Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije
#393
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
S tím taťkou si nějak nevím rady, co bych Ti napsala, hodně o něm píšeš a máš na něj pořádný dopal a je dobře, že to ze sebe dáváš ven. Snad Ti poradí některý z mužů, co sem chodí.
Květa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#395
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Juj vy ste tu na mne tak moc hodny.. moc si toho vazim.. ja a sikovna ve skole? .. prave že ne mam 3 a to jenom, protože sem od 6. tridy chodila na gymnazium, jenomže mne to vseobecne zamereni nebavilo a ja sem talent na matematiku, tak sem sla na Evropskou Obchodni Akademii .. kde mi doopravdy ta matematika jde. Ale to ja asi tak vsechno. S tou mamkou porad nevim, jelikoz brala nejake prasky na psychiku u kterých sme zjiistili, že asi tak akorad nicej ledviny a jatra, tak ji dnes dali nejake nove. Rikala, ze ji je po nich nejak spatne a sla si lehnout a pak sem slysela ranu a ona se nejak ocitla v koupene a schodila tam vsechno mmozne. Nevim jestli na ne zase pila. Dnes sem si doplnovala latku do skoly, protože jsem byla 14 dni nemocna, proto jsem zpozorovala to jeji neustale piti. Uvidim jak se to zitra bude vyvijet. Prijede ten jeji "milovany" manzel.. Tak sem si pouklidila svoji cast pokoje, aby zase neprijel a nezacli hadky. To se mi stalo jednou, že jsme se pohadali 3 hodiny po jeho prijezdu, kdy mi dokazal rozbit i klavesnici a oduvodnil to tim, že tohle v pokoji je stejne vsechno jeho, protože je to za jeho penize. Tak sem take jednou bydlela 10 dnu u kamaradky s jeji maminkou, kde mi pomahali se psychicky dat do poradku .. Tak jen doufam, že tento mesic bude s tatou bez hadek, pri nejhorsim mam klice od babicky bytu, tak se odklidim tam...
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#398
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Uf,nemáš to holčičko vubec jednoduchý.Klidně se radši odklid k babičce to má logiku.tátovi řekni, když je tedy všechno za jeho peníze,at zaplatí mamce léčbu.Tady už jde do tuhýho.Léky ničí játra a ledviny ale alkohol ještě víc a kombinace muže být smrtelná.Uvědomuje si to maminka?Jestli si říká"ještě na tom nejsem tak špatně"OMYL to jde potom hodně rychle.řekni babičce že jde mamce o život,pokud řekne že přeháníš,tak nemá dostatek informací.drž se!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#414
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Leni, když by se Ti mamka nějak nezdála, zavolej na tu linku a prober to s nimi. Možná by bylo i tak dobrý tam zavolat a dát si ty nejdůležitější informace o mamčiný momentální situaci dohromady až přijede táta, abys mu mohla podat co nejstručnější a nejvýstižnější informace. Je dospělý a její manžel, tak by měl jednat. Když by sis netroufala, tak popros babičku a udělejte to společně. Na druhou stranu, mamka asi u lékaře byla, když má změněné léky, ale kdo ví zda řekla o všem.
Jsi velká šikulka, ta matematika je prima věc a mohla by jsi na tom do budoucna postavit svou kariéru. Můj vnuk zdaleka neví ve srovnání s Tebou co jsou problémy v tomto věku i když mě volá a některé osobní řešíme a já jsem ráda, že se na mě obrací. Leničko jsi moc statečná, je bezva,že už jsi zdravá a máš ty klíče a můžeš se v klidu připravit do školy. Až budeš mluvit s babičkou, nabídni ji, aby sem mrkla a byla tak vím v obraze.
Ahoj holka drž se.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#415
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Leni,na tom čísle co jsem Ti už psala jsou jenom v pracovní dobu: 8 - 16 hod a je to poradna zaměřená na alkohol, mají tam i internetovou poradnu.
Nonstop jsou na čísle : 547 212 333, je to ale krizová linka obecně pro každý případ.
ahoj
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#416
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Tak prijel tata.. a zatim to vypada v pohode, dokonce jsem slysela jak ji zakazoval piti... ae ted akorad sem volala sanitku mama se prej rano opila a ted zkolabovala tat ji vyhodil vsechen chlast z balkonu ... mama nechce sanitku ae tata ji serval že pit nebude.. asi mu to doslo
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#417
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Tk sem se v nem spletla.. Alkohol vyhazel z balkonu a serval mamu že je alkoholička.. a nechal ji odvezt do nemocnice a rikam mi že bude zadat o leceni, že ji chce zachranit:) treba mu to konecne doslo
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#418
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
Leni, jsi fakt statečná holka, takže to dopadlo,,dobře´´ mamka je v bezpečí a taťka přijel včas. Moc na Tebe myslím. Taťka si taky možná uvědomí, že jsi to poslední dobou neměla jednoduchý. Zachoval se dobře. Kéž by maminka pochopila a měla sílu a chuť s tím bojovat. Ale alespoň pro teď Ti mohl spadnout kámen ze srdíčka.
Pa
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#422
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
No to jo.. ale moc dobře to nevypada.. Tata ani nevedel jak sme na tom financne, když sem mu rekla že mame na vsechn uctech debety na nejaky desetitisice.. a porad seme v minusu.. tak už mysli na to nejhorsi. A ma docela spatne navrhy jak dostat penize. Tak mu navrhuji aby si nasel jeste praci v CR a stridal to s praci na lodi. Jenomže na to je linej.. Snad ho k tomu donutim. sestra to nese docela spatne, ale dostane se s toho. A mamka si pry udelala silnou otravu alkoholem. Myslim si že ji domu z nemocnice nepustej, asi si to rovnou pojede do Litomeric na psychiatrii .. uvidim jak se to bude dal vyvijet:-* a Vam jeste jednou dekuji :-*
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#423
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 3 měsíce  
No, to jednoduchý nebude, ale z toho nejhoršího to je zažehnaný. Mamka je pro tuto dobu zachráněná. Dluhy se teď prohlubovat nebudou. Taťku moc do ničeho nenuť, jen když to půjde, tak dávej návrhy.
Ty Leni s tou svou matikou a zkušeností s alkoholem budeš hospodařit se svým zdravím a penězy jinak, viď.
Dobrou K
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter