Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...21222324252627...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20473
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
No a v hajzlu jsem nebyla.Ale v prdeli jo
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20474
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Petře, mně jsi jen rozveselil, 3. světová, hodnocení mého života.Ještě, že máš vše sám srovnané, žiješ úžasně.Někdo tě tu nazval vševědem, už si na něj nehraj, fakt jsi klaun.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20475
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jano,urcite v tomto mate vsichni pravdu.Mame na vyber a dulezite je se "niterne" rozhodnout.Tak,jako ja tehdy s tim Rivotrilem.Nic by mne tehdy nezastavilo a naopak predstava,ze bych mela vysazovat postupne,byla pro mne neprijatelnsa.Lekar mi tehdy rikal,proc se tak trapim,ze to jde "snadneji",ale mne to bylo jedno.Potrebovala jsem fungovat.Stejne tak je asi dulezite se rozhodnout v pripade alkoholu,to mi je jasne i kdyz si myslim,ze je to podstatne slozitejsi...
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20476
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Co bylo nezmenime, ja prý kvůli benzakum budu závislá pořad.jedem na tu vodu, decka. Petře nepij
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20477
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano jseš závislá na alkoholu.Nyní!Stejně jako jsi musela skončit s léky?Je pro tebe důležité skončit i s pitím.Je zbytečné řešit jestli za to může tvůj lékař.Myslím,že pochybil v jediném neodhal správně U TEBE TENDENCE K ZÁVISLOSTI-ty už byly dané dříve,než tě začal léčit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20478
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Tak Dano vydrž na vodě aspoň s 2 deci, a vrať se v pořádku.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20480
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Bohužel i na tomto fóru jsou lidi, kteří se jinak než klauni prezentovat neumí-třeba je nakopne na "třetí světová" ,pokud už se tak nestalo.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20482
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Helo,to máš tak.Jedni to vezmou upřímně a podaří se.Jiní se skepsí,protože jim to nejde propadnou cynismu a výsměchu svému nezdaru.V podstatě sami sobě přestali věřit.Tam kde není víra v to,že to dokážu,že to zvládnu,tam je i málo síly k uskutečnění.V AA se dává důraz na UPŘÍMNOU TOUHU přestat s pitím.V podstatě stejnou touhu,kterou jsi dávala k pití zcela obrátíš jiným směrem.Je to jednoduché,ale zároven´složité,PROTOŽE SAMA ZÁVISLOST,KTERÁ JE V KAŽDÉM Z NÁS SI STAVÍ ZÁBRANY,ABY TO NEŠLO.Je na každém,aby tyto zábrany začal odbourávat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20483
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
petrch napsal:

Věř, že já jsem si nic nevybíral


...nasávací reflex je vrodený ale fľašu alkoholu si v *maternici/děloze* zrejme už postrádal, však? Toto chceš naznačiť?

A kedy,že si si *opicu* zvolil za životné krédo?
( v základnej škole?)
Opitý Superman? Alebo opitý *karate-Kid*?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20484
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
...nasávací reflex je vrodený ale fľašu alkoholu si v *maternici/děloze* zrejme už postrádal, však? Toto chceš naznačiť? Já se picnu!Kde na to chodíš?To nemá chybu!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...21222324252627...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter