Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Rada
#27187
Re: Rada Před 9 rok  
Zítra končim, zvládnu to sám, vydržim, teď si věřim atd... To je uplná klasika. Doběhne tě svědomí a dá ti facku a najednou "opravdu" skončíš. Ale pak si stejně dáš toho vyprošťováčka a jedeš zas odznova.. O tom bych mohl psát básně. No nic, včéra jsem to zas přepísk, si dam pár piv a bude zas líp. PS. zejtra končim
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27188
Re: Rada Před 9 rok  
Záleží na psychice,jak je vidět jsou tu i tací,kteří to zvládli sami,ale to musí mít člověk fakt obrovskou sílu.já to třeba sama nezvládla,taky jsem si věřila a taky jsem byla rozhodnuta přestat.takže bylo nespočet pokusů,než mi došlo,že to sama nedám.možná jsem to pořád zkoušela sama,protože v podvědomí jsem pořád měla to,že se stejně napiju a nebudu to muset řešit s odborníkem,proč jsem to nezvládla,proč jsem se napila a tak.a taky mi došlo,že sama nezvládnu ani absťáky.doktoři mě cpali práškama a vitamínama týden,aby ty stavy potlačili a můžu říct,že to bylo stokrát lepší než ty psycha doma.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27189
Re: Rada Před 9 rok  
Diky za Vase nazory a zkusenosti. Ja musim prestat sama. Momentalne mi fyzicky neni dobre, ale musim fungovat a starat se o rodinu to zvladam. Psychicky zatim dobry zabavuji se ctenim tak jeste nijak nepremyslim o tom, ze se nemuzu uz napit. To prijde, tak to musim zvladnout. Budu psat jak na tom jsem pomaha mi, ze to ze sebe muzu dostat psanim. Rodinu chci chranit pred problebem co mam.
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27190
Re: Rada Před 9 rok  
Je to těžké když o tom rodina neví,držím ti palce ať to zvládneš
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27191
Re: Rada Před 9 rok  
Je to hodne tezky, ze o tom rodina nevi a za ty roky nechapu, ze si nevsimli. Alkoholici jsou na takove veci sikovny herci. Kdybych nemela je tak bych se upila k smrti. Proto mi uz rozum veli dost. Vim co me za hruzy ceka prvni dny, ale vydrzim, to k tomu patri a je to trest za to moje chlemtani. Musim zit a uzivat krasy strizliveho zivota. Snad se mi to podari
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27196
Re: Rada Před 9 rok  
Ahoj takže ti ta léčebna pomohla? A platila si pobyt?
našťastna mama od syna alkoholika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27197
Re: Rada Před 9 rok  
Pobyt v léčebně se neplatí, je to nemocnice.Pacient pobírá nemocenskou.Léčebny přijmou i lidi, co neplatí zdrav. a sociální pojištění.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27198
Re: Rada Před 9 rok  
Já tam byla jen týden,ale pro mě citlivku stačilo na to abych si spoustu věcí uvědomila.ale každý to má jinak,můžu říct,že skoro polovina ženských tam nebyla poprvé.a ano,jak psala liba,neplatí se,jen jsem na detoxu zažila slovenku,která po detoxu musela odejít protože neměla tady pojištění a platila by 1000 korun za každý den.
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27199
Re: Rada Před 9 rok  
Milá Kamčo.
Moc ti držím palce.Já to zkouším už druhý měsíc sama.Léta jsem to porušovala.Vždycky když jsem se napila,měla jsem výčitky,bylo mi špatně......U mě to ridina ví.A snaží se mi maximálně pomáhat.
Před dvěma měsíci jsem si řekla a teď už opravdu dost!!!!!!Zatím se mi daří.
Hodně síly mi dodaly tady ty články,jak člověk může dopadnout.Nikdy jsem si to neuvědomovala.
Tak že ti přeju hodně síly a hlavně pevnou vůli.Když bude nejhůř vypiš se
Míla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27202
Re: Rada Před 9 rok  
nebo,neboj,jakmile má dítě otce,který je schopen se o ní postarat,nebo babičku a tetu,tak jí do ústavu nedají,jenom vyhrožují,od toho jsou soudy,at si třeba babička podá návrh o umístění dítěte do vlastní péče,a vůbec,skočte si k advokátovi,ten už bude vědět co a jak,jenom se proboha nebojte,že hlka půjde do ústavu za chlast svý mámi.
Bonnie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter