Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2021222324252627
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#29088
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 10 měsíce  
Někdo léky opravdu potřebuje.Určitě bych nezkoušela vysadit je bez dohledu lékaře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29089
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 10 měsíce  
Petře N. Kašli na to.Myslíš,že ti místní "abstinenti" v něčem porádí .Zapomeň...Žijeme na pokraji války jednou nohou v žumpě tak nespoléhej na ostatní.Posudku už se nezbavíš,jedině by jsi musel změnit lékaře a až ti dá pro nového dokumentaci, tak pár stránek "ztratit" Ahoj
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29090
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 10 měsíce  
petrch píše:
Petře N. Kašli na to.Myslíš,že ti... Zapomeň... pár stránek "ztratit" Ahoj

Petr N,
...abúzu sa nezbavíš len formálnou "stratou záznamu" - je to trvalá stigma v HW alkoholika. Nie je to škvrna, ktorú jednoducho iba vyčistíš!

(Chceš snáď preprogramovať vlastnú DNK/A lusknutím prstov?!?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32024
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 rok, 4 měsíce  
Takze jste byl v lihu cely tyden,ozralej domu,s kocovinou do putyky.
Vase pritelkyne je z Vas zoufala a nestastna,je svedkem Vaseho sebeniceni se,ma Vas rada ,ma o Vas strach.Vam alkohol zatemuje mozek,alkohol ma nad Vami moc a jdete jak se rika pres mtrvoli.Nevidite sam sebe,ani nemuzete,musite stale hledat duvody k piti a opijeni se.
Tyden dovolene ,ktery prozijete v putyce a ne s rodinou pokladate za skvele.
Je lepsi si zachranit zivot v Bohnicich,nez umrit ve svych vykalech pod mostem jako bezdomovec.
To Vas drive ,nebo pozdeji ceka ,tak jako mnoho ostatnich,kteri pomoc nevyhledali.
To Vam pise alkoholik ,ktery 20 let zil stejnym zivotem jako Vy a pad ma drzku a to doslova,na psychicke a fyzicke dno,kdy jsem mel takove stavy,ze jsem si myslel ,ze umiram,bolesti hlavy,krece svalu,deprese,strachy,mysleni na to se zabit.Jo do toho trpela moje rodina.17 let ziju NOVY zivot ,prevzal jsem za svoje ciny plnou odpovednost.Vy,pokud nevyhledate pomoc,skoncite spatne.Lide,kteri jsou dobrovolne v ustavech,lecebnach,jsou tam sami za sebe,resi svoji svobodu,svoji lepsi budoucnost.Neleci je lecebna,ale oni leci sebe sami-Nikdo na svete mne nemuze zbavit meho negativniho zivota,to mohu udelat jen ja sam,pokud chci.Lecebna pomaha telu,aby se zbavilo prirozenou cestou toxinu z naseho tela,tim se uzdravuji psychicky a fyzicky.Kolik casu to bude je individualni,protoze nejsme stejni.V kazdem pripade ja sam urcuji svoji cestu,delam si v hlave jasno.Ucim se pravidlum,bez kterych v zivote neni mozne zit.
Mejte se dobre.
David
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35452
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 7 rok, 9 měsíce  
Zdravím,

měl někdo z Vás, kteří jste prošli léčebnou úspěšně/neúspěšně problém při vstupní zdravotní prohlídce?
Je povinnost registračního lékaře (obvoďáka) uvádět, že se člověk léčil se závislostí, že byl na antidepresivech a na základě čeho?
Osobně chápu, že je to potřeba ze zákona pro řidiče, policii (státní i městskou), vojáky a práci ve strategických objektech (elektrárny atp.)
Osobně mi dost vadí, že mi doktor píše do epikrisy, že jsem byl na terapii pro abusus alkoholu v roce 2011 a později na antidepresivech, ale že jsem měl zlomeninu kotníku v lednu 2016 už ne.
Ptám se proto, že:
1. nevěřím na 100% mlčenlivosti lékařů
2. celkově to vidím jako stigma (značku)
------------------------------
Osobně celkově lituji toho, že jsem do PL šel. Přínosy jsou z mého hlediska menší než zápory.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35453
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 7 rok, 9 měsíce  
Při vstupnï zdravotní prohlídce je výsledek schopen\neschopen...žádnà anamnéza. Obsah zdravotní dokumentace je "tajný".
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35454
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 7 rok, 9 měsíce  
Jinak to samozřejmě ze sociálního hlediska stigma je. Není špatný den, kdo je denně na šrot, ale ten kdo byl v odmašťovně.
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35456
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 7 rok, 9 měsíce  
Je jedno, jestli v "odmašťovně" nebo jakákoliv jiná psychiatrická diagnóza.
Dneska má každý terorista "deprese".
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35457
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 7 rok, 9 měsíce  
Dee,

to "tajný" jsem měl na mysli.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35487
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 7 rok, 9 měsíce  
Petr N napsal:


...

Ptám se proto, že:
1. nevěřím na 100% mlčenlivosti lékařů
2. celkově to vidím jako stigma (značku)
------------------------------
Osobně celkově lituji toho, že jsem do PL šel. Přínosy jsou z mého hlediska menší než zápory.


Petře, děsíš mě! Chystám se tam také a tohle jsem moc nepotřeboval vědět. Vlastně jsem rád, že to vím. Původně jsem tady řešil, že jsem povoláním řidič kamionu s profesní způsobilostí, přičemž jsem měl obavu, že by mi mohla z nějakého důvodu hrozit ztráta zaměstnání, respektive, někdo mi tu psal, e se to z člověkem "táhne" v lékařském posudku pro zaměstnavatele, to mi přišlo až příliš, ale když teď čtu Tvůj post, tak jsem docela znejistěl.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
Nahoru
Stránka: 1...2021222324252627
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter