Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...19
Dolů
Téma: Prestal som piť.
#10569
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Martin napsal:
Dnes sa mi sníval zaujímavý sen.Bol som na návšteve u kamoša a ponúkal ma pivom.Povedal som mu, že som prestal piť. A on na to,že prečo, že veď nech si dám jedno pivo a neblbnem.Tak som mu vysvetlil,že presne ako som kedysi piť začal,tak som teraz prestal.A to pivo som si nedal..

Viem,že tu niektorí písali, že sa mi bude snívať o tom,že chlastám,snívalo sa níekedy niekomu o tom,že si nedal?


Me se podobne sny zdaly asi ctyri noci po sobe minuly tyden ze jsem odmitala alkohol nebo jsem vysvetlovala proc nechci pit.., je to zvlastni, v minulosti kdyz jsem se pokousela prestat tak se mi zdaly opacne sny ze jsem pila..myslim ze je to dobry znameni ze podvedomi si to uvedomuje ze nepit je dobre!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10570
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
jj, sny odrazí všechno, mně se pořád zdá o posledním tahu, co já bych dala za to, aby se to nikdy nestalo... Je fajn vidět, že někdo podboný problém překonal a je v pohodě, hodně to pomáhá.
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10575
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Alkoholické sny jsou děsivé, zlé.Příliš živé.Vystraší každého, mozek chce alkohol, sny jsou tak živé, že člověk sám sobě v první chvilce probuzení nevěří, že nepil, pak ta úleva, že to byl jen sen.Mě teda ty sny dávaly zabrat moc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10577
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Sny o alkoholu jsou běžné.Dávají nám i vědět,jak máme svoji střízlivost postavenou ve svém podvědomí.Ty jsi ve svém snu odmítl nabízené pivo.To znamená,že jsi se správně celý nastavil na abstinenci.A to je dobré zjištění.Někdo ještě váhá a spoustu věcí v sobě nevědomně popírá.Pak jsou takové sny dramatičtější.To znamená,že ve snu opravdu pije.Potom se hrůzou probudí,neví co byl sen a co skutečnost.Tím se probouzí podprahové strachy a spouští úzkosti.Pokud vědomí a podvědomí jsou naladěny pozitivně a v souladu-tak takové stavy nehrozí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10578
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
A co lide, kteri si nepamatuji nebo je nemaji? Jak se da u nich zjistit nastaveni pozitivity nebo negativity?
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10579
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Právě ty sny,které nám mají co říct si pamatujeme.Je to tak dáno.Myslím,že podvědomí každého má tu moc jak s každým navázat spojení.Nedokážu si to vysvětlit ale velice zajímavě to funguje.Všichni máme sny.Je jich během jediné noci více.Ty nepodstatné si nepamatujeme.Ty důležité pro nás jsme schopni zaznamenat.Jen málo,kdo si je umí správně vysvětlit.Když jsem ještě pila měla jsem sny o tom,že mne někdo honí a pronásleduje.Blížil se stále blíž a já se probouzela zničená strachem,mokrá jak myš.Tento sen se střídal ještě s jiným.Cítila jsem jak padám-opět s hrůzou a sevřeným hrdlem jsem cítila jak letím dolů.Nikdy jsem v tom snu nezažila dopad-jen ten hrůzostrašný let.Ve skutečnosti mi tyto sny říkaly,že utíkám sama před sebou a ukazovaly mi můj pád s alkoholem,moji špatně zvolenou cestu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10630
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Tak to je dnes 19. deň, ide to dobre

Včera som dostal celkom zabrať,mal som nejaké problémy so ženskou, pred istým časom som bol v situácii,kedy som jej musel dať na výber - buď ja alebo on - vybrala si druhého a to znamenalo,že sme prerušili kontakt.A ona sa mi včera ozvala,ako keby sa nechumelilo - pričom samozrejme je s tým druhým.Tak sa rozbehol celodenný kolotoč nie veľmi pekných sms-správ, ktorý sa skončil večer s tým,že som ju dôrazne požiadal,nech sa mi už neozýva a že to celé s ňou bol jeden veľký omyl. No,nič moc, ale čo už,život je taký.

Ale čo tým chcem povedať - posledné,na čo som mal chuť, bol alkohol.Síce to nie je zas až tak veľký objav,nikdy som nebol ten typ,čo zapíja smútok alebo pitie berie ako relax.
Ale aj tak som so sebou celkom spokojný.Aspoň sa,dúfam,vyriešila jedna z mojich osobných vecí,ktorá ma ešte v kútiku duše trápila.
Martin
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10631
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Ona se najde jiná žena.Být s druhým jen pro sex?Je blbost.Zůstat s člověkem,který sám neví co chce?Je otročina.Jinak je dobře,že nepiješ-musím pochválit i to,že máš v hlavě svoje priority srovnané.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10699
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Tak to máme dnes zavŕšenie 3. týždňa úplnej abstinencie.

Dnes som spravil cez 40km na bicykli a navaril som pečenú kachnu,dusenú kapustu a k tomu lokše

Pekný večer.
Martin
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10705
Re: Prestal som piť. Před 11 rok, 8 měsíce  
Tak já to mám už víc jak rok,ani to nepočítám.A je mně skoro skvěle.Konečně se stěhuju za město,které se za 20 let totálně proměnilo.Po převratu problém s novýma cigošama,těch ubylo a teď zase vzrůstá bezdomovectví,řeší se to pořád a nikde to nevede.Jako malý jsem se mohl tady svobodně bezpečně pohybovat a dnes mám strach přes den,natož v noci.Neuvěřitelné co se děje...
Jediný zádrhel je v tom,že mám zvýšený cukr v krvi.Takže dieta,pohybu mám dost,ale nedovedu si představit život dia.Přejít na lajt koly,prostě všechno,sladké mám tuze rád,jsem mlsná huba,čokoláda je prostě skvělá.Chlastu jsem se zbavil,ale tady toho všeho jídla a jíst zdravě,to snad nee.Ani se na ten leták od doktorky co můžu jíst nemůžu podívat...
Je to čerstvé,nechám si to uležet a pak zas dál.Tož mně držte palce lidičky.Mám tady toho na světě eště hodně na práci.
0ndra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter