Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Jak poznám,že jsem alkoholik?
#19514
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Paľo DD,
s alkoholizmom je to ako so ženou.

Nemôže byť *len/iba* "TROCHU" tehotná;
rovnako alkoholik - buď je alebo nie je závislý.


Tak "trochu" je až *príliš* alibistické.
(konfabulácia/ospravedlňujúca rozprávka a konštrukcia)


Nezávislý alkoholik - dobrý vtip!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19516
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Pavle, pijan může pít každý den a dost, nemusí se stát závislý, alkoholik nemá tu klapku, párkrát je to úsměvné, že se zlil do mrtva, najednou je to hrozné, jenže to už ho alkohol ovládá, pít musí.Znaky alkoholika:Okna, tají pití, myšlenky na alkohol, velikášské chování, výmluvy, omluvy svého pití, sebelítost, deprese, ranní doušky, odcizení od rodiny,třesy, lhaní, krádeže, tajné zásoby pití........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19517
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Pavle podle mého názoru není důležité jestli už jsi alkoholik, ale to, jestli s alkoholem máš problém. To si musíš ale zjistit sám. Pokud na Tebe sedí některé ze znaků které Ti vypsala Líba, pozor! V tom případě vůbec nebuď v klidu, jak Ti radí Jiří.

Jiří píšeš, že piješ aby Ti bylo dobře. Z toho co píšeš ve svých příspěvcích, bych čekal že Ti dobře je. Trošku nechápu, proč máš ve svém věku potřebu chlubit se na fóru které má pomáhat závislým lidem, psem s rodokmenem, svou výbornou fyzickou kondicí... Znám spoustu šťastných lidí ve Tvém věku, ale nikdo z nich nevysedává u počítače a nemrhá svým časem na fórech, které se ho netýkají. Já na Tvém místě bych raději trávil čas s psíkem v přírodě a ne s partičkou alkoholiků. Ale kdo ví jaký budu já za dvacet let. Jedno vím ale jistě, pokud mi v jakémkoliv kolektivu jeho členové naznačí, že je má přítomnost nežádoucí, budu mít v sobě tolik hrdosti, že kolektiv opustím. Podle mého názoru tvé příspěvky nejsou pro tyto stránky přínosem, spíš naopak. Poradit Pavlovi, který chce řešit svůj problém - Buď v klidu, jsem na tom stejně - to nechápu. Nenapadlo Tě, že Pavel na to být stejně nechce? Vůbec na můj příspěvek nemusíš reagovat, jen jsem měl potřebu toto napsat, ale je mi úplně jedno, co si o tom myslíš.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19518
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Ber to tak, Karle, že si prostě rád pokecám. Jestli jsem pro někoho přínosem, nebo ne, těžko říct. Neznáme názor mlčící většiny. Každý není tak komunikativní, jako ty, nebo já. Střídá se zde jen několik diskutérů, čtou to možná stovky dalších. Mlčících...
Jiří

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19526
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 9 rok, 10 měsíce  
Jiří napsal:
Však nikde není určeno, že mu bude někdy tak zle, že se naučí modlit ve vteřině, a bude volat Boha o pomoc.

Pud sebezáchovy často donutí člověka k iracionálním věcem. Doufám, že... nejsem vůbec zlý. Jsem jen upřímný. Neříkám to...

Proč mám problém s vírou v Boha? Důkazem neexistence Boha - podle mně, spočívá v existenci člověka. Bůh údajně stvořil svět. Zvířata, rostliny, vše. Budiž, dejme tomu.


Jiří,
Ty si vznikol asi tým iracionálnym pudom sebezáchovy.

Nikde nie je určené ani, že už bude len dobre... (vznikol si asi autarkiou)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30125
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 8 rok, 8 měsíce  
Lidi! JsemOSVC.JsemUzBezDluhu.VzhledmKtomu,zeMamPraciFyzickyIpsychickyHodneNarocnouObcasJsemToResilChlastem.UzMeToZacinaloPrerustatAmuselJsemToMitTemerDenne.Pred8mesiciJsemSiRekl,zeUzToTaktoNejdeAodTeDobyUplneAbstinuju.KdyzJeNejakaOslavaCiZabavaRidimCiPiju Nealko.OkoliUzSiNaToZvyklo.NikdoMePitNenuti.UplneMiToZmeniloZivot.CitimSeSkveleCnlastMneNechybi.ApredevsimJsemZhubnul9kgAjsemVykonnejsi.VsemDoporucuji.JdeToAleMusiSeChtit.NikdyNeniPozde.
standa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31897
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na názor, jak mám ponzat, jestli nejsem alkoholik? Mám ráda alkohol a vypiju cca lahev denně, nebo někdy jeden nebo dva dny v týdnu nepiju nic, ale pak zase si otevřu tu lahev třeba 10 dní v kuse vždy večer. dělala sjem si test co tu je k dispizici, a vyšlo mi že jsem ohrožená závislostí. problémy v práci mi alkohol nedělá, kocovinu mám jen někdy a špatně mi ráno nebývá. prostě jen ráda pijua alkohol mi nezpůsobuje potíže ani ve vztazích s lidma kolem...často taky vyrážím s kamarádama na pivo. Minimálně jednou za 14 dní...jak jste vy poznali že jste alkoholici? Až jste měli problémy v práci a ve vztazích? Já myslím, že nejsem alkoholik, i když piju hodně a ráda..
barbie
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31898
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 8 rok, 5 měsíce  
jé sory, ten příspěvek se nějak špatně vložil.
psala sjem o tom, že ráda piju a dělala jsem si test,
který řekl, že sjem ohrožená závislostí...
ale že alkohol mi problém v žiotě ani v práci nedělá.
Jen prpstě mám ráda alkohol. Víno a pivo.
barbie
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31899
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 8 rok, 5 měsíce  
Barbie,

...spoznáš to spoľahlivo, keď Ti droga/alkohol prestane dávať a začne si brať! Brať všetko, o čom sa dočítaš všade, nielen na tomto webe.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31900
Re: Jak poznám,že jsem alkoholik? Před 8 rok, 5 měsíce  
no mě právěžě nic nebere. je to zábava a relax večer, uvolnění
od stresu v práci.
Akorát to leze trochu do peněz:-)
Právěže nechápu, jak někdo může pít tolik, že už o sobě
neví a vše se mu pak pos..e.
já si říkám, že se mi to stát nemůže.
barbie
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter