Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...18192021222324...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#27687
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Liba napsal:
Ja, patří mezi ně i alkoholici, co nedokáží přestat pít, pak kopají!Ubližují.

...bohužiaľ, svetonázor alkoholika akoby cez sklo fľaše odmietal vidieť oceán *Života vôkol ~ média*, v ktorom sa vznáša... ,aj funguje...
(...je TO pohodlnejšie... vymedziť sa a definovať vo fľaši. )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27690
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Alkoholismus má diagnozu, je to nemoc, lékařka by to měla vědět, a nevyčítat, nenadávat....myslím si, že ona má problém s pitím.Nevadil jí ani tak můj alkoholismus, jako ty roky střízlivosti, ty jí zvedly ke vzteku, nadávkám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27693
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27694
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 12 měsíce  
Ja si tiez myslim, ze ti co piju, nam abstinentom nezavidia, ale skor nas lutuju. Viac krat som uz pocula, ze ma niekto polutoval, ze ja si dat nemozem a oni ano. Beriem to vsak ako Renata, ze aj ja si mozem dat tiez, ale nechcem, ale to zas ti pijuci nepochopia. Oni to beru tak, ze keby mozme, tak si urcite dam a ze nie je mozne, aby niekto nechcel alkohol..Ale myslim, ze o zavist tam nejde, skor o nepochopenie sa..
Ta doktorka nemusela vybuchnut so zavisti, skor to vidim na to, ze mala nejake problemy s alkoholikom v rodine a ma na nich hromadnu alergiu a je jedno ci ide o tych pijucich alebo abstinujucich...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27697
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 11 měsíce  
Kiro, jsem moc ráda za Tvůj příspěvek.Líbo, Vy nikam an nemusíte chodit, Vy víte všechno nejlíp. Dost tu shazujete doktory a psychiatry,ale jedno vím jistě. Když jste, jak píšete, měla 4promile ,kdo Vás z toho dostal...AA to nebyly.To, co tu předvádíte, je někdy na hranici chápání. A jen pro orientaci, 5 let nepiju bez léčebny.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27698
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 11 měsíce  
A už to opět začíná, chvilku byl klid, lidi začali psát své bolesti a vrací se to znovu k útokům.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27699
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 11 měsíce  
Každý sebemenší náznak jiného názoru je tu brán jako útok ?Píši slušně a píši , co si myslím.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27700
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 11 měsíce  
Ked tu pisala Jane a kazdemu nadavala a vulgarne ho urazala , tak Liba napisala, ze aj to je nazor a ze aj ten sa musi prijat. Ale ked niekto napise svoj nazor, ktory je prezentovany slusne a na urovni, tak su to urazky a osocovanie a uz sa o nazor nejedna a to len preto, ze niekto si dovolil nesuhlasit s Libou. Holt dvojity meter ako vysity
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27701
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 11 měsíce  
Já se k paní Líbě vyjadřovat nebudu-ale nelíbí se mi to odrazování od odborné pomoci....lékařů , psychiatrů a psychologů....což tady bohužel už léta provádí. Pokud se takto vyjadřujete , paní Líbo, i u nich, potom se jejich zpětné reakci nedivím. Neodrazujte, prosím, jenom tím škodíte .
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27702
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 11 měsíce  
Vždy jsem psala, že odborníci na alkoholismus tu chybí,že alkoholismus je u nás pořád tabu, ale doporučila jsem x dobrých lékařů a terapeutů.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...18192021222324...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter