Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Mamka alkoholička
#27559
Mamka alkoholička Před 9 rok  
Chtěla bych poradit.. je mi 15 mám bratra(14) let.před 6 lety nám zemřel tatínek a od té doby to začalo:/ mamka nevěděla co má dělat a tak začala pít.. my jsme byli malé děti tolik jsme to nevnímali.. mamce nikdo nepomohl .. ale jak šek čas dál, já jsem začala více všechno vnímat..tedy jsem postupem času věděla, že už to dál nesnesu.. Ted je to 6rok.. mamka není úplná alkoholička ale tak na střední úrovni.. je nemocná má RS + další věci... několikrát jsem s ní o tom mluvila, vždycky mi slíbila, že přestane, že už to bude dorbý.. pak mě následně podrazila, tak, že to bolelo, jako kdyby mi zabodla nůž do srdce.. a takhle to pokračuje dál.. a já už si nevím rady.. Nezvládám to psychicky .. říkala jsem jí, že jí pomůže léčení, nikdo jiný, ale ona jako by to ani nevnímala.. jsem d toho už úplně na dně..:/
Maru

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27560
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Maru, musíš požádat o pomoc někoho dospělého, příbuzného, učitelku, sociálku, tím jedině můžeš mamce pomoc, aby ji někdo dostal na léčení, sama nic nezmůžeš, nejsi plnoletá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27563
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Ahoj Maru,
nejdříve se na to zkus dívat jinak. "Nepodrazila" tě úmyslně.
Je to silnější než ona a nemůže si pomoct. Bohužel se to stává čím dál častěji a děti tím velmi trpí.
Líba ti píše správně, jsi příliš malá a slabá na to, abys něco udělala.
Nemáte někoho v rodině, komu můžeš důvěřovat a obrátit se s tím na něj? Je jasný, že jí chceš chránit a stydíš se to někomu říct. Ale jestli s tím něco neuděláš teď, sama můžeš tím trápením onemocnět a čím déle bude maminka pít, tím to bude těžší i pro ní.

Jestli opravdu nemáš okolo sebe nikoho, komu se můžeš svěřit, zkus se obrátit na linku bezpečí. Popovídají si o tom s tebou a poradí ti:

www.linkabezpeci.cz/

Přeji ti hodně síly a posílám pohlazení;-)
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27565
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
A ještě bych se Vám všem chtěla moc omluvit za zvé chování na tomto webu, mám velké psychické problémy a občas jsem si zapomněla vzít léky.
Moc se omlouvám a kaju.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27566
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Zase píšeš za mě?
Mně to nevadí, ale možná bys mohl-a do jiného vlákna.
Já léky nepotřebuji, ale ty je ber pravidelně, protože skrývat se za cizí identitu, je opravdu hraniční porucha osobnosti.

Maru, tady jsi se dozvěděla, co jsi mohla. Obracej se na linku bezpečí, nebo na OSPOD, protože tady je plno bláznů, kteří by ti mohli ublížit. Často píší pod silným vlivem alkoholu.
Hlavně nikomu zde nedávej telefon nebo mejlovku a už vůbec neříkej, kde bydlíš.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27567
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Maru,nabídni mamce, že s ní zajdeš na nejbližší Anonymní Alkoholiky, můžeš s ní jít, tam mamka pochopí, co asi neví, že alkoholismus je nemoc, jak může dopadnout-zle-, hlavně, že je možné přestat pít i bez léčebny s pomocí AA.Možná se bojí jít na léčení, přiznat si svůj alkoholismus kvůli vám, dětem, aby vás neztratila.Jestli chce, může mně zavolat.Jsi hodná dcera.Posílám také pohlazení.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27568
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Píšeš, že vám nikdo nepomohl, když tatínek zemřel, asi nikoho blízkého v rodině nemáte, a na AA mamka najde dospělé přátele, zázemí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27569
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Jane. Hned čti nahoře- Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.

A nekecej! Objevila se Jane a ta poslintala všechny, a Kiře vynadala do pojebané slovenky a nesváděj že psal někdo za tebe!!! Stejnej rukopis a do Anny reješ porád!

Už to nespravíš, nikdo se s tebou bavit nebude, ikdyž budeš psát jao anděl! Seš neuvěřitelná mrcha.

Jenom ať mládež vidi co zde chodí za zjevy.
Ariel

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27570
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Kdyby za mě někdo psal takové vulgarity,sama se na administrátora obrátím, aby tu dotyčnou osobu zabanoval,podle IP adresy to lehce pozná.Jenomže, dle mého názoru,to,co píše ,je jedna a tatáž osoba.Že psychicky nemocná se jeví stoprocentně
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27571
Re: Mamka alkoholička Před 9 rok  
Dejte už pokoj s tím napadáním, radši něco správného poraďte Maru.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter