Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...15
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62833
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
K cemu je ta informace podstatna? Dulezitejsi je, zda nepijes ty, ne jak dlouho
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62834
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
K diskuzi a zájmu u jinýho člověka? Prostě mě to zajímá, jaký kdo má zkušenosti.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62835
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Mě by to taky zajímalo. Když si písem na AA tak třeba rok je pěkný ale nic vyhraného.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62836
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Freud tvrdil, že na otázku o čem se zdá kuřeti, lze odpovědět, že se mu zdá o zrnu. Sny jsou prý splněným přáním.Nyní abstinuji a vypozoroval jsem,že abstinence je jakýsi opak snu, ale během bdění, denní můra, kdy se nám vkrádají negativní opaky snů na mysl spojené s odpíráním pití a naopak vkrádá deformovaná představa bdělého snu-zrna pro slepici nebo kuře nebo kohouta, když si zobne zrní-alkoholu.Tak bacha na to. Jinak třeba já mám ten život lepší než za alkoholismu, i když jiný, protože jsem měl alkohol jako jistou berličku.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62837
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Tes: Raskolnikov Character Analysis in Crime and Punishmentwww.sparknotes.com › lit › r...

Raskolnikov is the protagonist of the novel, and the story is told almost exclusively from his point of view. His name derives from the Russian word ...
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62838
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
NO takže nic Filipe jak se ti daří. Já dobrý, vlastně lepší a lepší. Všechny zdravim
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62839
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Mě taky. Cítím se mnohem líp. I líp fungují. Díky za dotaz. Sem rád že tobě taky.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62840
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Abstinence je praktická dovednost, proto bych nepsychologizoval a nezačal ve středních letech nebo na stará kolena, kdy si potřebu abstinence asi řada lidí uvědomí do morálních témat.Tedy je nepraktické si přitěžovat pocity morální viny, už tak budete mít těžké fyzické pocity a bažení. Vůbec neuvažovat o modlení se a existenci Boha jako bytosti.Budete mít akorát instatní morální kocoviny z každého v podstatě psychosomatického příznaku bažení, který jde zahnat úplně jednoduše, tím, že jste rozhodunti nepít, nepít,nepít.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62841
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Nekdy je tezke myslenku opustit.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62855
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Alkoholismus je práce z vlastní psychikou, nikoli tedy cizí rady, takže hodně štěstí. Budete to mít takový jakou si abstinenci uděláte. Čím víc se tím budete zabývat a dávat si možnosti tím těžší budete mít rozhodování. Je to spíš efektivní si z abstinence neudělat cíl života, ale zařadit ji do drobné každdení osobní práce a mezi jednu z mnoha činností a aktivit. Nepodceňovat segment osobní kvalitní zábavy. Dát si pozor na nebezpečné situace a nepodceňovat nepřítele.A mnoho dalšího. Je to práce s vlastní psychikou, jak abstinenci dáte přílišnou váhu a obtížnost, tak se vám tak obtížná bude zdát. Není to zas taková potvora, aby byla furt ba mysli.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter