Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: poraďte
#13271
Re: poraďte Před 11 rok, 1 měsíc  
Vim to Libo a i citim,jak to jde rychle z kopce.A prave z toho mam strach.Dost casto si tu precitam forum "Maminka alkoholicka zemrela" proto,abych si pripomela,jak muzu dopadnout a dalsi fora mi zase pomahaji v tom,abych si trochu odpustila to,co jsem diky chlastu napachala.Nechci se upit.To vim jiste.I kdyz nyni jsem sama,rozvedena,musime prodat dum a ja si najit nejaky byt,v soucasne dobe nemam praci,trpim tezkymi depresemi,posledni dobou mam problem vychazet mezi lidi,ale pres to to nechci vzdat.Nechci se upit!!Nechci takovou smrt.Bohuzel jsem ale na "nejlepsi" ceste...Hrozne rada bych byla zase tako jako kdysi a rada bych,abych tu mohla byt pro sve deti a pro to,abych nektere veci nanapravila.Doufam,ze to zvladnu.Samozrejme vim i to,ze pokud se na chlast vykaslu uplne,i psychika bude lepsi.No nic.Ja se zase trochu "stahnu" a nekdy se zase ozvu.Doufam,ze s pozitivnejsimi zpravami.Vsem tady moc drzim palce a tobe dekuji za prispevky,co sem pises.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13272
Re: poraďte Před 11 rok, 1 měsíc  
Vůbec se nestahuj, proč?A zajdi na AA, tam hodně pochopíš, najdeš spřízněné duše, možná i přátele, kamarády,potřebuješ je, samota Tě ničí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13273
Re: poraďte Před 11 rok, 1 měsíc  
Ahoj Anoine, jen bych ti chtěla říct, že neexistuje nic, co by se nedalo změnit. Pokud, jak říkáš, nepiješ denně, máš o to lehčí, si po střízlivém dni nenalít. Jde o to jestli chceš... jestli chceš uděláš pro to všechno, od vyhledání pomoci po nastavení pevného režimu a důslednost... to že si řekneš, nechci se upít, neznamená vůbec nic...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13280
Re: poraďte Před 11 rok, 1 měsíc  
Aboj vsem,omlouvam se ale nejsem u pocitace ale vse sleduji z mobilu a tak tech par tecek mel byt pokus vlozit fotky mych ratolesti a to se samozrejme nestalo. Vim ze nemam vyhrano,ale vzpruha kterou mi davaji deti a manzelka.
Docela jsem nepochopil reakci Anoida ale to neznamena ze si toho nevazim,ovsem nejde mi do hlavy proc po tech zkusenostech pijes. A geny? Nevim nevim. Radeji si priznejme ze nam je lip,ze tam si vytvarime svuj "realny"svet,ale hodne lidi zde potvrdi ze to fikce,jake si vytvareni vlastniho sveta.
Stale abstinuju neni to lehke ale AA,deti,manzelka pomoc na tomhle portalu a moje vira je silnensi.
Drzim palce
zdenek
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13325
Re: poraďte Před 11 rok, 1 měsíc  
ahojte, uz fakt nevim co mam delat zkusim vam napsat co se deje je toho hodne
je mi 17 let mam matku a otce jsou spolu uz snad 20 let, matka proste chlasta a ne jak nekdo ze by pila kazdy den pije co tyden nebo co 2 tydny ale poradne, driv tak moc nepila a tatka s ni chodil i do hospod jen tak na pivo ale ted uz nechodi nema na to naladu nechce se ztrapnit, mama kdyz je opila dela bordel je agresivni a je to fakt trapne...pokazde ztrati treba mobil nebo nejakou vec a celou rodinu uz to nebavi bojim se treba ze ji nekdo potkaji mi kamosi a bude to jeden velky trapas pak se m ibude nekdo smat ze moje matka chlasta, pokazde co se opije slibuje ze uz nebude pit ze uz ma toho dost ze ji to mrzi slibila to na svoje 40 vydrzela to tak 3 tydny a pak znova ted mi to slibila na narozky a co myslite dneska zase nekde sedi a vubec ji to nezajima, tata ma kvuli ni vzdycky nervy v prdeli a kdyz v noci prijde domu slysim jak po ni rve a nekdy ji da facku nebo tak nemuzu to poslouchat chce se mi brecet ale vim ze ona tim chlastanim stejne neprestane nevim jak ji od toho odradit jsem uz bezmocna a dost me to sere...jeji tatka tedy muj deda taky casto pije a babicka driv pila ale ve 45 prestala a ted si neda ani kapku protoze to nesnasi, nevim jetli to moje matka ma od nich fakt nevim co uz s tim delat jsem na ni nasrana vzdycky ji to pak vsecko vyctu ale ona se bud vymluvi ze olavovali narozky nekoho a nebo mi slibi ze uz nebude obcas z toho miva i depky ze chlastala podle me ji to hodne stve nekolikrat chtela jit do te poradny ohledne alkoholismu ale neikdy e neodhodlala nema na to
anonymka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13326
Re: poraďte Před 11 rok, 1 měsíc  
Ahoj..Bohužel pokud alkoholik nechce přestat, nepohne s ním nikdo.Chlast si vždycky najde a je to pro něj v životě to první.Než se upije
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13327
Re: poraďte Před 11 rok, 1 měsíc  
Anonymko, najdi si na internetu Dospělé děti alkoholiků, taťka ať si najde Al-anon, pro příbuzné alkoholiků!Třeba Vám to pomůže!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter