Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: strach
#13635
Re: strach Před 11 rok  
držím Ti palce,já také zatím nevím jak žít bez chlastu je to takové prázdno zatím
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13636
Re: strach Před 11 rok  
mě vždycky dost straší ta služba ja JIP ty abstáky nejsou vůbec pěkné
petr1969
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13637
Re: strach Před 11 rok  
právě, to prázdno mě vždycky dostane nevím co s tím
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13638
Re: strach Před 11 rok  
Ahoj kluci, abstinuji 8. měsíc a je to paráda. Pravda je, že najednou má člověk hodně času. Je dobré s tím počítat, nebýt zaskočen a už vůbec si neklást otázku, co budu dělat... Když nic jiného, je krásné jaro, příroda se probouzí, jít se jen tak projít, zhluboka dýchat, vychutnávat svobodu, nebo vzít kolo a šlápnout do pedálů. Hlava se pročistí, nové nápady naskakují. Je to dlouhodobý proces. Jak dlouho jsme si mozek utápěli v alkoholu ? Nemůžeme chtít ze dne na den zázrak. Jde to pomalu a každý den je hezčí, každý den je člověk na sebe pyšnější. Začne poznávat nové lidi, objevovat nové věci. Nejdůležitější je ta jistota, že skutečně se už nechci napít a nechat se strhnout dolů. Každý den bez alkoholu je super, teď je to o to příjemnější, že máme jaro. Přeji nám všem hodně síly a trvalou abstinenci.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 05/05/2013 15:26 Provedl: Lanička.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13639
Re: strach Před 11 rok  
Je pravda to, že člověk zapomene díky alkoholu, na vše, co ho bavilo, zajímalo...je tolik věcí k poznání, k radosti.Naučit se radovat z maličkostí!!!Jen hledat, určitě se nějaká zábava najde.Já nevím, kam dřív skočit,potřebovala bych delší dny, nestíhám.Dřív jsem jen pila, spala, víc nic.A dnes nestíhám, plány mám ještě na 50 let.Baví mně žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13641
Re: strach Před 11 rok  
Líbo, když Tě tu vidím:
Kdysi jsem viděla dokument o alkoholicích, kde jsi byla jedním z aktérů, hodně se mě dokument dotknul, chtěla jsem ho znovu vidět, ale nikde už jsem ho nedohledala. Neumíš mi poradit, kde ho můžu shlédnout?

Jinak k tématu: Chlapi, držte se, půjde to určitě lépe a lépe, začátek je nejhorší, pak už si zvyknete na nový životní styl bez chlastu. Já už si na chlast ani nevzpomenu, abstinuju 5 měsíců.
Vydržte! a mluvte o tom, já to třeba vůbec netajím, řekla jsem to už i lidem v práci, nijak mi to neuškodilo, oni mě nikdy opilou neviděli, je to moje minulost a jsem na to hrdá, že jsem dokázala tak těžkou věc jako porazit závislost...skoro každý má ve své blízkosti někoho, kdo bojuje marně...a lidi dokážou ocenit, když to někdo dokázal porazit.


málokdo to dokáže a já jsem na sebe pyšná, nevadí mi, že nemůžu pít, připomíná mi to mou vyjímečnost. Tak to beru já, třeba to někomu pomůže.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13642
Re: strach Před 11 rok  
Ten dokument je tady na stažení, nebo je to-Tv Barrandov, České milování-láska alkoholická.Ta doktorka, bezdomovkyně, předevčírem zemřela.No, je to hodně osvobozující, když člověk nemá strach přiznat, že je alkoholik, jenže, někde by to špatně vzali, lidi jsou zlý a neví, o čem je řeč, přijde doba, kdy alkoholikovi je fuk, co si o něm myslí, nestydí se za svou nemoc, řekne to o sobě, a jak píšeš, je na sebe hrdý, že abstinuje, drží se, zvládá život bez pití.Je to radost.Jsem alkoholička, no a?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13643
Re: strach Před 11 rok  
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13652
Re: strach Před 11 rok  
Líbo, Petře: děkuju, vůbec jsem si nevšimla, že je to tady:) s tou paní jsem to někde četla v bulváru, že zemřela... je to smutné, ale asi stále pila, i v nemoci. Moc toto nechápu, že někdo může žít na ulici, že mu to vyhovuje, že nemá touhu se dostat nahoru.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13654
Re: strach Před 11 rok  
Kterou paní z toho dokumentu myslíš natalie?
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter