Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...140141142143144145146...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#43021
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Sochaři, gratuluju Ti k ročku to mě nehrozí, haha... měj se
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43273
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Naprosto výjimečně prožitá dovolená s přítelkyní na horách, kde jsme prožili super lyžování s odstupem posledního postoje na lyžích 30 let ))), proloženo večerním wellness relaxací a moc zajímavými dalšími prožitky, se velmi vydařila. Pochybuji, že snad ochutnávku tohoto bych prožil s dávkou alkoholu v těle a každodenními myšlenkami pouze a jenom jak a kde sehnat chlast k pořádnému ožrání se. Či snad představa jak ve stavu absťáku se pohybuji na houpající se lanovce a následně se řítím na dvouch prkýnkách z kopce 2,3km z kopce dolů. Chtěl bych říci, že jsem najednou moc šťastný, že se mi daří abstinovat a žít naprosto rozdílný styl života, nežli z chlastem. Jediné z čeho prozatím radost nemám a vlastně je to naprostý debakl je mé přesvědčení, že když jde skoncovat s jednou závislostí, půjde to i s druhou. Přiznávám, že tomu tak není a závislost na tabáku i s pomocí elektronické cigarety, mi přes veškeré plány co jsem si dal, NEJDE !! mrzí mě to

ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43274
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Láďo, blahopřeju, skvělý, že se ti daří.
A mám ten samý problém, tabák ne a ne odervat i když mám kašel a štve mě to. Taky svou roli hraje představa, že ten chlast vyhodit ze života je nejzásadnější, tohle přijde. Ale možná si jen dělám alibi. Ještě jsem se pořádně nerozhoupal. Uhhh, zrovna teď mi napravo dole vyjela reklama na cosi s názvem JAK PŘESTAT KOUŘIT. No, vida!
Ale pamatuju, že jak jsem přestal pít, tak jsem se enormně cpal sladkým, nejvíc v životě, v náhlý chuti jsem třeba zahnul do sámošky, zakoupil velkou Studentskou a zhltnul ji. Kandovaný ovoce. Sladký limonády. Brrr. Tak to samo přešlo.
To je vážně hezký nechlastat a bavit se tu o takovejch prkotinách-tabák ale přijde na řadu.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43276
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Laco,

..."prajem Ti/Vám to!"

..."užívaj/te času a pohody v komforte triezveho života."


Fajčenie odovzdáš neskôr - všetko má svoj čas a priestor...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43286
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Ono je to pro kuřáka asi opravdu dost těžké, opustit další velkou závislost. Zpočátku bylo velké nadšení z velkého rozhodnutí, pak přišly menší problémy s e-cigaretou a nachlazení a bylo po nadšení . Chtěla bych všechno hned, kvůli němu, jako nekuřák a zdravotník vidím ta velká zdravotní rizika, ale chápu, že silný kuřák od 14let zahazuje tabák velmi těžko. Tak holt přestanu tlačit na pilu a pokusím se dát tomu volný průběh, však on ví, že až se do toho zase pustí, má moji plnou podporu.
Jinak dovolená s přípitkem jahodových Rychlých špuntů a adrenalinem prvního sjezdu na lyžích v životě neměla chybu, opravdu funguje zaměstnat mozek něčím jiným, čímkoli, co vás baví a zažene blbé myšlenky. A když k tomu všemu máte s kým, kdo vás chápe a moc dobře ví...
No, dovolená skončila a nastaly bežné povinnosti a starosti, ovšem sdílené, tak můžu říct, že ve střízlivosti je mi dobře, již 5 měsíců
Zdravím všechny a přeji mnoho střízlivých dnů
Prudence?
Expert Boarder
Příspěvky: 117
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43287
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Ahoj holubičky To je fajn, že se daří a že vše klape. S cigárama je to těžký, vím. Já vydrřžím týden, dva a pak mám chuť a je to v ...
Tak se mějte krsáně vy dva
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43289
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Ahojky Šantálko,

díky za povzbuzení, s cígama je to opravdu nelehké. I já osobně jsem myslel, že s elektronikou to bude jen přestup z vagónu do vagónu a jede se dál. Není tomu tak. Mám také úsměv nad dvěma holubičkami ty naše kóčo ))
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43290
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
ten prestup takto idealne funguje malokomu. velmi bezne je, ked sa fajciar pokusa prestat fajcit s pomocou elektronickej cigarety, ale miesto prestania to skonci tak, ze fajci konvencne cigarety dalej a nadovazok este bafka aj ecigu tam, kde normalne cigy nemoze (v obyvacke, v kancelarii, ...)

je to dost otravny zlozvyk
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#43291
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 2 měsíce  
Double D napsal:
ten prestup takto ideálne funguje málokomu. Veľmi bežné je, keď sa fajčiar pokúša...

..."je to dosť otravný zlozvyk".


..."pri odvykaní sa zvyčajne odporúča fajčiť "vodnú fajku/šišu", iba a výhradne, len pod vodou"...

(Počas krízy je vhodný aj hlboký nádych.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/02/2017 17:28 Provedl: Ja. Důvod: Korekcia textu. ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43638
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
Ahoj fandím Ti nepiji třetí den bylo to hrozné jak sem nevypil strašně bolesti v práci sem to řešil dovolenou ale stojí to zato
jiřík
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...140141142143144145146...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter