Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: neviem sa najst nikde
#11191
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj Petrato,
díky za přání-potěšilo mě.
Je tak krásný den-aspoň u nás v ČB ano-svítí sluníčko.
Dcera mi složila i básničku.Užívám si krásné rodinné pohody.Kolik bylo těch narozenin, kdy jsem o sobě ani nevěděla.Jeden můj bývalý známý vždycky říkal-"furt je na co pít" a toho jsem se bohužel dlouho držela.Ale všichni z našeho rodu se dožili ve zdraví vysokého věku (jedna babička dokonce 100 let!)tak máš možná pravdu, že mám taky před sebou ještě pár let.Asi mám opravdu dobrý kořínek,protože to, co jsem za celý život vypila, by muselo porazit i vola.Sama se divím, že jsem to přežila a teď mám všechny zdravotní testy dobré.
Měj se moc hezky,Libě píšu soukromý mail.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11196
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Helenko i ja se pridavam s pranickem vseho nej,nej,nej k narozeninam.Timto take zdravim Libusku,Petratu(jsi dobra,jak se drzis ) ),mozna nekde i Bludicku(kdyztak pisni na mail),Standu s usmevem,Janu,Romana a vas dalsi,keri tu ponejvice prispivate(omluvam se,vsem ktere jsem vynechala,dlouho jsem tu nebyla).Byla jsem temer cele leto v CR a nemela pritup na net,ale jsem zpet v UK i u internetu a tak se tu obcas ohlasim.Mejte se vsichni co nejlepe a hlavne strizlive,pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11199
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj Marky,
zdravím do UK a moc děkuji za přání k narozkám!Bylo to milé.
Všichni, se kterými jsme na stejné lodi se občas ozvou-takže žijou, ale Bludička na fóru o sobě nedala vědět už dlouho.Tak snad i ona je v pořádku.
Hodně štěstí!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11209
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Zdravím Helenu i ostatní , ...já jsem ta z Budějc...ale to není podstatné..!Držím Andree palce, Vám všem taky, ale možná Andrejka to teď potřebuje nejvíc. Já už tu čtu asi dva roky, pamatuju si na její psaní, i na tu dlouhou dobu, kdy se jí dařilo . věřím, že se jí to podaří i teď, Andrej, nevzdávej to a ozvi se ! Hezký den všem !
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter