Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: váha a pití zhubnutí při abstinenci
#19751
váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
Zdravím chtěl jsem se vás zeptat zda máte někdo zkušenost s nadváhou z pití?Zajímá mne jestli jste někdo po přestání pití-v dlouhodobém horizontu při abstinenci zhodili na váze?já jsem z abstinencí začal teprve teď,jsem celkově robustní postavy a mám nadváhu-vážím 110kg,nejím moc,nepřežírám se,myslím si že to mám z piva a chlastu,v mém okolí pár lidí přestalo pít pivo(klasičtí pivaři)a dost zhubli,zajímalo by mne zda jsou zde mezi náma lidi kteří taky zhubli při abstinenci,mne má váha štve,kdysi se za mnou i nějaké holky otočily ale to už je pryč,vím že nevypadám dobře a je to pro mne další důvod přestat pítjen by mne zajímalo kolik jste zhodili vy a za jak dlouho?Petr nový v naší rodině,tohle forum se mi líbí a čím vic tady čtu tím víc začínám vidět realněji svůj život a své problémy způsobené pitím.Včera jsem si pustil film dobří holubi se vracejí
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19752
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
Alkohol vůbec je extrémě kalorickej..A ted si vem, přijdeš domu z hospody a máš hlad, tak se nažereš na noc a jdeš spát
Neni to tak?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19762
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
Petre ja taky zacala abstinovat ted,takze v tom ti neporadim,jen te chci podporit,myslim ze kazdy z chlastu tloustne,ja mam 170 cm,60 kilo takze normal,ale mohla jsem vzdycky jist co jsem chtela a spousta lidi mi rikala jak mam dokonalou postavu ( teda aw na to ze nemam prsa :-D) ale ted po chlastu zjistuju ze mam peknej pupek.ale moje mamka,ktera uw 4 roky abstinuje za prvni rok po lecebne zhubla 25 kilo.ale samozrejme to neslo uplne samo.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19763
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
No moc nejim jen když nepiju,je pravda že když piju tak mám hlad i chut a jím cokoli,nejhorší jsou oslavy nebo svatby kde jsou furt plné stoly a člověk chlastá a žere bez zábran.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19764
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
Já když jsem pila, tak jsem nejedla nic, vážila jsem 50 kg, nyní nepiji 10 let, vážím bohužel 75 kg.Takže to mám obráceně, a kdyby se fakt po alkoholu tloustlo, vážila bych tenkrát jistě 2 metráky.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19790
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
tohle je dost ošemetné. Myslím, že není přesně dáno, že kdo přibere a kdo zhubne. Někde jsem se dočetla, že většinou lidé zhubnou.....
Karolinka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: Mladá Boleslav Narozeniny: 10/12
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
je zajímavé co všechno člověk dokáže když chce.
 
#19816
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
Obojí je možné. Je to dáno tím, jak člověk substituuje vysazený alkohol. Když pouze vysadí a stravuje se stejně, určitě zhubne, je to i má zkušenost. V době tahů jsem byl nejen tlustší, ale měl i nateklý obličej, jak organismus zadržoval vodu. Jenomže tělo chce svou drogu a člověk dodá substitut - buď se začne třeba trochu hýbat, aby tělo vyplavilo endorfiny, pak je vše OK a váha jde rapidně dolů, nebo může začít ujíždět např. na sladkém, pak může být efekt opačný...

Obecně my alkoholici, i když máme nadváhu, jsme spíše podvyživení (tzv. alkoholická podvýživa). Alkoholik má sice tuk a pivaři pupek, ale žádné živiny, především fatální nedostatek bílkovin. Ty je nutné zařadit nejdřív. Jogurty, sýry, vajíčka, ořechy, libové maso, tvaroh, šunka atd...Pokud má tělo dost bílkovin, neskáče mu glykemická křivka, tělo je spokojené a nemá "vlčí" hlad, který má potřebu zahánět např. tatrankama...Ale obecně bych řekl, že je furt lepší ujíždět na sladkém a časem to srovnat, než ujíždět na jedu jmény ethylalkohol Tolik má zkušenost

Ignatius
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19822
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 10 měsíce  
Liba napsal:
Já když jsem pila, tak jsem nejedla nic, vážila jsem 50 kg, nyní nepiji 10 let, vážím bohužel 75 kg.Takže to mám obráceně, a kdyby se fakt po alkoholu tloustlo, vážila bych tenkrát jistě 2 metráky.

Liba,

(andro- ani meno)-pauzu umelo nezastavíš - ani prírodu neoklameš.

Tu platí Švejkovo:
"To chce klid!"


Pred liečbou(2005) som bol kosť a koža - teraz som o +*40 kíl* váženejší(110-115 kg).
(+bonus: DIA-II.typu+vysoký tlak; oboje však úspešne kompenzujem.)

"Nech - ale nepijem a nefajčím!"(a nerobím nikomu hanbu!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24405
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 9 rok, 3 měsíce  
Myslíte si že mi může pomoci vyzivovykonzultant.cz/ ? Přestal jsem pít, ale stále nabírám váhu, protože si to jídlem nahrazuju. Kamarád mi doporučil konzultanta jelikož zhubl 11 kg a nemůže si je vynachválit. Snažím se obrátit celý život tak to chci brát zodpovědně, děkuji vám moc.
Pavel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49364
Re: váha a pití zhubnutí při abstinenci Před 5 rok, 9 měsíce  
ahoj všichni - moc ráda bych obnovila toto téma abstinuji ze dne na den - dva měsíce bez zaškrobrtnutí, chuť je pořád.. jedním z důvodů byla i váha... nyní jím zdravě + chlorel + dost vody + pohyb - ale zatím jen 4kg dole (a 9cm z pasu) možná trochu odpuchl obličej.. ale vůbec to na sobě nevidím.. chuť na sladké obrovská, takže dnes selhání a pokořená celá čokoláda no furt lepší jak vypitá láhev vína ale chci se zeptat, co vy a hubnutí po vysazení chlastu ?? jaké máte zkušenosti ?? jaký byl vliv abstinence na vaše hubnutí ? nebo jste nedejbože přibrali jako je v jednom ze starších příspěvků ??? jaký vliv na zdraví cítíte ?? (teda kromě absence kocovin - což je úžasný bonus ) Díky za Vaše zkušenosti, ráda bych se za rok viděla o 20kg lehčí - třeba se to někomu povedlo ?? L.
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter