Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Chlast v tehotenstvi
#31290
Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Zdravim.Jsem alkoholickou stejne jak vetsina co tady pise. Ale este jsem se nedocetla aby to nekdo nezvladal v tehotenstvi. Ja to nezvladam. Jsem w 7 mesicu a cele tehotenstvi nedokazala sem abstinovat. Piju hodne 5-6 piv kazdy 2-3 den.Nedokazala sem to ovlivnit kvoli miminku a uz kvoli sebe vubec. Ted ziju jen nadeji ze se male narodi bez nasledkov i bez FAS.Porad se chystam na AA a nejak mam strach. Ze tam vlitnu na nekoho znameho a tisic jinych dovodov..A taky myslim ze nenajdu tam uz pochopeni kdyz jsem to dotahla do toho stavu ze ohrozuji sve mimino.Je tady nekdo kdo taky nedokazal abstinovat v tehu nebo jsem uz opravdu zruda?
Kata..85
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31291
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Na netu je k tomuhle tèmatu spousta odkazů.....ty dopady jsou individuální, 5 piv obden není nic dramatického....ale ono je toho určitě mnohem víc, že jo
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31292
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Nie si "zruda" , si nemocná . Čo najskor - NAJSKÔR - vyhľadaj odbornú pomoc. Oni vedia čo robiť a ako pomôcť. Ich sa báť nemusíš, už teraz sa bojíš o dieťa a ako to budeš zvládať. Určite sa to vyrieši a všetko dobre dopadne - jedine to rieš, všetko im priznaj - dočkáš sa pomoci. Inak sa sama budeš zožierať vo vlastných myšlienkach, alkohole a nemusí to dopadnúť dobre - mesiac máš už vysoký !
Mastodont
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31293
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
ne neni toho vic ja myslim ze 5 piv kazdy 2 den to je dost i bez tehotenstvi..jsem toho vedoma ze je spatne. Myslela sem kdysi ze pivo je bezpecne, tvrdy nepiju ale jsem nejlepsi priklad jak pivo udela s cloveka tazkeho alkaca
Kata..85
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31294
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
tak 50 na 50 že dítě bude mít nějaké následky

už mu chystáš náhradní mamku, třeba babičku nebo děcák? víš jak to s tebou dopadne

aa bych zrovna pro tebe nedoporučil, spíš léčebnu

hned
pert

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31295
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Hlavne chladnú hlavu, na liečenie to nebude ak nie si nejaká depresívna troska ako väčšina tunajších alkoholikov. Každý je individualita - určite si sledovaná doktormi, keby niečo vyzeralo veľmi zle už ťa liečia. Choď sa poradiť, začni obvoďákom , nájdi psychológa, psychiatra - možno sa dohodnete na nejakej behaviorálnej psychoterapi, uľaví sa ti, budeš sa mať s kým poradiť. Nepreedlžuj pitie - rieš problém - ide o teba a dieťa
Mastodont
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31296
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Matej.....přečti si znova co ta žena napsala..
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31297
Re: Chlast v tehotehnstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Tak ja jsem alkoholicka uz od 19 let. Mam 2 deti a vzdy kdy jsem zjistila tehu tak jsem nepila slo to samo asi matersky instinkt. Nechapu piti v tehu je to kazdeho vec a neodsuzuji. Kdyz uz to nemuzes vydrzet tak pij nealko pivo. Miminku by se snad stat nic nemelo, ale to ti nikdo nezaruci.
hella

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31298
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja mela to same.Pri kazdem tehu a pak kojeni jsem odlozila sklenicku,ale i cigarety.Po celou dobu nic.
Kata.85.Mohu se zeptat,proc to resis az ted v pokrocilem tehotenstvi a ne drive,kdyz jsi vedela,ze to nebude tak jednoduche?
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31299
Re: Chlast v tehotenstvi Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja kdyz jsem byla tehotna a kojila prcky, tak jsem byla asi nekdo jiny. Chlast pro me neexistoval a ani nebyla chut.Skoda, ze mi to nezustalo i potom (
hella

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter