Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...13
Dolů
Téma: SELINCRO
*
#50439
Re: SELINCRO Před 5 rok, 8 měsíce  
Lída Závislá napsal:
Drahoslavo, a nedal by s koupit selincro bez předpisu?

Samozrejme ze ano. Ale riskujes ze za spoustu penez dostanes "originalni" baleni s neucinnym placebem. V lepsim pripade. V horsim pripade falzifikat s naprosto neodhadnutelnym ucinkem a slozenim.

A jedna velice dulezita vec - presne jak napsal Nespoznany - neupinej se k medikaci jako k nejakemu "zazracnemu" a spasnemu reseni protoze Te ceka zklamani. Medikace je hodne uzitecny a prospesny pomocnik ale vsechno to opravdu tezky a narocny a vsechny ty potrebne zmeny to budes muset stejne odedrit Ty.

Zadny lek na alkoholismus bohuzel neexistuje .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50522
Re: SELINCRO Před 5 rok, 8 měsíce  
Já myslím, že to nemusí být k zahození. Někdy má člověk takové stavy bažení, kdy je jak na vážkách a tento lék by třeba mohl pomoci překopit to na správnou stranu a odolat tak pokušení.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50539
Re: SELINCRO Před 5 rok, 8 měsíce  
Tu ponúkam príbalový leták k "zázračnej" barle (Selincro) pre duševne slabých/chromých závislákov:

www.adc.sk/databazy/produkty/pil/selincro-18-mg-filmom-obalene-tablety-709828.html

Žiadny zázrak!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53551
Re: SELINCRO Před 5 rok, 2 měsíce  
Stefo, tu môžeš písať svoje skúsenosti so Selincrom. Bude to prehľadnejšie ak by mal o to niekto záujem aj v budúcnosti. Rýchlejšie to nájde. Nech sa darí aspoň takto.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53552
Re: SELINCRO Před 5 rok, 2 měsíce  
Krtek Dakujem, paradicka moc.
Pre Vsetkych, ktori by hladali cestu, skusali vsetko mozne, nemozne a stale podlahli, je nieco, o com sa (mne z neznameho dovodu) vobec nehovori:

THE SINCLAIR METHOD

Specialne Dakujem MIchaloviB, ze mi vtedy spomenul ako pomoc liek selincro a ja som sa nejakym zazrakom vyhladavanim po webe k TSM dopatral.

skusenost Claudie Christian cz titulky:

1url.cz/@Claudia
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 11/02/2019 03:22 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53553
Re: SELINCRO Před 5 rok, 2 měsíce  
Tak jedným z dôvodov môže byť ten, že účelom tejto metódy nie je úplná abstinencia. Ďalším vedľajšie účinky Selincra. Tie budeš mať aj ak ho napríklad dlhšie nezoberieš, pretože nikam nepôjdeš. Napríklad po mesiaci pôjdeš na akciu a vezmeš to 1-2 hodiny pred tým. Budeš mať opäť tie nepríjemné stavy, čo si spomínal. Selincro ani nemôže brať každý. Sú tam určité obmedzenia.
Napriek tomu, ak to niekomu pomôže znížiť koľko vypije, nie som zásadne proti tomu. Len by som bol pri tom opatrný. Ani neviem, či už sú zdokumentované následky dlhodobého užívania Selincra na človeka. Predsa len to svojím spôsobom ovplyvňuje činnosť mozgu.
Ale keby bolo Selincro taký medzi stupeň k úplnej abstinencii, som za.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53554
Re: SELINCRO Před 5 rok, 2 měsíce  
Aj tak mi to pripadá ako zbytočný risk. Cestu domov si neskrátim krížom cez zamrznutú rieku len preto, že už sa to niekomu podarilo... Ja idem radšej po moste, pomaly a bez vzrušenia, ale isto.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53555
Re: SELINCRO Před 5 rok, 2 měsíce  
Nespoznaný napsal:
Aj tak mi to pripadá ako zbytočný risk. Cestu domov si neskrátim krížom cez zamrznutú rieku len preto, že už sa to niekomu podarilo... "Ja idem radšej po moste, pomaly a bez vzrušenia, ale isto."
..."aj ja/Ja."
...("už sme aspoň dvaja.")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53556
Re: SELINCRO Před 5 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
Nespoznaný napsal:
Aj tak mi to pripadá ako zbytočný risk. Cestu domov si neskrátim krížom cez zamrznutú rieku len preto, že už sa to niekomu podarilo... "Ja idem radšej po moste, pomaly a bez vzrušenia, ale isto."
..."aj ja/Ja."
...("už sme aspoň dvaja.")


Selincro mi kdysi nabízel můj psychiatr,když jsem se snažila přestat pít a pořád to nešlo. Nechtěla jsem ho,protože jsem nechtěla pít míň, já nechtěla pít vůbec.Tak to se mi teď daří, bez chuti na alkohol,už 13 měsíců.Tak se pridávám k té cestě pomaly a bez vzrušenia. Traja.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53562
Re: SELINCRO Před 5 rok, 2 měsíce  
Pokud by vám nevadilo, že občas mám pro jistotu po ruce Antabus, tak už čtyři. Můžu se ovšem loudat opodál. Ale je to dobrý příměr-jít po mostě.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter