Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jak jste se z alkoholismu dostali vy?
#7754
jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
zdravím, jakým postupem jste se tedy VY vyléčení alkoholici z toho dostali? když to tady pročítám, tak píšete, detaily o pohledu jaký jste měli atp, ale nepíšete která forma léčby to byla. děkuji
petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7755
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
Postup je vždy stejný, každý alkoholik musí!!! sám chtít přestat pít, pak jde na AA, antabus, k psychiatrovi, do léčebny, protože sám to těžko zvládne.Doopravdy!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7756
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
to je mi jasné. spíše mi jde o konkrétní formu...psychina,antabus, léčebna...protože jestli většině pomůže až ta léčebna, tak vím, že jsem bezmocný.
petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7757
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
já chápu že je to těžké takhle říct, ale já to chci vědět pro takový ten přehled..protože do toho opravdu nevidím
petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7758
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
Petře je to různorodé a u každého jiné.Někdo navštíví psychiatra nechá si nastavit Antabus na 1-2roky a stačí mu to.Jiný začne chodit do AA a pomůže mu to.Jiný se uchytí pžes léčebnu během jediného pobytu.Dalšímu musí využívat VŠECH PROSTŘEDKŮ.JSOU LIDÉ,KTERÝM NEPOMŮŽE OPRAVDU NIC Z TOHO.JEDNODUŠE PROPÁSLI A NEVYUŽILI POSLEDNÍ ŠANCE NA ZÁCHRANU A UPIJÍ SE.VŽDY ROZHODUJE KOLIK UPŘÍMNÉ PRAVDY JE TEN ČI ONEN,VŽDY ZÁLEŽÍ NA UPŘÍMNÉ SNAZE DOSTAT SE Z TOHOTO ŠÍLENÉHO KOLOTOČE.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7759
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
A když je alkoholik na dně, potřebuje i štěstí, jako jsem měla já, jinak bych to nezvládla.Můj andělíček strážníček mě pomohl, náhoda, nevím sama, ale už jsem měla s mýma promilema být mrtvá, přežila jsem, pak -děs.4,5 %, a to už jsem pár hodin nic nepila.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7849
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj. Je mi 33, pil jsem od 15. Ve 25 jsem už měl opravdové problémy, ztráty zaměstnání (pracoval jsem v 5 bankách), ztráta přítelkyně.... taková klasika. Jsem 11x léčený, Bohnice. Nelekejte se toho čísla, prostě mi to trvalo déle. Měl jsem mnoho recidiv... vždy jsem chtěl nepít, ale ne dostatečně a pořád to pokoušel. Dost mě změnila až autonehoda pod vlivem před rokem a čtvrt kdy jsem smetl 2 auta v protisměru... Snažil jsem se abstinovat, ale měl jsem přítelkyni, ze které jsem byl neustále ve stresu, né že bych to na ní chtěl vyloženě svádět.... Teď už jsem 3 měsíce bez ní a úspěšně abstinuju 5 měsíců... Na mojí osobu slušné.... Museli by jste mě znát Včera jsem zavítal na doléčovák k primáři Nešporovi a padla tam otázka kdo co z abstinentů tvoří... Když jsem panu Nešporovi řekl že vlastně nic netvořím (nemaluji a tak), řekl, že u mě je už tvoření to že abstinuji, protože jsem vždy prý chlastal jak dobytek.... Všichni vybuchli smíchem, jak abstinenti- absolventi, tak abstinenti- právě v léčbě... Primář Nešpor mě zná jak svý hodinky, mám ho rád. Mějte se všichni krásně a držte se
Tom

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7852
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
Nešpor je moudrý muž a má pravdu.Tím,že jsi přestal pít-vlastně začneš přetvářet sám sebe.Držím palce!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7853
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
Vyléčený alkoholik?? Tak to tedy není, to je jako vyléčený cukrovkář. Taky to zní divně, že??

Forma léčby není vůbec podstatná, já se učím zvládat závislost pomocí těchto pohledů od jinud, protože je to někým vyzkoušeno a není to nucené.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7854
Re: jak jste se z alkoholismu dostali vy? Před 12 rok, 3 měsíce  
Alkoholikem člověk zůstává až do smrti.A Tome, není důležité kolikrát jsi se léčil, hlavně, že se konečně držíš, víš dobře, jak to dr.Nešpor myslel, on ví, zná, umí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter