Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: strach
#13537
Re: strach Před 11 rok  
nestraš já tam jdu dobrovolně to bych asi hodně ujel
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13538
Re: strach Před 11 rok  
já nestrašim,pouze zkušenost.. a pokud po léčbě třeba recneš, snaž se dál, jde to
Přeju hodně štěstí
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13539
Re: strach Před 11 rok  
A taky je tu hodně příběhů, kdy se po prvním léčení daří abstinence.11
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13540
Re: strach Před 11 rok  
Petře, samozřejmě, že lidí recidivují. Pokud procházíš tyto stránky je toho plno, ale také je tu spousta těch, kterým se abstinence daří, alkohol nechávají vedle sebe v naprostém poklidu a užívají si život ve střízlivosti, pohodě a bez výčitek k okolí a především vůči sobě. Hodně záleží na tom, co od léčby očekáváš, proč přestáváš pít. Mně trvalo skoro tři roky, než se mi něco v hlavě "přehodilo". Nechtěla jsem do léčebny, zkoušela jsem to sama, byl to začarovaný kruh, měsíc dva klid a potom tah. Teď chodím mezi alkoholiky, člověk má potřebu si o své nemoci povídat. V léčebně budeš mít tu výhodu, že se jednak o nemoci hodně dovíš a budou Tě rozebírat odborníci, takže se člověk hodně pročistí, utřídí myšlenky a uvědomí si, že každá kapka alkoholu je velký hazard. Já jsem tímto neprošla, o to pilněji teď chodím na psychoterapie a skupinová sezení, protože to (sdílení) mi pomáhá, zrovna tak, jako tyto stránky. Po opuštění léčebny je hodně důležité si vyhledat podporu a pomoc pro chvíle nepohody, které mohou nastat. Domnívám se, že je naprosto zbytečné se léčebny obávat, je v Tobě přesvědčení žít kvalitní život a to je to nejdůležitější. Důležité je chtít být zdravý. A holt, diabetik nemůže cukr, my nemůžeme alkohol. Nenech se ničím ani nikým zastrašit. Držím palce, hodně štěstí.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13629
Re: strach Před 11 rok  
hojky tak již 14 dní válčím je to drift ale dá se to:-)
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13630
Re: strach Před 11 rok  
Gratuluji, každý den bez toho hnusu je výhra, já vydržím 10 dní pak se napiju a skončim po 2 3 dnech úplně v háji..Moc mě to mrzí kvůli přítelkyni a rodině
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13631
Re: strach Před 11 rok  
právě to už nechcu dneska mám první celodenku:-)je to doma super,a co Ty petře plánuješ si to lousknout znova?(léčbu)
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13632
Re: strach Před 11 rok  
jo a představ si v práci mám plnou podporu to jsem také rád
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13633
Re: strach Před 11 rok  
Já hlupák před měsícem přestal schválně brát antabus a docházet na ambulantní léčbu s tím, že si v pátek zajdu na pivka a pak už nebudu..opravdu to nejde, prostě to myšlení se po první sklenici totálně změní..v týdnu jdu k psychyatričce, snad mě přijmou a dají ještě antabus
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13634
Re: strach Před 11 rok  
Držím ti palce, opravdu..drž prosím i mě.
Život nebo smrt.Ted jsem byl s přítelkyní na hřbitově, nechtěl bych tam skončit, je mi 32 let
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter