Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho?
*
#46065
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Rosničko, takových tragédií kolem tebe a ty to tak hrdinně snášíš? No ne, já bych se asi upila. Vzala sis z toho to dobré!
Proč jsem s přítelem? Já nevím. Kdysi jsem se hrozně zamilovala a něco si vysnila, pak se snažila a doufala. A teď už jsem jenom blbá. A bojím se, že pak už budu úplně sama nebo že mi bude chybět, budu se chtít vrátit a on už bude mít jinou. Trochu žárlím, aby ho jiná měla místo mě. Nejvíc ale mega strach ze změny. Prostě tahle hra na to, že nejsem sama - aspoň si píšeme, vím co dělá - mi dává aspoň drobíček klidu, že tam někdo je...
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46066
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Hani já tě chápu. Já takhle trávila soboty a neděle - s pivem. Pivo a já. Hlavně aby jichv(těch piv) bylo dost, aby nedošlo, to se kdyžtak muselo "na nákup".Pak psaní a volání se známými plus klasické povinnosti atd. Jéje, to nezapomenu. To už je ale dávno, jsem už dál, hurá
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46067
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
To mi povídej, Chantal!! Včera jsem si koupila petku na čtyři, u konce druhého půllitru jsem si řekla, že si nalakuju nehty, abych aspoň přes den nevypadala jako troska. Jenže dilema? Toho piva už je málo, než zaschnou tři vrstvy!! Takže co? Benzína pro pivko po nehtech. Černý humor no :-/
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46068
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Hani, já byla 13 let s prvním manželem, gemblerem. Hrůza. A táhla jsem, jen abych nebyla sama, bála se změny. Nakonec mně donutily moje holky, ať to ukončíme. A byl to jejichž otec, měl je rád, ony jeho, ale přesto. A najednou to šlo. A pak strašná úleva. A já si dodnes říkám, proc jsem něco neudělala dřív. Proč jsem svůj život nezměnila dřív, když jsem to měla ve svých rukách
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46069
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Hanka,

dilema: "nechty vs. pivo".

Podmienka: "muž v zálohe, pretože máš strach zo samoty."

Rozober/rozlož strach na atómy a poskladaj si vlastnú perspektívno-triezvu budúcnosť.


(V AA nájdeš aj na TOTO metodiku...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46070
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Chtěla by jsi změnit svůj život, ale zároveň se jakých-koli změn bojíš. Docela schýza. Tak můžeš dál nedělat nic, sedět, bědovat nad svojí neschopností cokoli udělat, chlastat kouřit a můžeš tak činit dokud na jedno, či druhý nezhebneš.

Nebo se nakopneš, začneš na sobě makat, přestaneš popíjet, najdeš si pořádnýho chlapa, budete mít dítě a pak budeš mít o zábavu postaráno.

Takhle mi to připadá, že jen nemáš co by do Tebe píchlo
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46071
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46072
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Kadeřnice proběhla myslím úspěšně. Pak blbá myšlenka zajít na džus/kafe do knajpy za manželem na kulabr(nový účes no, škoda jít domů)… No hned mi bliklo Pozor - zmetek-napad, šla jsem domů, uvařila bramboračku, pokecala s dcerou a .... Účes bude vidět i zítra, že
Jen že člověk musí být furt ve střehu
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46073
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Hanko napsalas:
ale já jsem z toho na odpis z takového života. Poslední dny si vážně uvědomuji, že bude zapotřebí větších změn. No ale není síla.

Když přestaneš pít tak tu sílu najdeš,už víš že to není v pořádku ani tvůj vztah ani tvé pití.
Chodit s přítelem jen do hospody a nežít svůj život jen ten jeho, to tak chceš? Postupně budeš zvyšovat dávky a ani to lakování nehtů tě nebude bavit.pomalu budeš stárnout a víc pít až nebudeš schopná to zastavit.Ale to musíš chtít a dělat něco pro to ,jen sem psát a srkat přitom pivo ,tím se nepohneš z místa.
A čas běží rychle.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46074
Re: Už nechci pít, ale... aneb co místo toho? Před 6 rok, 6 měsíce  
Hezky shrnuto Hani, ujasni si priority, sepiš si co opravdu chceš a černé na bílém uvidíš to, co už vlastně víš...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter