Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Abstak
#19128
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Mi alkohol nechutna.Zapijim nealkem aji vino.Tvrde nepiju vubec,kvuli silnym abstakum.Liju do sebe uz jen piva a obcas vina.Drive jsem pil proto,ze se mi libily ty stavy.Ted jsem si tim pitim a ruznymi drobnymi urazy tak zhorsil psychiku,ze bez toho aniz bych se napil,nemuzu mezi lidi,natoz nekam do autobusu nebo na postu.Kdezto,kdyz se rano nastartuju a mam svoji hladinu,tak jsem s kazdym kamarad,v par pripadech jsem si domu pozval i uplne cizi lidi.Pritom si ale zacinam uvedomovat,ze jsem jim pro smich vic,kdyz jsem prave opily.Proto jsem to utnul ,cekam az prejdou ty zle stavy a chystam se zacit u AA,pres Modry kriz a psychiatra.U toho bych zacal jako prvni,ale bojim se,ze po dvou recidivach me nebude chtit lecit.Ale jedine on muze napsat antidepresiva,poslat na jaterni testy atd. pripadne napsat doporuceni do PL.Takze ted mam v planu byt jeste tak 3dny schovany doma,pumpovat se horcikem a potom zvolit s cistou hlavou tu nejlepsi moznou variantu.
Davo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19129
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Držim palce..piš sem jak ti bude, to taky pomahá, zaměstnáš trochu mozek
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19130
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Já když piju několik dní v kuse, pak se proberu z oparu a zjistim, že třeba 4 dny zplynuly v jeden celek, z kterého si pamatuju jenom úryvky..když jsem pil tvrdý nepamatoval jsem si vůbec nic..hrůza
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19131
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Máš pravdu paměť se oslabuje u alkoholika.Já měla hrůzu pokaždé,když jsem si přiznala že v tom lítám už zase.Právě proto je pro mne důležité chodit na AA.Ted´jsem 2týdny nebyla.Chodím na rehabilitaci s kyčlema,tož jsu ráda,že vůbec dolezu domů.Dneska tam ale jdu.Moc mi chybí.Davide já chlast do sebe taky tlačila silou vůle.Zapíjela kýblem vody.Kolikrát mne z něho natahovalo,kolikrát jsem se pozvracela.Už jsem ho musela.Tělo i psychika ho potřebovaly.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19132
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
první ranní pivo jde vždycky ven, nejlíp do vany, do té se jde v pohodě trefit líp než do malý mísy na hajzlu..jak se dostane do krve trochu novýho alkoholu, už se dá chlastat dál
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19147
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Petře, to je ale hrozný, co píšeš! Jak dlouho to ještě budeš takhle dělat? Dokud neumřeš? Jmenuješ se jako můj manžel, který umřel, protože neměl vůli a sílu to změnit:-(
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19154
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Je pravda, že alkoholismus je smrtelná nemoc, o tom není pochyb
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19166
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj Peťo, když čtu tvoje poslední příspěvky, tak na mě působí trochu rezignovaně, teorii, fakta o alkoholu a jeho škodlivosti ovládáš perfektně, tak se už konečně na sebe pořádně naser !
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19167
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj Marti.Tako to není, pouze diskutuju a reaguju na jisté příspěvky, jelikož mám celkem dost zkušeností s chlastem, rozhodně někomu nebudu mazat med kolem huby a napíšu jak vim, že to je
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19172
Re: Abstak Před 9 rok, 11 měsíce  
Marti,
souhlasím. Petrové jsou prostě Petrové. Rezignace je jim vlastní.
Ok, každý má právo na vlastní názor. Já respektuji i Petrovo názory a příspěvky. Jsou pro mě velmi poučné. V tom negativním slova smyslu.
Díky Péťo za to, že mi ukazuješ kudy cesta nevede.A jestli se tobě na ní líbí, tak buď vůle tvá..

Ostatní - jedeme a nevzdáme to.
Dnešek byl ve znamení střízlivosti.
Heslo dne- hlavně se z toho neposrat.

Mějte krásný večer a ještě krásnější sny, např. o novém, krásném životě:-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter