Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Návrat z protialkoholní léčebny domů
#27752
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Renata napsal:
Petr je důkaz toho. On se chtěl napít a myslí si že to zvládne. Bohužel to mu stejně nikdo nevymluví a ví že léčba to nezměnila. Prostě chce pít ale ne moc. Když tam slyšel, věděl co bude a musel vidět případy alkoholiku,ale v hlavě ma že pít chce občas. Až to bude mít v hlavě tak že může ale nechce. Tak má vyhráno. Tohle zatím prohrál pokud nezmění myšlení a opravdu nebude chtít. Podle mě šel na léčbu aby to byl pokus snahy a pít nechtěl přestat. Jen omezit. Takže Peťo vybral sis sám. Je tvůj život pouze na tobě. Jak dál budeš žít a jak vše bude. Možnosti stále máš. Tak ti přeji ať si uvědomíš jak alkohol ti může skazit život a máme jen jeden. Hodně štěstí. Jsi mladý.

To přesně mi říká přítelkyně, že prý asi nechci přestat, když o tom pivu pořád mluvím. Teď jsem jí to řekl, že jsem už pivo měl. Neměla radost. Zase přednáška od ní. Řekl jsem, když o tom budeš dál mluvit, tak si hned půjdu to pivo dát. Prý už o tom neřekne ani slovo.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27753
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Jinak moc díky za váš čas a pomoc
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27754
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Jinak je možná dobře, že si netroufám do hospody kam jsem chodil a kde vědí, že jsem byl na léčení. Jsem srab a styděl bych se.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27755
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Petr píše:

To přesně mi říká přítelkyně, že prý asi nechci přestat... Neměla radost. Zase přednáška od ní. Řekl jsem, když o tom budeš dál mluvit, tak si hned půjdu to pivo dát.


...ako *nezodpovedný a trucovitý/jízlivý Peťko!*
Zažeň chmáry a usmej sa!... (chce/me Ti zle?)


(Alkoholizmus ovláda myseľ, city, emócie aj telo. Staň sa svojím Pánom! Ovládni sa a začni triezvo myslieť a nevytáčaj sa okamžite, keď uzrieš svoj vlastný odraz/spätnú väzbu! Buď zodpovedný aspoň voči sebe!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27757
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Nejde vůbec o to,že když jsi byl v léčebně něco ti to dalo.jde o to co máš v hlavě.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27758
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
A za co se stydíš?Že jsi se šel léčit?Kdybys měl rakovinu, tak se také stydíš?A víš sám nejlépe, co máš dělat-to pivo, pak nealko jsou hlouposti, to jistě v léčebně neschvalovali.Čti si deníky, vzpomínej, cos tam slyšel, chovej se podle toho, přestaň skákat tak, jak ti to pivo v hlavě poroučí, začni už myslet na budoucnost, na domov, rodinu, udělej si zázemí, makej na sobě.Nelituj se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27762
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27763
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Liba napsal:
A za co se stydíš?Že jsi se šel léčit?Kdybys měl rakovinu, tak se také stydíš?A víš sám nejlépe, co máš dělat-to pivo, pak nealko jsou hlouposti, to jistě v léčebně neschvalovali.Čti si deníky, vzpomínej, cos tam slyšel, chovej se podle toho, přestaň skákat tak, jak ti to pivo v hlavě poroučí, začni už myslet na budoucnost, na domov, rodinu, udělej si zázemí, makej na sobě.Nelituj se.

Rodinu nemám, jen přítelkyni a ani na ni nemám ted náladu, mám jen matku, žádné děti. To je to co mě taky trápí
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27765
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Tak už jsem asi absolutně selhal vážení, před chvílí jsem se vrátil z hospody, no a pár jsem jich měl
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27766
Re: Návrat z protialkoholní léčebny domů Před 9 rok  
Peťo, to si snad děláš prdel, ne?Pil jsi , kdy jsi měl tu rodinu zakládat?Chceš, aby tvé děti měli tátu opilce?.A hned máš motivaci k abstinenci-udělat dítě snad umíš, ale vychovat!!!to je těžké.Na to musíš mít sílu chlapa, ne chcípáčka alkoholika.Maminka i přítelkyně jsou už rodina také.Furt vidíš něco černě, už konečně se usměj a nebreč pořád dokola.Zvládl jsi léčebnu, jsi mladý, zdravý, tak se usměj a dívej se na svět kolem sebe, je hezký, udělej si domov, vše záleží jen na tobě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter