Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...54
Dolů
Téma: Lze přestat pít bez pomoci?
*
#12152
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj Janka,

Nie, netrapima stray materialna ale strata deti ze nevidim ako rastu, neni som pri nich. Moznost byt s nimi na slovensku je nerealna. Nemozem si dovolit liecebnu nakolko by som neposielal peniaze a to by ma dala moja ex zavriet. Nikdy som nevydrzal pit dlhsie ako tyzden. Podarilo sa mi 6 mesiacov ale to som si dal v polsku vstepit inplantat. Pomahalo no pre mna bolo dolezitejsie vyskumat ci to neni placebo. Tak som znovu do toho padol.
Boris

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12153
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Znám to.Taky jsem o děti přišla kvůli pití.Vyrůstaly v dětském domově.Vím jak to bolí.Mne to vedlo jen k pokračujícímu pití,zoufalství a stavu beznaděje.Pak přišel zlom,kdy jsem s hrůzou zjistila že už se jedná o můj život budu-li nadále pokračovat v pití.Ono to ani tak dobře nešlo ani s pitím ani bez pití-debakl-fáze konečná a pak už není nic.Jen smrt.Otřáslo to se mnou tak,že se mi konečně podařilo mé pití zastavit na víc jak 8let.Ted´se mi už druhým rokem nedaří.Nejdéle z celé té doby dvou let jsem vydržela 11měsíců.O tom psát nechci.Borisi kluby Anonymních alkoholiků běží a fungují po celém světě.Co tak zkusit hledat pomoc tam.I mně to celou moji abstinenci drželo.Než mne pro změnu napadlo,že už je tolik nepotřebuju jak dřív.Jak jsem se mýlila!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12155
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Borisi, jestliže legálně pracuješ, platíš zdravotní pojištění, tak v léčebně bereš peníze, jako když marodíš. Takže alimenty bys mohl posílat.Naříkáš, že nemůžeš vidět děti, jestliže budeš pít dál, možná je už neuvidíš nikdy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12157
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Dno mozno skusim.
Boris

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12158
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Dno je ta vec, ked kazdy pada.Myslim ze liecebna je super, mam dvojite obcianstvo tak nastudujem vsetko.dakujem a som strasne rad ze mi davate take poznatky..
Boris

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12167
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Pleteš se, když jsi na dně, končíš, jsi už KO, mimo realitu, nula, a moc těžko se z toho dna vyhrabává. Hůř už dopadnout nemůžeš.Je mnohem lepší přestat pít, dokud tam nespadneš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12169
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
No, začínam mít strach z toho všeho, co se tu dozvídam.. Pár drog jsem na "lidech" otestoval, ale udivuje mě, že legálně prodávaná látka je takovej dryák. Jinak ty absťáky jsou něco šílenýho. Copa ty fyzický, to se ještě rozchodit dá(když to neni rovnou DT). Horší je pár dnů po tom. Mam šílenej problém se soustředit, nic mě nebaví, nemůžu chrápat a všechno mě jednim slovem vyloženě SERE!! (Pardon za sprostá slova), plus (a čím sem netrpěl ani na peří) mi nedělá dobře velká kumulace lidí a prostory více vzdálené od místa bydliště, prostě šílený a navíc je ten zkurvenej pátek. Jenom pro informaci udržuju se na menší dávce(cca 2-3piva) alkoholu denně. Vim, že teď přijde soudce linch , ale i tak přeju Všem víc odhodlání, než jsem zatím pozbíral já..!!
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12172
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Když chceš přestat, nechceš Absťáky, nepij nic, když si chceš dokázat, že světu dokážeš! umět pít kontrolovaně, tak se třeba poser!Proč bychom Tě upozorňovali, je to zbytečný.A většina lidí se raduje, že je pátek, trochu pozitiva do života, úsměvů, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12173
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Jsem tady zpátky a začíná pátý den mého "nepití" Včera se mi podařilo usnout už ve 22:30 a to snad hned co jsem ulehla, když nepočítám včerejší ráno tak celý den byl skvělý, vůbec jsem nemyslela na alkohol jelikož jsem přes den byla hodně zaneprázdněna, jakmile jsem večera začala vařit a v kuchyni byla sama, tak jsem měla zase všelijaké myšlenky. Zjistila jsem za ty dny, když jsem opravdu měla nějakou činnost tak na pití jsem vůbec nemyslela. Takže moje rada je zkusit něco dělat, hlavně nesedět doma...To mě vždy hodně deptá.Stačilo mi zajít za kamarádkou na 2 hodinky a myšlenky šly stranou. Jinač jak se cítím? Nejhorší byl pro mne třetí den. Dneska už je mnohem líp. Cítím stále takový vnitřní neklid, ale není to tak silné. Taky mi trochu vadí , že je pátek, jelikož v pátek k nám vždy chodili přátelé s nějakou tou lahvinkou a skvěle jsme se bavili. Jenže přátelé tento víkend nepříjdou , co by tady přece dělali bez lahvinky, a tak si říkám jsou to opravdu přátelé?
Sandra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12175
Re: Lze přestat pít bez pomoci? Před 11 rok, 5 měsíce  
Sandro.Začínáš uvažovat správně.Pokud k vám chodí přátelé jen proto,aby jste vypili společně lahvinku a nechodí proto,aby jste byli spolu a mohli si popovídat?Opravdoví přátelé nejsou.Je dobře něco dělat,podniknout.Zalepí se tím díra pro pití.Ovšem nic se nesmí přehánět.Jinak na to můžeš dojet.Pomalu a hlavně rozvážně.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...54
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter