Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20408
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Skvěle zitrky
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20409
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
To je taky léčba jak u dinosauru no proste volba menšího zla... Nezkoušel jste někdo hypnozu?
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20410
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Nebo me napadlo na tu vodu medailonek, místo fotky milence foto pozvraceneho alkace
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20413
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dana napsal:
Nehodlám se uchlastat hlásím!!!!

"Nestraš, bojím, bojím, bojím!Vyžeň bubákov(alko)!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20414
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
petrch napsal:
... když nebudeš pít nevměl by ti vadit antabus

Antabus
je strašiak pre *akčného korheľa* - sám osebe nič nelieči ani nikdy nevyliečil.
Je to psychická barlička = varovné memento = nesmieš!!!

Reakcia antabusu s alkoholom je veľmi nepríjemná a môže vyvrcholiť dusením až k zástave srdca! Blokuje ADHD a v dychu cítiť acetón. V pečeni akoby mi explodovala nálož, tlak zvnútra -> von a horúčava ako pri vysokej peci v železiarni. Prežil som to - nedoporučujem!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20415
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
No,dle mého tam spěješ.Stále hledáš NĚCO,co by zabralo samo.Víš,že já na tom byla podobně?Tak jako alkohol byl pro mne zázračný lék,který fungoval na všechno a zcela sám.Mně jenom stačilo mít ho na dosah,později už jsem ho musela mít na dosah stále,ještě později jsem ho musela mít všude-to už mne ovládal!Viděli to všicni kolem mne,jen já ne!Když jsem přestávala s pitím,nebyla ještě pevně rozhoduta také JSEM HLEDALA NĚCO,NĚKOHO KDO TEN ZÁZRAK UDĚLÁ ZA MNE!Pak už jsem byla v prdeli a začala hledat pomoc opravdu všude.Později,to už jsem nepila jsem zjistila mimo jiné,ŽE MÁM STRACH Z KAŽDÉ ZMĚNY,ŽE SE BOJÍM ZA SEBE ROZHODOVAT,VYDÁVAT ROZHODNUTÍ,ZA KTERÉ TAKÉ MUSÍM NÉST ZODPOVĚDNOST.PŘESTAT PÍT MIMO JINÉ ZNAMENÁ ZAČÍT MĚNIT,NEBÁT SE ZMĚN A VĚŘIT JIM STEJNĚ JAKO PŘEVZÍT ZODPOVĚDNOST SAMA ZA SEBE,ZA SVÉ CHYBY.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20416
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Uvidíme, co mi tam zitra řeknou. Jinak dnes jsem odmítla dvoje zname, klasika, buď hospa, nebo dorazí s vínem. Uvidíme, jak to takhle se mnou holky vydrží, haha. Ja ten antabus taky nechci, ale kdyz to jinak nedám, budu muset....
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20417
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani, ze změn mám taky strach, holt panikari máme svá bezpečná mista a od nich dal je to ,tam, kde jsou lvi., jinak to mám spis naopak, kdyz nechlastam tolik a neobjevují se časté nezvladattelne paniky, tak naberu sebevědomí a rozhodování ani odpovědnost mi nevadí. Kdyz chlastam hodne, nezvladam nic a přijdu si, ze nic nemá cenu..... Znáte to...
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20418
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,já také když jsem nepila,tak jsem nesla zodpovědnost za všechny a za všechno.To jsem byla NADMĚRNĚ ZODPOVĚDNÁ.Když jsem pila,tak mi zase bylo všechno jedno a všichni ukradení-TO JSEM BYLA NADMĚRNĚ NEZODPOVĚDNÁ.Stalo se mi dokonce,že jsem šla v pátek nakoupit na víkend,potkala se se spolužákem a šli na jedno...a vrátila jsem se sice s nákupem ale až v pondělí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20419
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
haha
Tak to semi stalo taky..řikám mladý, přijdu tak v osum ( když jsem šel v pátek ve 3 odpoledne po práci na 3 pivka) No přišel jsem v sedum a když začla ječet jak siréna tak blbě řikám s lahváčem v ruce z garáže, ještě jdu o hodinu dřív tak co na mě řveš ! No jo, ona byla totiž neděle
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter