Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...25262728293031...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#45934
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Já jsem poslední rok dva tři už čím dál víc pozorovala, jak tam to hezký, co popisuješ mizelo. Už to nebylo pro rozveseleni, pobavení, zahřátí, už to bylo jen nalít to do sebe a rychle...
Včera jsem šla kolem jednoho starého pijana, spal na lavičce, vedle sebe petku s nedopitym vínem, úplně jsem si vzpomněla, jak jsem to do sebe taky lila a jak jsem si vzpomněla na tu chuť, zvedl se mi žaludek....po deseti měsících abstinence jsem se málem poblila jen jsem viděla tu petku.... Bleé
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45935
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Krásné ráno všem
Alii: tak to se mi bohužel ještě nestalo...aby se mi z vína zvedl žaludek
Asi to chce čas a pak se mi to i přepne v té mé hlavě
rosnička
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45937
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj Santal jak to jde?
sat
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45938
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj všichni.
Cyklovýlet super, navečer káva s cigarem na balkoně a kniha Malý princ, čtu poprvé a jen čumím, jak to že už nemám přečteno. Nějak mi to zprotivili tím, jak vychvalovali. Teď jsem ho za body "vyhrála" v Albertu. Po x letech v knihkupectví a v knihovně docela paradox co Co vy?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45939
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj, četla jsem příspěvky, které jste napsali za poslední dny. Já sama jsem porušila, to co jsem si slíbila a vínko si dala. Nevím co víc napsat anebo je spíš toho tolik, že nevím od čeho začít. Moji přátele mě považovali za tu co vše zvládne, jak jim říct, že to není tak. Požádat o pomoc profesionála, nevím jestli jsem toho schopná, možná až budu na dně (jak to poznám?) Nevím..., samé otazníky???
šárka
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45940
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Šantal napsal:
Mě baví ten začátek - veselost, sranda, sdílení, větší uvolnění, seznamování se, ale pak je hrozně tenká hranice mezi tímhle a tím, o čem jsem psala . ty konce většinou úplně zatměj to "hezký", ty dny pak jsou o ničem, některé tím poničené vztahy se těžko dávají do kupy, ta psychika to hiodně odnáší :-/.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45941
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Omylem zkopirovano Šárko, nezoufej, ono to hned nejde no...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45942
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Fajn večer všem, nezoufat ... , začít znovu abstinovat .. Já zatím den 27 a držím... Ale dneska jsem se přesvědčovala, vlastně mě nutili, abych ochutnala nefiltrovany Pilsner Urquell, pry výborný... A prý, jen ochutnej. Jeste po práci venku. Jen napiti prý nevadí, žádný alkohol. Ale já se zabejčila, čím víc mě premlouvali jsem byla víc v opozici, tak snad právě proto jsem odolala, abych jim ukázala .. Takže takhle na mně !
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45943
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Den 5
Dobré slunečné jitro všem . Chci se s vámi podělit o pocit, že mě "baví střízlivost". Já vím, euforie, která pomine (zažila jsem), ale nevadí, byla by blbost si ji neužít, že. Tento víkend pořádají naši známí "sudy" na zahradě (od pátka do neděle se paří, hraje muzika i kapelky, ohně atd - většinou pro mne průser, ostuda a úraz)a já prostě řekla, že JÁ SE NEZÚČASTNÍM. už jsem to jednou absovlovala bez chlastu, ale byl to pro mě ztracený víkend, umíte si asi představit. Agi, podobně opojný pocit, jako Tvé odmítání . Dnes půjdu běhat a v podvečer chci umýt okna. Zítra dopoledne uvařím a po obědě jsem slíbila účast na místních slavnostech - budu u jedné z atrakcí pro děti. Ono fakt stačí říct NE a vyhnout se spouštěčům,. jak jen to jde, jsem mnohem klidnější a šťastnější, že se nemusím bát, zda to "zvládnu" a zda sio můžu věřit, prostě říct NE
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45944
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 6 rok, 7 měsíce  
Také přeji pěkné, i když mlhavé ráno .. Santalko, neshazuj si sama sobě svoji euforii tím, že říkáš, že dlouho asi nevydrží... Třeba jooo, třeba právě dnes je ten den D, ten poslední. Ja to znám, tu euforii, ten radostný pocit, ale mě fakt drží celý ten měsíc... Skoro celý ,a bylo jen pár hrisnych myšlenek a ty jsem přeprala
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...25262728293031...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter