Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: PL Lnáře
#20076
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Ta buzerace, koncentrák...to je špatné přirovnání, zastrašování.Nikdo netouží po takové činnosti, práce personálu je těžká, vysilující, nezaslouží si takové posudky od lidí, kterým se snaží pomoc.To jen slaboch, který si myslí, že když ON se jde léčit, svět mu padne k nohám.Občas mě napadá, že kdyby se léčení platilo, lidé by si ho víc vážili.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20078
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Někde se samozřejmě i platí..Existují i soukromé léčebny
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20079
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
ne ti lidé, mají nemoc z povolání, ty bych zavřela právě je do na jiný pavilon, ničí ostatní pacienty
v hradci je dokonce klinika pro nemoci z povolání!!! a tam takoví lidé patří, není o to tom, být jenom přísný až despotický, ale taky to vykompenzovávat i tím dobrým, a to tito lidé, naprosto nezvládají
a kdo se zastává despotického personálu? jistě trpí též nějakou poruchou, nespecifikovatelnou...
důstojnost se totiž už jenom ze zdravotnických předpisů zachovvávat musí, a třeba i ti z té druhé strany, jednou budou závislí, až si tohle zažijí jako jejich pacienti, pak možná nabydou větší pokory, protože oni nejsou ti spasitelé a pomáhající, je to jenom jejich práce, kde převažuje rutina a zhnusení, syndrom vyhoření, z těch to opravdu dělají dobře, tak ti mají přirozenou autoritu, a nepotřebují k tomu nějakou despotickou náturu a pochybné metody, degradující člověka na ubohého, nevděčného pacienta!!!!
Janis30

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20080
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
no jasně, lezdopredelectví je vždy vlastně výhodné, a být další z oveček....a takové tam oni nepotřebují, aby někdo náhodou myslel více než oni
pokora neznamená nechat si srát na hlavu a všechno odkývat, člověk není s
stroj...aby si někdo z něj dělal jezdící
ale chápu,že to tak někdo má, to i vypovídá o celkově špatném stavu české společnosti
Janis30

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20081
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Nikdy nesuď jiné,soudit tě bude někdo jiný.Tím,jak soudíš druhé lidi.Odsuzuješ a trestáš sám sebe.Myslím že všude,ve všech profesích se najdou lidé,kteří dělají svoji práci pro peníze-pro obživu rodiny.Podle toho také k práci přistupují.Stejně jako jejich přístup pramení ze zkušeností,které nabyli tak, jak je dokázali přijmout.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20082
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
No,co se mne týká?V Kroměříži jsem byla o měsíc déle,abych mohla nastoupit do doléčováku.Ten měsíc mne přeřadili na oddělení mezi samé dementy.Nedalo se s nimi vůbec mluvit. Mnoho jich byla mimo a zcela odkázaní na dohled a péči zaměstnanců. No a zbytek zajímaly jen cigarety, peníze a jídlo.Chodili sbírat špačky po léčebně a okolí.Brali si navzájem věci a chovali se velice agresivně.Byla jsem zděšená,kde jsem se to octla,myslela si,že z toho zblbnu.Byla ráda,že tam byly kočky,tak jsem mluvila aspon´s nima a starala se o ně,at´myšlenkami z toho prostředí na chvíli vypadnu.Po týdnu jsem se začala dozvídat,že to jsou závislí lidé,u kterých se už nedá léčit příčina-jejich závislost.Jediné co se dalo pracovat už jen na důsledcích.Až tímto porozumněním jsem dokázala změnit přístup a začít svobodněji dýchat.Myslím,že mi bylo určeno vidět a zažít abych věděla jakého daru se mi dostalo.Co by následovalo se mnou dál.Co mne překvapilo třetí týden?Byl jejich respekt ke mně.Když jsem končila viděla jsem v mnohých očích slzy,které tam předtím nebyly a poděkování.Překvapilo mne to,dojalo i když jsem nerozumněla proč a za co mi někteří děkují.Nebyla to moje zásluha-mělo to tak být.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20083
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Ve své práci se setkávám mnohdy s lidmi, kteří vyžadují respekt, laskavý přístup a sami neumí ani pozdravit. O tom, že si ani nevyčistí zuby a osobní hygiena jim nic neříká ani nechci psát.
Respekt a úctu si můžeš vybudovat jen tím, co sama vysíláš. Život je jako MD - D, co dáš to dostaneš.
Když budeš útočit, vrátí se ti útok.
Myslím, že nikdo nemá právo odsuzovat a posuzovat druhé. Jestli se ti v léčebnách nelíbí, nechlastej a za své si kup lázně, tam tě budou rozmazlovat;-).
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20085
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
Pro mne to je o pevném přesvědčení o nutnosti léčby.O touze opravdu přestat pít.O přijetí pomoci,která se mi nabízí.O tom,že já sama nedokážu-upřímnost a pravda.Zůstat otevřená za všech okolností.O tom,přestat očekávat od jiných(tak tomu bylo když jsem pila)A očekávat především a jen sama od sebe(já to mám spojené s Bohem).
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20091
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
snižuješ standard léčeben a léčebenského zařízení, kde jsi
ne každý si zapomněl vyčistit zuby,apod...
je vidět, že závislost skutečně nechápeš...je mi stydno za tebe
Janis30

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20092
Re: PL Lnáře Před 9 rok, 9 měsíce  
a propo, jako zaměstnance počítáš s tím, že součástí pokročilého stádia závislost, pije lie alkoholik delší dobu, je právě i zaostávání v hygiene a jiných návycích.
si přečti více literatury o tom, nebo zajdi na pár skupin, když ti to nedochází
a pokud nemáš na to žaludek a ani odstup, tak to nedělej
Janis30

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter