Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Výzkum pro absolventskou práci, dotazníky a pod.
#7145
Výzkum pro absolventskou práci, dotazníky a pod. Před 12 rok, 5 měsíce  
Hezký den,
ráda bych touto cestou oslovila ty, kteří mají zkušenosti s protialkoholními záchytnými stanicemi. Ve své bakalářské práci pro obor Sociální patologie a prevence bych chtěla prozkoumat, zda-li je obrázek podávaný médii a institucemi samotnými, pravdivý, či nikoliv. Moc by mi pomohla jakákoli informace.

S pozdravem,
Kristýna Stuchlíková
Kristýna Stuchlíková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/04/2017 18:45 Provedl: Stopka. Důvod: doplnění tématu
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7148
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 5 měsíce  
Kristýnko,
což takhle e-mail? Napsala bych svou zkušenost se záchytnou stanicí. O tom, jak mívám mírnou opici, nikdy nevyvádím ani nejsem agresivní, jen prostě strašně moc brečím. Napsala bych o tom, jak jsem se opila a usnula na chodbě domu, jak mě policajti vezli na záchytku a osahávali mě přikurtovanou v autě, o tom, jak mi vyndali peněženku z kabelky, sebrali peníze a jak mě pak zmlátili, když jsem to chtěla napsat smskou domů. O tom, jak mě ten potetovanej šílenec na Bulovce dal takovou facku, že jsem spadla na zem. O tom, že jsem z toho šoku dostala menstruaci a na prosbu, jestli by mi mohli poskytnou alespoň jednu vložku na mě zařval, že mi může poskytnou pěst na mé tlamě, ráno měl sanitář, který tam uklízel zase šok ze mě, jak byla celá postel zakrvácená..o tom chceš psát? Jo, v léčebně jsem se setkala s lidmi, kteří měli zkušenost podobnou...Netuším, co dělají s agresivními opilci, pravděpodobně je tam vraždí nebo co...Raději nevzpomínat, nebo se rozčílím..
Janka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7152
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 5 měsíce  
Zdravím, Janko,
moc děkuji za odvahu vyjádřit se. To, jak s Vámi zacházeli, je opravdu otřesné, bohužel také vím, že podobné situace nejsou vyjímkou. Nikde se o tom nemluví, mimo jiné proto, že se tím někdo bude jen stěží chlubit. Nevím však o jiné cestě, než pokusit se nasadit opačnou zbraň, tedy upozornit na tento problém a dál o něm mluvit a mluvit.
Budu moc ráda, když se mi ozvete (nebo kdokoli jiný) na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

K.
Kristýna Stuchlíková
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7296
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 4 měsíce  
Vážně?No to víš,když padnou slabí jedinci,tak se slétnou supi.Ale jen se nelituj.Seber se.nic jiného ti nezbyde.Na to nemusím být školený psychiatr.Nic jiného ti nezbyde.Jinak to zabal a neskuhrej.Koukni se kolem sebe.Máš dvě oči,nohy,nežiješ v Sudánu.Jdi se vycpat hypochonře!To je názor laika,který vás alkoholiků má zrovna tak plné zuby.Čau!
Lenka Moranová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7297
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 4 měsíce  
Promiň,ale mě je vás líto.Ale co my,co musíme zůstat střízliví a řešit,co vy jste pohnojili?Víš co?V průměru se dožijeme nižšího věku.Což není nic,co závidět.Ale není to trochu nespravedlivé?Se utrápit k smrti?Co je příjemnější?Se utrápit nebo uchlastat?
Lenka Moranová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7299
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 4 měsíce  
Sorry mně.No jasně.nemám IQ kdo ví jaké,ale s takovými jako vy mám zkušeností až kam.Vás nesoudím.Nikoho.I na sebe jsem přísná.Se neboj.Ale mě štvete.Rypák naložený v alkoholu a ještě jak se litujnete!Ouha.Jak kdyby to měl někdo lehké.Čechy panáčkové nejsou nějaké Somálsko,ale vy si najdete vždycky důvod.Kdyby jste byli v koncentráku,tak budete škemrat o den života,ale takhle deptáte lidi kol dokol.A chcete tak politovat.A režim vám bude namlouvat.Možná najdou újmu někde v dětství.Najde se nějaká ta křivda.
Lenka Moranová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7300
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 4 měsíce  
Lenko,jinak dobrý jo?
annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7302
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 4 měsíce  
Zkušenosti se záchytkou mám také,ale jako zdravotník.K opilcům se chováme vždy slušně,ale musí být někdy člověk opatrný,aby jednu neschytal...Po ruce je taky vždy Policie...každej se může litovat jinak,jeden má depky,jeden pije,jeden hraje bedny,každej muže být na něčem závislej..tak Lenko,nesuď a zkus POCHOPIT,POROZUMĚT a ne se tady rozčilovat jako kdybys byla prezidentka světa.hezký večer !
annyka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7303
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 4 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Lenka Moranová

Poslední úprava: 09/12/2011 19:13 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7304
Re: Výzkum pro absolventskou práci Před 12 rok, 4 měsíce  
lenka kľud. chodia tu ľudia, ktorý chcú so svojím problémom niečo robiť. Možno sem raz príde, ten, čo ťa teraz tak naštval. Možno ti to už vtedy bude jedno, čo s ním je.

Pred nejakým časom som sa za týždeň zotavovala z 2-4 opíc,občas bola niektorá z nich moja. tieto pocity poznám náš tati občas zvykne chodiť domov ráno nacicaný, teraz oveľa menej často, ale o to viac nacicaný. Minule ho doniesli skoro večer, lebo cical dva dni. To bolo také divné. Spokojne som si sadla za komp, šťastná, že som to nebola ja.

čo sa teraz stalo? vyžaluj sa. Ukľudni sa, si tak naštvaná, až pôsobíš dojmom, že si pila ty.


Na Slovensku už tuším žiadne záchytky nie sú, buď nechajú intoxikovaného ponechaného na seba na ulici, alebo skončí na záchranke.
makmak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter