Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...137138139140141142143...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#42928
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Žilinčan a ty si mícháš liquid sám? Známá pracuje v obchodě s e-cigama a přinesla mi na zkoušku, musím říct, že takhle mě hlava nebolela ani po flámu Nevím, jestli to bylo PG nebo VG nebo kombinace, ale už nikdy víc... Mě tedy chutná Dekang limitka - vanilla sky a meloun... Kibitzer neznám, máš přes net nebo kamennou prodejnu?
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42929
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
takisto mam znameho, ktory vela fajcil, a podarilo sa mu prejst vyhrande na elektornicku cigaretu. ja som zase zvykol fajcit "len" ku alkoholu, ale tiez sa mi v urcitom bode podarilo presedlat na elektronicku cigaretu. uznavam, nebolo to celkom ono, ale na druhej strane som nemusel chodit fajcit von do zimy

povedal by som, ze zavislost na nikotine ako takom nie je velmi problematicka, ak ho prijmas vo forme ecigy. sam osebe nie je velmi skodliva latka, pokial s nim nevdychujes samozrejme aj vsetky tie sracky, co vznikaju pri spalovani tabaku. na ecige asi mozes frcat dost dlho, postupne znizovat objem nikotinu v naplni a potom prestat, az budes 100% pripraveny.

nazdam sa, ze ak uz vyfacis len 3 normalne cigarety 3x do tyzdna, nebudes mat nejaky zasadny problem vydrzat bez nich aj uplne. takze ja by som ti poradil, aby si siel do toho a drzim palce!
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#42930
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Já myslím, že by to šlo. Kamarád byl kdysi na protialkoholním léčení (je to cca 15 let). Po roce po skončení léčby přestal i kouřit. Bylo to takové to, když jsem se zbavil jedné závislosti, tak se zbavím i další. Ale asi bylo potřeba ten rok ještě. Někdo tady psal v jiném vlákně, že následujících pět let není žádoucí dělat žádné razantní změny v životě. Psychika je ještě pořád všelijaká.... Ale každý to má jinak. Tím tě od toho nechci zrazovat.
Ronald
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42931
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Děkuji Katarinka i Zuzka za povzbuzení, budu usilovně pokračovat.

I tobě Žilinčan, já pořídil grip Joyetech eViv AIO a vape příchut LIQUA Q menthol 9mg/ml. Ale moc tomu nerozumím, prozatím )))) Ale vapuji



povedlo se vám vytvořit u mě úsměv

ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42932
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
ladis napsal:
já pořídil grip Joyetech eViv AIO a vape příchut LIQUA Q menthol 9mg/ml.
moje najoblubenejsie prichute boli broskyna a vodny melon. mentol som sice doma tiez mal, ale to mi stacilo raz za mesiac v ramci zmeny
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#42933
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
9 ml mi připadá málo, záleží jak silný si byl kuřák kolik let, já se na elektronku naučila tak, že jsem si spočítala jednotlivé sluky u normálního cíga a stejný počet udržovala i na ecigu. Dnes jsem na 12, dříve jsem mixovala 24 a 18 - Dekang a Joyetech, akorát to hrozně ničí spirálku
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42934
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Ještě ti poradím koukni na e-cigareta fans, je to fórum, kde se dá najít spousty tipů a hodne recenzí jak na eciga, tak na liquidy, třeba tě něco zaujme
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42935
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
...pri prechádzke alebo cestou na nákup a späť, si výdatne "šlukujem" čerstvý a svieži vzduch, namiesto nikotínu a toxických spalín horenia tabaku.

...kapacitu pľúc som zregeneroval na 107%.

"Vrelo odporúčam zabaliť to a zanechať tento spôsob "samovraždy" mladším a rozumnejším"...

(...vedia totiž všetko lepšie ako "geronti" & "vykopávky".)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42936
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Zuzana napsal:
9 ml mi připadá málo, záleží jak silný si byl kuřák kolik let, já se na elektronku naučila tak, že jsem si spočítala jednotlivé sluky u normálního cíga a stejný počet udržovala i na ecigu. Dnes jsem na 12, dříve jsem mixovala 24 a 18 - Dekang a Joyetech, akorát to hrozně ničí spirálku

Nakouknu, ano ... infa není nikdy dost , použil jsem z počátku 12ml, ale jak to šlukuji stejně jak cíga dak sem se dusil a musel ubrat. Taky se pozoruju, že grip vůbec nemůžu odložit, stále to mám v ruce ))))

Ja ... na horách budu chytat svěží vánek do krabiček a pak odvezu na horší časy v kufru )))
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42937
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...137138139140141142143...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter