Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: chovani
#18821
chovani Před 10 rok  
dobra den chtela bych radu pritel se mi vratil z protialkoholicke lecby je doma od po ale je keme takovy chladny nevsima si me nemluvi semnou a ja nevim proc jsem stoho nestastna driv mi rikal krasne slova i prvni 2 mesice v lecebne ted mi nerekne nic ani ze me miluje jen kolem me chodi a jen si vsima nasi dcerky je to normalni ? chce to jen cas ? nebo co mam udelat aby byl poradku dekuji
martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18824
Re: chovani Před 10 rok  
Martino je nesmírně důležité začít spolu OTEVŘENĚ HOVOŘIT.Stává se často,když jeden začne pít komunakace vázne,upřímnost se vytratí.Možná ho trápí výčitky z období,kdy pil,že se choval špatně,možná i on stejně tak čeká na váš krok k němu,možná má stejný strach jako vy,možná si v léčebně našel nějako lásku,možná že si myslí,že jste tak učinila sama.Kdo ví?Je VÁM tolik možná hodně nepříjemné?On už nemá alkohol,který mu dodával kuráž-ČEKÁ.Je to na vás.Udělejte ten první krok k upřímnosti.On sám vám odpoví co se stalo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18830
Re: chovani Před 10 rok  
On je trochu šok, návrat do života.Nezvyk.Sám je vykulený, možná se bojí budoucnosti, stydí za své průšvihy , když pil.Měl by zajít na AA, mezi své, kde má zázemí, stejně nemocné lidi, tam se rozmluví.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18831
Re: chovani Před 10 rok  
Milá Martino, že byl alkoholik v léčebně neznamená, že mu to v něčem pomohlo..Když někdo umírá na rakovinu, jeden zemře, druhý se uzdraví, je to individualní...takže se klidně mohlo stát, že manžel sice nepije, ale do smrti už z něj bude živá mrtvola, prostě je jeden z těch cca. 50%, kterému už nepomůže nic
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18837
Re: chovani Před 10 rok  
Stačí málo, trochu pozitivní myšlení, netvářit se furt jako kyselá prdel, nefňukat, nezávidět...vážit si toho, co máme.Radovat se z maličkostí.Lidi zapomínají žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter