Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Rada
#27203
Re: Rada Před 9 rok  
omlouvám se,ta odpověd patří někomu jinému.
Bonnie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27205
Re: Rada Před 9 rok  
Tak druhy den mam pomalu za sebou. Cele dopoledne jsem mela prujem do toho me zacali bolet kosti a nonstop me boli hlava, zimnice a potim se jak prase. V noci nespavost a hororove sny o mych detech a manzelovi. I pres tuto hruzu funguji a staram se o rodinu. Jsem rozhodnuta vydrzet. Ted vydim jak jsem na tom opravdu spatne. Ale jak rikam chci ZIT. Potom jeste zvladout chute to bude taky mazec.
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27207
Re: Rada Před 9 rok  
Tak držím palce. Já jsem se právě vzpamatoval z dvoudenního tahu, kdy jsem se ožral jako prase a dělal ostudu po hospodách. Dnes druhý den bez alkoholu, byl jsem si zaběhat, vzal jsem si hořčík s B6 a popíjím různé čaje, tak to zatím nějak jde.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27209
Re: Rada Před 9 rok  
Ja taky driv behala a moc rada, ale chlast mi to vzal uz jsem nebyla schopna vybehnout. Taky beru horcik tluce mi srdce jak o zivot. Zrovna se snazim usnout, jasne nejde to, ale tlukot srdce je hruza. Poceni atd. Az to vse prejde chci opet behat, jezdit na kole, delat si vylety a to vse mi chlast vzal. Uz jsem byla pouze Jeho majetek a delal si se mnou co chtel, ale zatim nad nim vyhravam. Snad to dokazu Bylinky jsem dnes zacala pit tak uvidime
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27210
Re: Rada Před 9 rok  
Ludek,
ja radsi pila doma abych nedelala ostudu. Z ostudy mam kabat kdyz jsem zacala poradne pit. Musela jsem se odstehovat poznala jsem manzela a zacala pit tajne a muj muz 8 let netusi, ze jsem na tom hodne spatne. Jsem dobra herecka a uz s chlastem koncim a snad to dam a porazim demona
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27211
Re: Rada Před 9 rok  
Jestli jsi jela takovou ligu, že jsi se musela z ostudy odstěhovat, tak je tvůj manžel nejspíš Tryfinger:-D.
Takovýho alkáče by totiž poznal i idiot.

Nechci ti brát iluze, ale jestli jsi první liga, tak ta to dává jen s léčebnou a to ještě v cca 5%. Třeba budeš ale zázračná jako Renata. Ta už jenom radí a nechlastá, i když tomu věří akorát ona..
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27212
Re: Rada Před 9 rok  
Jsi mimo ja se musela odstehovat za manzelem kde bydlel a mel praci. Kazdy alkac udela nekde ostudu a co jako. Vubec nechapes co pisu tak si me nevsimej. Mej se hezky Jane
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27213
Re: Rada Před 9 rok  
kamila píše:
...Kazdy alkac udela nekde ostudu a co jako. Vubec nechapes co pisu...

Alkoholik často žije v zdeformovanom kráľovstve *Krivých zrkadiel* a v ilúzii vlastných sebaklamov. Potvrdzuje si sám vlastné bludy, mýlne konštrukcie a zdôvodnenia hocičoho - v nevedomosti sa mu ľahšie žije, aj prežíva(!).

Od triezveho života je to však na hony vzdialené!

[Klamať sám-sebe a pri plnom vedomí je už útok proti vlastnej integrite, je to rozklad vedomej mysle až po úplný debakel osobnosti.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27214
Re: Rada Před 9 rok  
Kami, drzim ti palce. Ja som to sice dokazala sama, ale bola som kvartalny alkoholik a tam e podla mna vacsia sanca zvladnut abstinenciu, kedze sme boli zvyknuti abstinovat medzi tahmi..
Ale aj tak to bolo velmi tazke, ale ked clovek velmi chce, dokaze to..
Len mi nejde do hlavy, ze ak si pila prvu ligu, tak tvoj manzel a ani nikto iny nic nepostrehol? Neviem, ci si to len nenahovaras. Ved to si lem my alkoholici myslime, ze ostatni to mozno na nas nevidia a hlavne pred tymi nablizsimi nie je mozne to tak dlho tajit. Ved clovek ked pije a to nemusi byt uplne na mol, tak sa mu zmenia oci, hlas, mimika, gestikulacia- takze ked ta niekto velmi dobre pozna, tak to musi predsa na tebe vidiet.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27215
Re: Rada Před 9 rok  
Ja nepila 1 ligu jak tu zaznelo. Pila jsem jen kdyz byl manzel v praci to je na dlouhe vypraveni. Nejsem ozrala co se opiji do nemoty. Je mi 33 a tu ostudu jsem delala v 18 jako pupertak. Koukam, ze prestanu psat nenecham se urazet. Ja mam pevnou vuli jako jsem prestala kourit prestanu i pit. Mejte se tady, koncim s psanim
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter