Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Rada
#7482
Re: Rada Před 12 rok, 4 měsíce  
Libuško, žiju s ním 6 let, takže už vím, co život s alkoholikem obnáší. Máš ve všem pravdu. Nejen, že je (nebo raději byl) mistr ve schovávání flašek, ale i mistr v manipulaci s lidmi. Nakonec se mu vždy podařilo, že já jsem se cítila vinná za jeho pití, což je samozřejmě nesmysl, já jsem mu nikdy láhev nekoupila. Pak jsem si přečetla knížku Nejbližší a ta mi moc dala. Rozhodla jsem se, že JÁ spoluzávislá nebudu, přestala jsem hledat skrýše a dala jasně najevo, že už mu nic neprojde. Pokud jsem měla podezření, že pil, musel okamžitě odejít.
Zdá se mi, že léčbu vzal odpovědně, nikdo ho tam nedrží a přesto se po poradě s ostatními rozhodl dobrovolně zůstat 3 měsíce. Spolupracuje, občas mají přepadovky a musí dýchat, u něj se nikdy nic neprokázalo. Nechce se mi věřit, že si pití nechává, až bude se mnou... Kromě toho nechápu, kde by se včera dokázal napít, vždyť jsme 24 hodin spolu... Za jak dlouho po napití by se reakce dostavila? Zdraví Sabina
SABI
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27176
Re: Rada Před 9 rok  
SABI napsal:
Předpokládám, že asi nevyzkoušeli. Zvažuju, zda do léčebny napsat? Má před sebou ještě měsíc léčby. Propustku dostává 1x za 14 dní, minule ta reakce byla úplně stejná. Vlastně nevím, jak se mám zachovat. Možná napíšu jeho psychoterapeutovi, ke kterému docházel do denního sanatoria. S.
rb73

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27178
Rada Před 9 rok  
Ja kdyz byla na antabusu a 2 krat jsem si na nej dala jedno pivo tak jsem mela reakce stejne. Cerveny oblicej, krece, bolehlav a bylo mi hrozne. Nechci tim rict, ze tvuj muz prepil antabus. Jen pisi svou zkusenost.
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27179
Re: Rada Před 9 rok  
Kamilo, dnes už vím, že se opravdu snažil přepít antabus. Léčení nedokončil a 12.6.2013 zemřel na následky úrazu, který si způsobil v opilosti. Pro něj už nebylo cesty zpět. Byl to ten nejhodnější člověk na světě, oběť alkoholu...
Sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27180
Re: Radak Před 9 rok  
Ted koukam, ze je to uz starsi diskuze. Kazdopadne je mi to lito s tvym muzem. Je to hrozne co chlast udela s lidma. Sama s tim bojuji a chci prestat,ale bojim se abstaku ,ktery uz rok prepijim. Uz to, ale nejde a citim se jak otrok chlastu a jsem uz na tom spatne. Nakoupila jsem si vitaminy, magnezii, citrony atd. a zitra zacinam abstinovat. Jinak zkoncim na druhem konci, uz to citim, ze dal uz nemuzu pit. Snad mi to vyjde
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27182
Re: Radak Před 9 rok  
Vitamíny ti moc nepomůžou, hledej odbornou pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27183
Re: Radak Před 9 rok  
Nejdriv to chci zkusit sama. Pokud to nedam pak vyhledam pomoc Dnes zacinam a je to hruza, ale musim vydrzet.
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27184
Re: Radak Před 9 rok  
Kamilo, Líba má pravdu. Vyhledej odbornou pomoc, sama se trápíš a v léčebně by Ti pomohli, aby ses zbytečně netrápila. Budu Ti držet palce, když to tady čtu, chce se mi brečet, co je ta závislost za svinstvo. Ničí nejen alkoholiky, ale i jejich rodiny.
Sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27185
Re: Radak Před 9 rok  
kamila píše:
Nejdriv to chci zkusit sama. ..., ale musim vydrzet.

...falošná/detinská hrdosť a maskovanie/zastieranie živej reality - využi pomoc skutočných odborníkov(!).

Dostaneš optimálny vitamínový koktail a správnu náuku - uzdravíš sa bez prešľapov a lapsusov - nie je TO hanba!

(Okolie Ťa vníma a určite vie, že piješ!)
(Alebo sa domnievaš, že sú všetci slepí a hlúpi?...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27186
Re: Radak Před 9 rok  
Okoli to nevi a ani muj manzel nema ani paru, ze jsem alkoholik. Do lecebny nemuzu verim si, ze to zvladnu musim
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter