Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#42601
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Genno,

díky, ale já to myslela jinak. pohrávám si s myšlenkou zkusit nepít, zase.... Ta sobota, no ta je otevřená, ono se nic nestane, když nepůjdu, to vím. Ale co se stane, když půjdu??? To nevím Asi se na to vys....
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42602
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Pít či nepít, toť otázka. Za ten skoro rok co píšeš nějaké pokusy byly, ale pořád nemáš podle mně dopito. Potřebuješ dopadnout na dno, aby ses odrazila. Zatím se z každé ostudy, okna, potlučení, ztráty věci vylížeš a snažíš se to kontrolovat, ale nevěříš si... a takový kolotoč nám dobře známý, furt ty myšlenky na chlast, všecko se točí jen a jen kolem něj, ovlivňuje tvoje nálady, chování, tak co s tím... zatím máš v hlavě miglajz.

Závislost je pěkná svině zákeřná, každý kdo prožil říká, že jsem rád, že nepiju, nechci to znova zažívat... tys prožila s pitím ještě asi málo, ta hranice je individuální, z kamaráda se stává už protivník, ale nezažilas ještě pořádný absťák, takový, který by tě nakop k větší akci s pitím skončit...

Asi to u tebe bude ještě dlouhý, možná bolestný proces a třeba se náhodou v hlavě něco sepne a budeš spokojená a šťastná bez chlastu...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42603
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Šantal,
nemůžeš se schovávat před chlastem,jestli opravdu nechceš pít tak nebudeš,nikdo Tě nepřinutí.
Já bych šla ,abych se přesvědčila,že to ustojím ,abych se cítila pak líp. Pokud budeš mít chuť se napít tak se sbal a odejdi.Myslím ,že nejsi na tom tak špatně,že by ses nepobavila bez alkoholu.Řekni si na 2 hoďky půjdu a dodrž to.Každopádně ať se rozhodneš jak chceš, to pití je na tobě.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42604
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Mě přijde spíš zbytečný chodit do hospody, když se nepije. Co tam? Pokec jde chvilku (než se picnou ostatní). Uvidíme. Zatím jsme i srovnaná s tím, že nepůjdu, už mám i plány (nakoupit si, uvařit něco dobrýho v klidu beze stresu, srovnat si skříně, vytřídit věci, pozašívat díry o kterých vím a neřeším to atd). A kafíčko, knížka, telka.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42605
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Já jsem se na to x vys.. a jsem za to rád. Abstinent je často takový rušivý element, takový nepřizpůsobivý rušič zábavy.. Do mě jen pak hodiny hučeli ať si aspoň cucnu, abych nekazil partu atd. Bych tam nešel a to nepiju hodně měsíců. To není o vyhýbání se chlastu. To je prostě jako by vegetarián šel nakupovat do řeznictví.. Prostě pěst na oko.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#42606
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Tak doma to zvládáš, koupíš pár piv a v neděli vypiješ. Nedonutilo tě to asi ještě běžet pro další. Problém jsou akce, tam to teče proudem, nevěříš si ani trochu, nemáš záklopku.

Je tady kdesi na fóru mrtě stran o tom, že bavit se jde i bez chlastu, ale napřed musíš přijmout sebe, že máš velký problém a rozhodnout se co s tím budeš dělat. Rozhodnutí a přesvědčení, že ti to tedy silně škodí a bude pro tebe lepší nepít. Vůbec, kontrolované pití neexistuje, jen dráždění hada bosou nohou.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42607
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahojte tak aj mňa caka veľká firemné akcia samy elegan a som pozvana keďže som postúpila tak si idem otestovať ako na tom som.auto nechávam doma dovezie ma manžel.mám zmiešané pocity ale nie z toho že sa tam bude pit ale čo ma tam caka
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42608
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
No já zažila dřív "běh pro vyproš´továky" apod. Teď je to ale fakt lepší, prostě mě to nějak netankuje, je to víc v pohopdě. To nemá vyznít jako výmluva, jen konstatování věci. máte pravdu, že problém tu je, ne že není. A číhá. proto jsem se sem taky vrátila, protože mám strach z toho.
A opět se v podstatě hned vkradla myšlenka na abstinenci. je to tady nakažlivý, což je fajn.
ještě to, že jsme sama doma, je taky moc fajn, já si tam dělám co chci, mě to tam baví, mám poholdíčko, uklizeno, nikdo nic nechce, můžu si svítit a větrat .-) Takže představa, že bduu doma není nijak odpuzující, naopak. Včera mě lákala kamarádka do knajpy. Napsala jsem jí, že jsem po vaně v košili v posteli, piju čaj s medem a čtu si. Odepsala mi: jé, to ti snad závidím to jsem se musela smát: co jí brání?: Tak proč sedí v hospodě?....
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42609
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
kataríno netrap se, pití se nebojíš tak o nic nejde. Co by tě čekalo, nic vážného, nezávazná konverzace a kdyby ti někdo něco nutil tak máš nachystanou odpověď.
Vyfikni se, buď taky elegánkou a užij si to
Dojem nezkazíš, nebudeš se tam válet ožralá a že něco přeřekneš nebo tak to jsou malé věci
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42610
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 3 měsíce  
Katarínko, běž a užij si to ty už máš krize za sebou, nemusíš se bát . Třeba budeš naopak mile překvapená
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter