Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...54
Dolů
Téma: Lze přestat pít bez pomoci?
*
#12138
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Díky díky díky, tak je za mnou skoro třetí den, byla jsem s malým po školce na bazéně a náramně si to tam užívali a navíc jsem se odhodlala jet MHD , protože si pořád vozím ten svůj zadek v autě...tak jsem se rozhodla, že auto na nějaký čas odhodím. Můj den... byla jsem neskutečně protivná na přítele a dokonce mu i nadávala...sakra...nešlo to udržet. Jinak žádný třes se zatím nekoná a doufám, že konat ani nebude. Jinak před chvíli jsem přijela a už na mne houkal soused, že slaví křtiny ať příjdu na návštěvu, tak jsem ODMÍTLA. Říkala jsem si, že se přece můžu napít a potom to zase vydržet ty 3 dny jako teď, ale něco ve mě mi říkálo NESMÍŠ, bože já mám takovou chuť ještě větší než včera...ALe jsem se konečně na dobro odhodlala tak to musím vydržet... Snad dneska usnu líp,když jsem spala jen ty 4 hoďky... Přeji všem krásný večer. Jdu si udělat nějaký ten hnusný bylinkový čaj ))
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12139
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Výborně,věř si a zapři se vší silou!Dej si třeba fotku malého do kapsy a jak to na Tebe přinde,mrkni na ni a řekni si NE,to mu přece nemůžu udělat.
Taky sem to taktak zvlád sám,už jsem myslel,že sem z toho venku a po měsíci a půl bez pití sem do toho spad znova,pomalý rozjezd,ale za to tvrdší náraz.Hrozné šílené stavy.Už ani nevím jak se mně podařilo zastavit,než jsem se dostal do klidu a pohody,trvalo asi dva tři měsíce.Teď je to rok a pár měsíců co nepiju.
Pročítej si tadyty diskuse,mně to hodně nakoplo a motivovalo.
Jediné východisko je úplná abstinence.Už nikdy ani kapku.NIKDY
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12142
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj, mam taky isty problem Alkohol. Naozaj neviem ako to zvladnut. Byvam vo Franfurkte a zvladat alkohol je pre mna fuska. Prisiel som na to ze michuti. Rozvod a problem s pracou, psichycky upadok a odlucenie od deti mj sposobuje depresie. No po alkohole su neznesitelne. Strach a frutracia. Chcem prestat pit a rad prijmem kazdu dobru radu. Nepijem uz treti den a mam zimnicu, zmeny nalady a slabost. Dnes som sa uz skoro napil ale som si povedal ze dnes nie. Rad sa podelim o skusenosti drzim vsetkym palce.
Boris

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12143
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Sandro, Borisi,
sežeňte si vitamíny B-komplex, B1 - Thiamin, B12. Ostropestřec marianský nebo Essentiale Forte nebo kustovnici čínskou (goji). Dále doporučuji glukózu místo běžného cukru.
Vitamíny podporují jaterní a mozkovou činnost, ostropestřec, Essentiale a kustovnice pomáhají regenerovat játra.
Glukóza přímo vyživuje mozek a nezatěžuje játra a slinivku.
Dá se tím předejít některým absťákům, nervozitě.
Jano, drž se. Mimochodem ty Vánoce mohou být hezké i letos.

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12145
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Petře díky za radu s vitamínkama
Borisi, tak vidím, že jsme a tom stejně, dneska je můj čtvrtý den, včera se mi podařilo usnout tak do půl hodiny a zase ty myšlenky všelijaké, celý večer jsem myslela na to jaké by to bylo napít se teď.. Jsem na tom asi skoro stejně jako včera, trochu unavená, podrážděná stále ale nic víc a přiznám se, že když to mám srovnat s tím když jsem přestávala kouřit, tak u kouření jsem měla abstinenční příznaky daleko horší a intenzivnější, tak díky bohu za tyto absťáky...Popravdě jsem to čekala horší.
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12146
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Na začátku stojí pevné rozhodnutí nepít.Nikdy nepít,vyrovnat se s tím,čím víc pijeme tím víc do toho zalézáme,toť jasná věc.

Zkušenosti?Tak u mně to byla kombinace různých náhod.U posledního pokusu přestat stál na začátku lehký otřes mozku,nebyl v opilosti,no možná nějaký malinký zbytkový tam byl.Vyděsilo mně to a držel jsem se asi pět dní,pak jsem chytil salmonelu a zažíval jsem muka.Nedal jsem si ani kapku,chuť byla šílená.Snažil jsem se udělat všechno,zmobilizoval všecko v sobě,vyházet z bytu všecek chlast,nikde nechodit na akce a hospod,odmítat alkohol-lidi co nemají problém to nechápou!Jsou potvory,porád vám budou něco cpát,do háje s nima,vyhnout se všem těm kamarádům,najít si jiné a doma dělat něco,nějakou činnost,cokoliv.Ty první týdny mám nějaké zamlžené,moc si toho nepamatuju,hrabalo mně velice,dva měsíce po posledním pivu furt výkyvy nálad,nervozita.Jedno je jisté,čím dál od posledního loka,tím se to zlepšuje,je to individuální.Po asi třech měsících se mně nějak rozjasnilo,samo od sebe,našel jsem nějaký vnitřní mír,klid,rovnováhu.Bez náboženství,sám v sobě.

Život mám rád a chci žít,je mně 35.Ničím se zbytečně netrápím,našel jsem nějakou harmonii,když zavřu oči,je mně fajn,myšlenky na alkohol se někdy objeví,nepotlačuju je,ať si plkají a po chvíli zase vyšumí.Teď už jen hlídat,abych si nedal ani kapku.Jde to a stojí to za to.Jinak na deprese,úzkosti,nespavost,podrážděnost jsou léky,sice osobně s nima mám špatné zkušenosti,některé jsou taky návykové,ale prostě vyzkoušejte všechno jak z toho ven.
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12148
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
No ahoj, necakal som to tu tak zivo. Najhorsie je ze je mi tak faj n ze pijem. pijem dvadsat rokov a z milionara som sa prepil az na zebraka a prisiel o det a rodinu. Prve co ma rano napado ako sa napit. Snazil som sa najst vsetko o alkohole co je mozne vyvoj psichyky a vsetko. Ale pravda je ze ten zakladovy kamen musim polozit len sam. Bol som u psichologa v Polsku, ten mi povedal len jednu vec. Musis prestat pit len koli sebe. Ale zatial seba nenavidim a neviem ako sa mam zacat mat rad. neviem si odpustit. Tak dufam ze dnes sa nenapijem. Odlozim to na zajtra.
Boris

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12149
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Super Ondro, díky za každý váš příběh tady.. je to motivující. A všichni ti kteří tady napíši já moc obdivuji..Neuměla jsem popsat ten pocit ve mě, ale pomohls mi, je to přesně takový vnitřní neklid co zažívám.Ale jsem strašně ráda, za každé ráno bez opice..A zase myslím na pivo Ale už jen myslím.
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12150
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Sandri a Ondro

Problem je umna taky ze mozem pit dokola. Nieco ako zvracanie alebo opica u mna nefunguje. Po piatich dnoch prisla unava a zaspal som. Ale ako som sa zobudil moment a flasa k ustam a to vino som pil flasu na dve prestavky. Ani neviem ako som sa dostal vcera sem na tuto stranku, ale zacinam sa tu dobre citit nakolko si myslim ze som neni jediny tu. Za to vam dakujem z celeho srdca. Prave sa mi zacali klepat ruky a strasne mam chut na vino. No tak si idem dak kavu a uvarit obed. Pojdem si trochu zacvicit. Dufam ze do pondelka sa dam trochu na poriadok idem do prace. Mam trochu strach ci nedostanem nejake delirium od nedostatku alkoholu. Aj ked treti den nepijem tak vcerajsok prebiehal v spomienkach zahlmlene. Stretol som tu v nemecku ludi co su abstinenti od narodenia. Snazi li sa mi radit. Ale ako vedia ako sa clovek citi ked pil a zacina nepit? Poradit moze len ten co presiel tou branou pekelnou.
Boris

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12151
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Borisi-je mi líto,že jsi o všechno přišel.Ovšem na materiálních hodnotách se život stavět nedá.Co ti zůstalo?Myslím si,že dobré srdce.I když na ně ted´nevěříš a život.A na tom se dá stavět.Co tak zkusit léčebnu.Tu jsi ještě nezkusil.Co tak zajít do AA a hledat přátele a inspiraci tam.Mezi lidmi,kteří tě rádi přivítají a mají stejné zkušenosti s alkoholem jako ty.Přijít si tam pro povzbuzení,vlídná a upřímná slova.Můžeš tam najít svoji rodinu.Tu,kterou jsi ztratil můžeš získat zpět jen když přestaneš pít.Dá to vzpruhu a chut´začít žít jinak.Bez alkoholu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...54
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter