Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...15
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62632
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
To vypada, ze by se hodilo najit priciny nepohody (prace? aj.) a ty vyresit a bude lepe
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62634
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Filipe, každý to s těmi absťáky asi má jinak, ale já teda když jsem rozpitá, tak nejvíce třes rukou a hlavně se mi motá hlava, jak kdybych měla v sobě mega alkoholu ... pak nemůžu ani řídit i když jsem čistá. Každopádně já piji denně, 14 dnů nepít, to neznám. Můj první pokus je 10 dnů. Takže si myslím, že když dokážeš dva týdny nepít, máš pořád dobrou šanci s tím skoncovat. Nicméně to u tebe vnímám spíše na psychologickou či psychiatrickou pomoc v první řadě.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62639
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Nepiji 14 dní, a stále hrozný..roztěkaná, neklidná, nesoustředěná nervózní.Těkám z místa na místo, nevím čeho se chytit, všechno mě hrozně rozhodí a rozčílí. Každá kravina. Horší než ty první dny. To mi bylo blbě spíše fyzicky.Dnes hrozný myšlenky, že si koupím víno, abych se uklidnila. Nakonec jsem to ustála. Odvykam potřetí, vždy mezi tím měsíce bez, ale tentokrát je to skutečně nejhorší a nejtěžší. Ale ono to tak prý je. Alespoň si to budu pamatovat, až si to budu zase chtít lejt do pusy
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62643
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Agi vydrz!
Musi to kazdym dnem polevit.
U tebe verim, ze to mas v hlave srovnany.
Nepomaha ti nic? Telka, knizka, prochazka, teplej caj, studenej caj nebo cokoliv???
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62644
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
.Těkám z místa na místo, nevím čeho se chytit, všechno mě hrozně rozhodí a rozčílí. Každá kravina napsala Agi
Agi ahoj, taky na Tebe myslím, tohle znám, tento děs stav. Přidám se k Erice, drž se! Vydrž! Mě fakt stačilo se i třeba jenom zeptat co bude k jídlu a já měla chutě vraždit, úplně s Tebou soucítím.
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 03/08/2021 08:29 Provedl: Stopka ॐ. Důvod: překlepy
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62653
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Já doufám že tu šanci mám.
A teď si začínám trochu věřit.
To s tím řízením mám stejný.
Je to asi v hlavě.
Pro ten stres, který předchází napití je prý nějaký spouštěč a u mě to je nejspíš mobil. Někdo zavolá kvůli práci a já sem kolikrát byl rád že dojedu domu. Nepiju, protože je mi zle až se to polepší. První dva dny hrůza, nic nedělám. Pak se to zlepší a začnu se starat o zahradu u čehož nemyslí člověk na to jak mu je zle. Pak zase týden práce. Druhý týden nastanou nějaké problémy a je to znovu. Večer otevřu pivko. Pár dní další a pak už si dám po ránu abych měl důvod neřídit. Přitom bych mohl. Ale nechci nikam jít pracovat. A potřebují vypnout.A jak už jsem psal bez alkoholu to neumím. Takže je pro mě důležité se to naučit. Mám ještě děti (16 a 9) tak sem se rozhodl že se jim začnu víc věnovat. Říkám to teď a doufám že to dodržím. A tak možná přestane chuť na pivo, protože i když si dám jen pár, druhý den je strašně zle. Třes rukou nemám ale celkově cítím že nic nezvládnu. Já dokonce nejsem schopný ani v tom autě s někým jet. Točí se hlava, bolesti cestující po těle, celkově si připadám zmateny. Ale podle ostatních to tak není.
A když to je moc tak nastanou ty nej depky.
Nějak sem se rozepsal.
Díky za sdílení. Nejsem rád že má někdo velmi podobné problémy.
Musíme to nějak zvládnout.
První je ten alkohol.
A ty další změny k tomu mohou hodně pomoci.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/08/2021 08:17 Provedl: Filip420.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62654
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Agi, moc držím palce! Já byla tak šťastná těch 10 dnů bez ... žádné bažení ani absťák a pak se to zlomilo. Mám pocit, že když piju, byť jen na hladinku, tak prožívám neskutečná muka psychická i fyzická.

Mám stejný plán, který minule zabral a doufám tedy, že to do víkendu zvládnu zase a ne jen na 10 dnů. HAWK
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62655
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Filip napsal:
Někdo zavolá kvůli práci a já sem kolikrát byl rád že dojedu domu.

Nevím jak jsi na tom finančně (abys nemusel odmítat zakázky), ale mě pomáhá se učit říkat NE, jsem začátečníkem, ale zlepšuji se.

Pak se to zlepší a začnu se starat o zahradu u čehož nemyslí člověk no to jak mu je zle.
JOP! - práce šlechtí, ale ta dobrovolná nejvíce.

Pak zase týden práce. Druhý týden nastanou nějaké problémy a je to znovu. Večer otevřu pivko. Pár dní další a pak už si dám po ránu abych měl důvod neřídit.

Pořád mi to nahrává na odbornou pomoc.


Mám ještě děti (16 a 9) tak sem se rozhodl že se jim začnu víc věnovat. Říkám to teď a doufám že to dodržím.

Tolik rad ohledně toho, že je třeba přestat kvůli dětem, tady zaznělo mnohokrát, podle mě to není tak silná motivace. Já se dětem věnovala a věnuji na 1 000 procent, mnohé věci jsem musela a musím dělat úplně sama, můj muž má zdravotní handicap, ale spíše jsem ještě více pila, abych to vše zvládla.

A tak možná přestane chuť na pivo, protože i když si dám jen pár, druhý den je strašně zle. Třes rukou nemám ale celkově cítím že nic nezvládnu. Já dokonce nejsem schopný ani v tom autě s někým jet. Točí se hlava, bolesti cestující po těle, celkově si připadám zmateny. Ale podle ostatních to tak není.
No jak píšeš, zašla bych si na psychiatrii, někdy pomůže medikace a pak se vše postupně urovná.



Tak jsem se teď rádoby udělala chytrou, ale věř mi Filipe, že ti fandím, jako všem tady a jen mě tvůj příspěvek připomněl s čím sama bojuji a ve kterých situacích už vím, co pomohlo anebo ne, neber to jakou soud, jenom sdílení zkušeností. O to tady přece jde, vzájemně s inspirovat, a tím snad i pomáhat.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62670
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Myslím, ze byste se měl objednat k psychiatrovi. Nemyslím to nijak špatně, ale spousta lidí, co má deprese, se je snaží řešit alkoholem. A vy podle toho toho, co píšete, je evidentně máte. S pravými depresemi vám psycholog nepomůže.
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62672
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 9 měsíce  
Já to taky beru jako zdilení zkušenosti. Proto jsem se přihlásil a myslím že mi to i trochu pomáhá. A doufám že i ostatním. Jinak člověku v hlavě běhá mnoho myšlenek.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter