Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...216
Dolů
Téma: Chci se stát abstinentem
**
#15195
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Většina žen bere toho, kdo je zbalí ikyž stojí za prd (např. hraje automaty), než by se snažily a našli si chlapa, co jim vyhovuje..To je pak těžké něco řešit.Jestli máš k němu odpor jak píšeš (vím, že si to nepřiznáš a začneš to sama sobě okecávat že to tak není, neb se bojíš být čas sama) tak se s nim rozejdi a uvidíš, že ti bude líp.Ahoj
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15196
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Zkušenosti máš už s jedním, najdeš si stejného druhého, ničíš se, ohrožuješ svou střízlivost........jste oba závislí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15197
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj. Většina lidí si myslí, že má svobodu rozhodování o tom ,jakého si najdu partnera, jakou budu mít práci, co budu dělat o víkendu...Neurovědci zjistili, že jednáme na základě "programů", které jsme získali návykem a výchovou rodičů, prarodičů,prapra.... Je to jakási matrice vzorců chování, které nás ovládají. Máte pocit, že ve vztazích končíte vždy na stejném místě, práce se vám zdá stále stejná i když vše měníte? Máte pocit, že ať děláte co děláte, vždy to má stejný výsledek? Nejste bohatí i když pracujete od rána do veěera? Protože neexistuje svobodná vůle, byť si myslíme, že konáme na jejím základě.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15198
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj Pavlo,
a není to v tom že jsi před tím pila taky? Teď se vlastně snažíš o to být lepším člověkem a tohle se nemělo stát? Do Vašeho vztahu nevidím a montovat se nebudu, jen vím že když jsem se rozhodla nepít, hodně se mě dotklo že manžel šel s kamarády. A já najednou nemohla, teda mohla ale nechtěla jsem. Byl to pro mě hrozný pocit, taky jsem byla vzteklá. Musela jsem se uklidnit že toto je moje rozhodnutí a tak je to správné, a že ven jít taky můžu ale né pít.
Nevím jaký máte vztah, tvůj příspěvek jsem přečetla víckrát a zášť k příteli necítím?
Měj se hezky, držím palce, a věř že tady na tebe myslím .
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15204
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahojte,
díky za vaše příspěvky. Jen bych chtěla dodat, že já právě že nemám žádný odpor k partnerovi, máme celkem hezký a pohodový vztah. Jen jsem chtěla popsat moje důvody k mému strachu a úzkostem. A zaráží mě, že jsem tak reagovala, jak jsem již popisovala. Tak jsem jen chtěla znát odpověď či názor na to, zda mi prostě jen hrabe anebo zda je možný, že to mám z chlastu i když jsem střízlivá.
Ale je celkem drsný a připadám si jako blbec, když tu mám před sebou černé na bílém napsáno, že jsem žila s gemblerem a pak se nechám sbalit jako z bláta do louže.
Snad jen na mou obhajobu, že na gemblerovi nepoznáte nic, žádné změny stavů a jsou velmistři ve lhaní...trvalo mi rok než jsem na to u bývalého vůbec přišla a následně ze vztahu vycouvala na vzdory tomu, že budu sama s dvěma dětma.
Vím ale, že to píšete nezaujatě, takže na tom jistě něco bude.
Přeji hezký den
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15265
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 8 měsíce  
Četla jsem jeden Stanodovo příspěvek který mě dost oslovil, a to - Vždycky, když jsem přestal pít, tak po nějaké době euforie, přišli hnusné, šedé dny bez nálady, náznaku lepšího života! Není divu že jsem vždycky znova začal chlastat.Děkuji Bohu, že jsem se naučil žít střízlivě v AA, protože to je něco úplně jiného! To je jiná káva!

Nějak tak to občas mám, když je toho na mě moc mám pocit že si potřebuju vylejt hlavu, že ji mám přemrštěnou myšlenkamy.
Byla jsem u své doktorky a povídali jsme si, i o té mé práci o lidech páč pracuji se zdr. nemocnými o kolegyních, něco mi na ty stavy napsala ale nevim jestli to budu zobat. Možná mi to může přkounat tu chuť až na mě příjde aspoň ze začátku, zatím mě ani jednou nepřepadla. Čím víc čtu a jsem tu, tím víc pít nemám zájem. Necítím extra euforii, tu jsem cítila když jsem přestala kouřit a vím že to trvá jen chvilku. Pak příjdou dny kdy si člověk zvykne být nekuřák a začne to být normální. Tentokrát euforii necítím a snad je to tak lepší. Asi ani neni proč jsem na začátku, ale vím s kým mám tu čest.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15369
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahojte lidičky,
podávám hlášení že zdárně pokračuji ve střízlivosti. Pořád zde čtu, čtu i jinde, hledám příčinu dřívějších recidiv, koukám na videa. Minulí týden jsem byla dost nervózní a podrážděná, mrzelo mě že nemám s kým mluvit v tu chvíli ale přestála jsem to. Také jsem o tom řekla lidičkám co o tom neměli vůbec tušení, docela je to překvapilo, mluvila jsem čistou pravdu nic jsem nezatajila, takže myslím že lidi co to mají vědět to ví.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15370
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 7 měsíce  
A že, když jsi se přiznala, se Ti ulevilo.Ti, co Tě mají rádi, pochopí, ocení, pomůžou, ostatní měj na háku.Ty se směješ, nacházíš klid, štěstí!Najdi si diskuzi AA-Triezvy priestor.Taky posilovačka.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15371
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 7 měsíce  
Ulevilo a moc, dokonce mě překvapilo jak to ze mě vše vypadlo, a rozmluvila jsem se že docela kulili oči , mluvila jsem o tom jaké dělám chyby aby hned věděli že už s nikým pít nebudu, že i o takovou událost jako je kolaudačka baráku, nebo silvestr se nemíním napít, že prostě nemůžu páč jsem nemocná a jsem alkoholik. Uvedla jsem příklad cukráře před cukrárnou, dal by si dorta ale nemůže páč je nemocnej cukrovkou. Pochopili a mě je lépe, vlastně už to ví všichni . Nemám s tím problém, momentálně se cítím silná, jako že to dám ale vim a citím že to příjde, že číhá. Ale začínám být víc v klidu, budu se držet. Díky
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15372
Re: Chci se stát abstinentem Před 10 rok, 7 měsíce  
Pavli, udělala jsi kus práce na sobě, je to výborné, raduji se s tebou.Jasně, že alkohol číhá, chce Tě nazpět, nedej se, cokoliv budeš chtít vědět, ptej se, zavolej, ráda pomůžu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...216
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter