Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Zveličuju problém?
#64582
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Tohle si nevycitej. A nevím teď mě asi ukamenuji,ale ja jsem vše začala vnímat, že je to nemoc. Manžel mi snad milionkrát po dlouhých debatách řekl, že pít nechce, ale musí. Ono mu to prý ani nechutná. Říkal tedy vždy když už byl průser, ale že si nemůže pomocí a nejde to. Proto mu snad v lecebne pomůžou. Strašně milé mě překvapil termín jsme dostali měsíc a půl před nástupem. Já se bala, že bude kalit první ligu a on se opravdu nenapil. A vlastně jsme měli krasny měsíc. Někdy si říkám zda to nebyla taktika. Kolikrát jsem si sama c sobě říkala zda tam musí. Musi
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64583
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Ja to u sveho muze vnimam spis jako rozhodnutí, ale mozna se pletu a nejde o takovou sobeckost, jako si myslím a už to bez toho prostě nedává.

Prijde mi super, že tvuj muz se o tom s tebou je schopen bavit. Já bych nekdy moc a moc ráda věděla, co se tomu mymu honí hlavou. Je jak zavřená kniha, nikomu se neotevře.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64584
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
No taky to nebylo jednoduché. Ale já pak už někdy nevím co ke pravda a co je manipulace. Víš kolikrát mě dokázal nalhávat věci a já to sezrala i s navijákem.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64587
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Alkoholismus nemoc je.
To neni na ukamenovani.
Ja jsem nekdy lhala tak, ze jsem tomu i verila.
On si alkoholik lze sam sobe uplne bezne. Uz jenom tim,ze si mysli “Ja to mam pod kontrolou”.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64590
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
No, tak jsem ho odvezla. Strasnych 50km place a přemlouvání. 1 sms já to tu nedam. Co vy manželko.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64591
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Teda to muselo být drsný. Jak to bude s návštěvama, můžeš/ můžete za ním jezdit nebo fakt 3m úplné izolace a léčení? Je super, že nastoupil. Musely to být nervy.

Já se snažím dát trochu dohromady. Rozhodla jsem se, že zkusím teď dát do pořádku náš vztah. Kvůli dětem. A pak se uvidí, co dál. Teda pokud mi to vylepšování vztahu vůbec vyjde, zatím je na mě muž pořád uraženej a tak trochu kolem sebe kroužíme. Ale já se nechci zase ponižovat a dolejzat, protože ano, sice jsem zase řešila a prudila, ale všechny ty věci, co jsem řekla, si pořád myslím...
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64592
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Teď jen 15min na předání věci jinak až po 60dnech. To mě trošku zarazilo. A má dovoleno 5 cigaret na den. Jinak vše z zásluhy. Ne určitě nepodléhej nátlaku. To je ta manipulace. Teď to máte kdo z koho.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64593
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
A psát a volat si můžete?

Já mám ráda vyčištěnej vzduch, no, ne tady to kroužení. Všechny problémy bych nejradši vyřešila OKAMŽITĚ. Abych nad tím nemusela přemýšlet. Tady ta moje netrpělivost je děsná vlastnost. Vede mě to někdy právě k tomu ponižujícímu dolejzání, i když v právu jsem já.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64594
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Manzelko, manzelko, tobe ten zivot za tento naivni pristup nepekne naplaca.

Jak jsem premyslel, kdyz jsem chlastal:
- promin, ja uz priste nebudu tolik pit
- prominuto, alespon na oko

- ja uz priste nebudu tolik pit
- kysely oblicej, to rikas porad
- tentokrat fakt

- ja uz priste enbudu pit
- dej mi pokoj, nic nedodrzis

.. hele, uvarila a vyprala a obleceni mam ve skrini. Parada, prominula to. Uz nesmim tolik chlastat. Moment, muzu, ale nesmi o tom vedet. Takze piti az vecer, kdy deti spaly a ona tez. Schovavani lahvi a lez za lzi.

A takhle porad dokolecka dokola nekolik let utrpeni, place, hadek.

Chapes, k cemu tedy vede, ze poskytujes nejaky servis, na ktery si zvykne a dokud bude, tak ho bude uzivat bez skrupuli?

Co se tyce lecebny. Je to lecebna a ne skola v prirode nebo lazne! A ucelem je odstinit cloveka od prostredi, kde zil a dat prostor na praci se sebou samym, samou. Tedy jakykoliv kontakt s okolim je protichudny. Veci za odmenu jako pro male deti je funkcni schema. Bohuzel vetsina lidi to tam brala jako buzeraci a vubec nechapali podstatu, nic si z toho nedokazali vzit. A tak zase chlastali. Je to motivace, cukr a bic.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/10/2022 13:59 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64595
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Alena, jo .. co ja se nabrecel. ze pit nechci, nemuzu a chci a musim, protoze tohle a tamto. Nejsem zadneho nabozenskeho vyznani, ale tech x noci jsem prosil Boha (kohokoliv s vyssi moci), aby to tady se mnou ukoncil, protoze nevidim zadne jine vychodisko. Shoda okolnosti vedla k tomu, ze jsem v deliriu nevypadl z okna v 10. patre panelaku.

Jak ja nadaval v lecebne, ze za mnou nechce prijet a ze muze az tyden. Nadaval jsem na lecebnu a jejich postupy. Pak jsem zase nadavl sobe, ze proc se rozciluju za sve rozlite mleko na okoli. Pak jsem prepnul, ze jsem vse s pokorou prijal a pak zas nadaval terapeutum, ze je malo aktivit a ze chci vice telecviku, vice pleteni kosiku a terapii .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter