Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20453
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Anoine.
Diskutovat,mudrovat je ta nejjednodužší věc,která nic nestojí.Ovšem nic nevyřeší.Je to oddalování celého rozhodnutí a hledáná výmluv.Navíc přes IT,kde jsem zcela anonymní a nikdo tím nevidí,že u toho piju.Co může a nemusí uniknout je vlastně STRACH Z TOHO,ŽE JSEM SÁM,STRACH ŽE ZŮSTANU JÁ A MOJE LÁHEV A?NIKDO!Vidím v tom velikou záludnost,protože když už nic nezabere?Tak může zabrat totální izolace,pocit samoty,opuštěnosti,beznaděje.Já to beru,jako vykecávání se abych nemusela ničím projít.Tudíž za planou diskuzi,která může stát někoho život.Ovšem každý musí volit sám za sebe,pro co se rozhodne.I když je to pro mne také přínosné přiznat si,jak jsem sama myslela,když jsem pila.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20454
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jestli mi tu někdo ještě po me zkušenosti s naordinovanym bráni benzaku napíše, ze se nechci léčit, protože neberu léky a lékaři to neříkám-to už vůbec nevim, kde se vzalo, tak to neni, tak se vzteknu samozřejmě ze nejvíc to vyčítam sobě, jak jsem se nechala praskovat. Chce to míru. Ve vsem
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20455
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani, mne diskuse pomáhá uvědomit si v jak vázne jsem situaci. Bez vás bych na AT nesla
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20456
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Kolik bude dvojek dneska Dani..musim se přiznat, že mám taky chut si dneska dát pivka po tom co mi napsala Helena, at má aspoň v něčem pravdu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20457
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Anoine,
můj příspěvek na PetraCh nebyl jenom o překlepech,ty bych určitě tolerovala-ty k tomu jenom přispěly.On moc dobře ví,co jsem měla na mysli.Vás se to určitě netýkalo.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20458
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano.Nejsi jediná u koho se rozjela závislost na lécích.Já mám v Brně taky psychiatra,který mi cpe RIVOTRIL.Pokaždé když k němu jdu pro léky,tam mudruje,že mám dvoje antidepresiva,jestli je musím.Že je pro mne lepší brát Rivotril.Myslím si svoje,no s usměvem mu poděkuju že zůstanu u svých léty osvědčených prášků at´mi je laskavě předepíše,že mi jedna závislot stačí až nad hlavu.Minulý týden jsem si konečně našla jiného lékaře,taky s AT.A HOTOVO.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20459
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Petře, o tom byl můj prispevek. A pravé jsem měla ze sebe ale velkou radost, ze jsem tu některé příspěvky nezapijela
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20460
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jsou lidé, kteří nedokáží abstinovat, honí si triko tady na diskuzi, závidí nám střízlivým, zuří, kopou......oni ví, znají!!A budou pít, je jedno, jestli bude 3 světová nebo ne.Důvod k chlastu mají.Můžu je jen litovat.Pomoc nechtějí.Vůbec jim nedochází, jak jsou trapní, a radí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20461
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ber to jako zkoušku. Je to jen chat, v reálu nás čekají větší bitvy. Tak se nenič a dej jim přes držku tak, ze si střízlivý budeš vědet své. Nepij na takovou picovinu, pardon
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20462
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Koukám, že jsem tu pár jedinců rozhodil s III.světovou
Ani nevědi, že v reálu to tak nakonec může dopadnout
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter