Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...138139140141142143144...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#42938
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Tam bych ti poradila přivřít přívod vzduchu, koukni na nějaké videa tam, ono je rozdíl pokud tahas nejdříve do pusy a pak do plic a nebo rovnou do plic dnešní elektronky umí nastavit obojí, hodně zdaru a prosím přivez mi jeden pytlík horského vánku ,-)
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42939
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Zuzana, nie, nemiešam si liquid sám, až tak sa s tým prplať zase nehodlám. Doteraz sa mi najviac páčili Liqua HP, ale tento Kibitzer od Five Pawns je najlepšie čo poznám - hoci možno je to aj tým, že drahý, tak si to nahováram. Mentol už NIKDY, ten je príšerný. Kupujem buď v ZA v zelenej cigarete, alebo online, a používam 6 mg silu. Tak, aká pekná, triezva diskusia o závislosti, čo?

Úprava: Fíha, ten web c-cigareta fans je ozaj rozsiahly.

Úprava 2: Fíha, pre moje Eleaf Pico existuje alternatívny fw? :-O
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Poslední úprava: 16/02/2017 15:41 Provedl: Žilinčan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42940
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Ahoj, přečetla jsem si všechny vaše příběhy a jste pro mě obrovskou motivací. Už několik let tajně piju a sama vím, že s tím musím něco dělat. Stydím se a doufám, že i s vaší pomocnou rukou a vědomosti, že v tom nejsem sama, to tentokrát dokážu. Už několikrát jsem se pokoušela sama přestat, ale vždycky jsem se k alkoholu zase vrátila. Toť asi pro začátek vše, dnes je můj první den bez alkoholu.
Barbora
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42941
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Žilinčan : to jsou věci co? Jo je to fajn, s čistou hlavou

Barbora : ahoj, dobré rozhodnutí
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42942
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Barbora napsal:
Ahoj, přečetla jsem si všechny vaše příběhy a jste pro mě obrovskou motivací. Už několik let tajně piju a sama vím, že s tím musím něco dělat. Stydím se a doufám, že i s vaší pomocnou rukou a vědomosti, že v tom nejsem sama, to tentokrát dokážu. Už několikrát jsem se pokoušela sama přestat, ale vždycky jsem se k alkoholu zase vrátila. Toť asi pro začátek vše, dnes je můj první den bez alkoholu.
ja som tiez stravil XY hodin citanim pribehov tu na fore, aj celu navstevnu knihu som precital. dost ma to motivovalo, lebo aj ked som este s alkoholom vyslovene problemy nemal, bolo mi jasne, ze ak to nezarazim, dopadol by som tak, ako ti nestastnici, o ktorych som si tu cital. hadam, ze sa na to pozeras nejak podobne

vitaj na fore a drzim palce!
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#42944
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
bolo mi jasne, ze ak to nezarazim, dopadol by som tak, ako ti nestastnici, o ktorych som si tu cital.
Ja nie som nešťastník. Veď len vďaka alkoholu som spoznal skvelých ľudí na klube.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 16/02/2017 18:27 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42946
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Krtek napsal:
..."som spoznal skvelých ľudí na klube."
..."a ja zase v klube!"

...na streche klubu občas prší, sneží aj mrzne alebo praží slnko, aj fúka vietor a práši sa tam. Mne je lepšie vo vnútri - v klubovej miestnosti.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42949
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
No dobre, tak v klube. Ty musíš mať vždy posledné slovo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 16/02/2017 19:27 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42951
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Zuzaně přeji sílu do jejího odhodlání. Nejhorší na tom začátku, ale to vím až zpětně, je to, že člověk na to nepití pořád, pořád a neustále myslí. Člověk se ze začátku nedokáže na nic pořádného soustředit, protože pořád myslí na to, že nepije. Až, když si na to zpětně vzpomenu, tak si říkám jak to bylo unavující. Teď po malinko víc jak třinácti měsících přijdou dny, kdy si ani nevzpomenu na to jaký jsem byl prase, ani nemyslím na to, že nepiju. Ale, vždycky, když se na toto téma zamyslím, tak si říkám: Mám se moc dobře na to, abych se mohl napít.
Good Luck všem
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42953
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 3 měsíce  
Včelaři, štveš ma . Vždy dokážeš vystihnúť podstatu celého problému. Tiež mám pocit, že som kedysi pri mojich dávnych pokusoch o nepitie príliš na to myslel. Až príliš som sa tým zaoberal. A čím viac som chcel, myslel na to, tým menej sa mi darilo. Teraz nepijem a sú dni, keď si ani nespomeniem, že som vlastne abstinent . Len si tak normálne žijem, akoby to ani nebolo. Ale nezabúdam. Pred alkoholom mám rešpekt. A teraz sa mi to abstinovanie zdá úplne jednoduché. To zmierenie sa s celou situáciou mi najviac pomohlo. Prestal som bojovať s alkoholom. Nedávam si plány, čo sa týka abstinovania. Abstinujem 24 hodín. Minule som bol na klube a jeden fajn chlapík povedal zaujímavé slová: "Ráno vstávam ako bojovník, večer idem spať ako víťaz." To sa mi páči.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...138139140141142143144...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter