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27676
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Lekař dle lékařské etiky nemůže hlasit nikomu podezření na zneuzivani alkoholu..Alkohol je legální tak co by měl jako hlasit, mysli...Pouze nehlasi doporučení na odebrání např. ŘP, ale už neni nikomu nic do toho proč se tak stalo...Zjisti si fakta.Ahoj
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27677
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
nahlasí
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27680
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Nevim,zda jsi nechtel napsat nAhlasi.Jinak mi souvislost unika.Alkohol mozna legalni je,lekarke tajemstvi urcite funguje,ale...Tohle neni jedina ma zkusenost,kdy jsem byla "upozornena"(ci mi bylo sdeleno) na to,ze se podezreni na zneuzivani alkoholu ted musi hlasit.Nejhorsi na tom je,jak moc se to tyka minulosti.Dnes je vse jinak,ale jak vas minulost dostihne.No nic.Jinak s tou informaci o hlaseni a zakone.Jak mi bylo (a temi,co o tom rozhoduji)sdeleno,tak predavam ...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27681
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Vím o jednom pacientovi z PL, alkoholikovi, kterému ukradli auto, musel ho jet osobně přebrat od policie,dostal v léčebně volno, vrátili mu ho,cestou nazpět se v autě zabil.Vše je jen o odbornících.Nedávno jsem byla na vyšetření "odborné lékařky", sama jsem jí řekla, že jsem alkoholička 11 let abstinující,chtěla znát mé nemoci, ona na mně začala řvát, že požaduji po ní!! drahou léčbu a ničím se chlastem, 2 x jsem opakovala, že 11 let nepiju, nějak ji to nezajímalo.Vadilo mně to, protože jsem ani nevěděla, s čím jsem u ní, už vůbec se po ní nepožadovala nějakou léčbu...doma mně došlo, že jí asi vytočily nejvíc ty roky střízlivosti a že ona sama asi nedokáže přestat.Takové reakce znám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27682
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Co to je za nesmysl ,proč by záviděla ty roky střízlivosti ???? Myslela zřejmě to, že jste si celé ROKY ničila zdraví chlastem,určitě to bylo let víc a následky na zdraví to zanechá zcela určitě a může se to projevit i po letech abstinence
aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27683
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Liba napsal:
Vím ...doma mně došlo, že...

...existujú aj psychopati v talároch, uniformách, aj v bielych plášťoch...
(Život ako všehochuť: luxusný výber deviácií, aj šancí... )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27685
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Ja, patří mezi ně i alkoholici, co nedokáží přestat pít, pak kopají!Ubližují.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter