Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#43675
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 1 měsíc  
Děkuju za reakce všem. Hodně mi to pomohlo už dřív, když jsem četla jak dlouho už někteří abstinujete. Teď věřím, že to opravdu jde. Já zatím jen tři měsíce, ale pro mě je to rekord a mám pocit, že to tentorát vyjde nadobro. Samozřejmě vím, že musím být ostražitá a neztratit tu tolikrát zmiňovanou pokoru!
Tobě, Drobečku, držím palce, ať to zvládáš. Bereš to za správnej konec, dcerka je hodně dobrej důvod proč s tím skoncovat jednou provždy. Drž se...
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43714
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok  
Pridávám se k vám i když budou velikonoce.
jiřík
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44062
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
Krásný večer všem,

tak jak vám jde abstinence? Já se držím a mám za týden dva měsíce To jsem nevěřil, že to tak dlouho vůbec někdy vydržím
Ale zároveň se trochu i bojím co půjde, protože se blíží nějaký akce jako narozeniny, svatby apod. Já vím, že už nechci pít, je to můj nový životní styl a nechci už zpátky do starých kolejí.

Napište a abstinenci zdar, Drobeček
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44065
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahojda,
Mám přes dva měsíce a občas chuť být mimo. Jinak klid, snad ne před bouří Tak se drž
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44066
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
Šantal napsal:
Ahojda,
Mám přes dva měsíce a občas chuť být mimo. Jinak klid, snad ne před bouří Tak se drž


Šantal,
ty dva měsíce jsou supr, jseš borec a i Drobeček.

To ticho před bouří, to může být opravdu signál k té chuti mimo, ale to překonáš.
Připrav se na letní akce, to bude zřejmě více pokušení. To vidím vždycky kolem sebe, jak se oteplí, tak lidi více pookřejí a popíjí , různé akce a podobně, toho je v létě více. Naplánuj si něco na léto, co Tě povzbudí jiným směrem a jdi si zatím.

Přeji všem hezký den
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44067
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
Stopko, já se pohybuju mezi lidma, který dělaj jmakce furt a popíjejí taky furt a u vseho. A pohulujou. Ten letní program se budu snažit směřovat ke sportu a zdokonalení zdraví. A krásy checheche Jak jsi psala vedle: Zajdu, zajedu, ale dlouho nepobudu, páč mám ještě něco... Tento víkend mám sobotu pro sebe (uvidím co ta angína nebo co to je), neděle je otevřena podle počasí. Příští týden jede manžel na sudá na asi dva dny. Já se tam pojedu projet na kole popřát, výletem zpět a pak sama pro sebe něco. A ten další mám ten wellness na horách
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44068
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
Šantal,
přesně tak. Jednoduše, aby ten den nekončil jenom tím, že jsem někde byla, kde jsem musela odmítat alkohol a de facto z toho celého dne pak nic nemám.
Já mám zase známé a jejich hodně, co právě v létě pořádají více akcí. Grilovačky, ale ve výsledku jsou to chlastací akce. Už mi nevadí, naopak více si tam vychutnávám jídlo, které jsem si předtím ani nevychutnala, páč jsem více hleděla co je ve sklínce, aby byla plná, než co je na talíři)))
Jsem už ráda s těma lidma a pobavím se. V začátcích to bylo jiné, než jsem se rozkoukala s těma střízlivýma očima. Jsem seděla po tichu jak pecka)))což byl u mě nezvyk oproti tomu, když jsem chlastala.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 11/05/2017 11:52 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44069
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
To, co psala Stopka nedávno tady napravo do chatu-totiž o nějakém dalším těšení po přítomnosti na akci anebo vůbec po prožitém dni, to považuju za superdůležitý.
Uvědomuju si, že podvědomě tohle nastoluju a dodržuju-mít vždy ještě něco uklidňujícího, přijemnýho za lubem po návratu domů.
Tak idylický, aby se dětem četla pohádka nebo aby se ještě štípalo dříví, to vždy nemůže být. V nejhorším ten prášek na spaní, ale to jsem opustil hned potom, co se vyladila nespavost.
Mám štígro, že mě baví číst, že hlavně v létě je vždy i nějaká ta i drobnější fyzická práce, prostě je vždy důležitý ten večer nějak mít naplněný.
To, co se tu často píše, příjemně se utahat sportem ale třeba i jen chůzí, mít plavečák poblíž musí být terno.
Jinak můj poslední úlet /zdůrazňuju, že po roce a dvou měsících střízlivosti a od té doby bažení vůbec neatakuje/ má až romantickou dohru, což snad můžou ocenit pouze frekventanti-frekventantky tohoto terapeutického antialko fóra.
Dáma s podobným alkoholickým problémem, jako mám já, což jsme si vyříkali, hned poté, co jsem se spustili- mi napsala, že už bude lépe, pokud se neuvidíme-Jsi můj spouštěč, napsala.
Tak jsem s obrovskou úlevou a porozuměním odpověděl-Jsi má spoušť.
A je to!
Naštěstí nás dělí velmi mnoho kilometrů a vzpomínky mimo jiné na "sliz plaza", jak snad lze podle Jacka Londona popsat stavy po požití.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44070
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
Jsi má spoušť - hezký
Kéž by to šlo z hlavy vymazat, viď. To tam akorát zasírá zbytečně, když už stejně víš, že už ne.
Taky vím o jednom spouštěči, muž, který mne vždy přitahoval, hlavně při popíjení. Už mě moc nepritahuje
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44093
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj všem,

díky za vaše příspěvky! Vidím, že Šantalka a ostatní jste již o krok dál než já. Já jsem se úspěšně vyhýbal chlastacím akcím, ale teď se blíží velká rodinná oslava, tak tam se musím udržet na uzdě. Sice nejbližší z mého okolí mají pocit, že to možná trochu přeháním, ale já se bojím, že i to malé množství, které bych si dal opět roztočí kola mých rituálů
Za sebe z toho ani strach nemám, že se nenapiju...nějak jsem si to přepnul v hlavě. Hodně mi i pomáhá, že žádný pití není doma, přes den hodně pracuju, odpoledne sportuju a po večerech si čtu, když už rodinka spí

A řeknu vám jedno, ten pocit, kdy se ráno probudím plnej energie je naprosto k nezaplacení!!! Žádná únava, žádný bolehlav a čistá rychlá mysl!
Drobeček
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter