Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...141142143144145146147...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#43656
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
Ahoj lidičky, mám taky problém s alkoholem ,nyní již 6 dní v kuse piji , i když nikdy ne v praci , ale pokaždé, když přijedu (okolo 5 - 6 hod ) ,tak si sednu a otevřu pivo .Pak jich za večer vypiji cca 8-10ks 12% a usnu na gauči . Nejhorší na tom je , že se vždy vzbudím okolo 3:30 a pak už neusnu - mám úzkostné stavy (pocení, tlak na hrudi , hlodání v hlavně ať.. ). Nemusím pít každý den , mám i 2-3 týdenní pauzy , ale pak to stojí za to ..... Myslíte, že bych měl navštívit nějakého lékaře? Poraďte prosím. Díky, Marťas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43657
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
No už na nic nečekej a upaluj k odborníkovi. Ten ti řekne, co tady asi každý: pěkně v tom lítáš. Otázka je, jestli to dokážeš zastavit sám. Na čas třeba ano. A pokud jen na čas a zase se zpiješ, tak je to jasný. Prostě alkoholismus, rizikové pití, chlast, chlast, chlast, chlast. Už se to může jen zhoršovat.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43676
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
Ahoj, tak už je to 3 dny , kdy jsem neměl ani Ň . Zkusím to řešit prozatím sám, protože mě děsí myšlenka jít k lékaři a hlavně také nevím ke kterému. Psychiatr , nebo nejprve k obvodnímu pro nějaké doporučení ? Doufám, že to vydržím dál a nebudou probíhat nějaké výluky v abstinenci . Když jsem si řekl, že teď nebudu pít pro očistu organismu , tak jsem to vydržel 3 měsíce bez . Pak přišly nějaké oslavy a půst jsem porušil. Nevíte v jakém stádiu alkoholismu se nacházím viz popis výše ( 3 týdny nepiji- pak víkend v průměru 8 - 10 piv ? Panáky nepiju vůbec, to mi nechutná, ale to pivo mám fakt rád . Díky za Vaše rady , Marťas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43677
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
Ještě bych se chtěl zeptat , zda-li někdo nemáte zkušenosti s desivými sny, třeba i po 3-4 týdnech abstinence ? Těch se nemohu zbavit vůbec.... Myslím, že mám nějaká panicka ataka . Mám je i když dělám celé odpoledne na poli a pak večer spadnu do postele jako špalek. Díky za jakoukoliv zprávu, Marťas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43681
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
MARTIN MANN napsal:
Ještě bych se chtěl zeptat , zda-li někdo ne"máte zkušenosti s desivými sny, třeba i po 3-4 týdnech abstinence?" Těch se nemohu zbavit vůbec.... Myslím, že mám nějaká panicka ataka . Mám je i když dělám celé odpoledne na poli a pak večer spadnu do postele jako špalek. "Díky za jakoukoliv zprávu", Marťas
Maťo,

tie nepríjemné obsahy snov sa začnú vytrácať priamo úmerne s konsolidáciou a harmonizáciou emócií (afektov, vášní a nálad); citov a nepretržitou dobou trvania dobrovoľnej, slobodnej a radostnej triezvosti.

"Usporiadaj si vlastnú hierarchiu hodnôt!"...

"Ja mám triezvosť primárne nad všetkým!"
(↳"Všetko ostatné je až po nej"...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43682
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
No, ja bych rekla, ze tvoje stadium je kvartalni alkoholik, ale na tom tolik nesejde. Dulezity je si uvedomit a priznat problem a zacit ho resit. Ty uzkostny stavy mivam taky, ale vetsinou jen prvni dny abstinence. Kazdej jsme ale jinej. Mival jsi to nekdy driv (nez jsi zacal pit)? Byt tebou, zasla bych za odbornikem - nejlip podle me za psychiatrem, kterej dela zavislost na alkoholu. Nevim odkud jsi, v Praze neni problem objednat se primo tam, takze tvuj obvodak nemusi nic vedet. Vygoogli si nejakou krizovou linku a tam ti poradej. Psychiatra se bat nemusis, chodi mu tam samy takovyhle pripady
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43683
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
MARTIN MANN napsal:
Ahoj lidičky, mám taky problém s alkoholem ,nyní již 6 dní v kuse piji , i když nikdy ne v praci , ale pokaždé, když přijedu (okolo 5 - 6 hod ) ,tak si sednu a otevřu pivo .Pak jich za večer vypiji cca 8-10ks 12% a usnu na gauči . Nejhorší na tom je , že se vždy vzbudím okolo 3:30 a pak už neusnu - mám úzkostné stavy (pocení, tlak na hrudi , hlodání v hlavně ať.. ). Nemusím pít každý den , mám i 2-3 týdenní pauzy , ale pak to stojí za to ..... Myslíte, že bych měl navštívit nějakého lékaře? Poraďte prosím. Díky, Marťas

No už jsi na "dobré cestě" do pěknejch sr... zkus to utnout nejdřív úplně sám a to hned a uvidíš co to s tebou bude dělat a najdi si nějakého terapeuta (co dělá závislosti) a s ním to nejdřív prober - co a jak. Tato služba je placená a soukromá - jde mimo pojišťovnu. Třeba to zabere a můžeš mít tzv. "čistý štít" nebudeš to mít v papírech.....
No pokud to nepude tak můžeš "vstoupit do systému"....doktoři - psychiatrie - léčebna atd....

Tak zapracuj na sobě - na úzkostné stavy se vy... ty pominou sami s postupující abstinencí, na to by jsi se měl teď soustředit a terapeut ti pomůže s tím co dál se životem, takhle to vypadá, že nemáš v životě vůbec žádný cíl, jenom do práce a doma se pak pomalu upíjet k smrti...
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43686
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
MARTIN MANN napsal:
Ještě bych se chtěl zeptat , zda-li někdo nemáte zkušenosti s desivými sny, třeba i po 3-4 týdnech abstinence ?

I po 3-4 mesicich . A zmeny nalad, chuti, deprese, apod. Opravdu narovnavat se to zacalo nekdy po pul roce. Kazdy ma tohle jinak...

Z toho co jsi napsal si dovolim tvrdit ze jeste nemas kriticky problem ale situace uz je urcite vazna a delas dobre ze to resis. Podle meho nazoru mas stale cas zkouset "samolecbu". V kazdem pripade pokud by jsi citil ze to nezvladas tak by bylo dobre resit situaci s odbornikem. Budes se do toho totiz propadat vic a vic... sice pomalicku (to je na chlastu asi to nejzakernejsi), ale budes.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43692
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
Ahoj ,

Tak jsem včera zašel za lékařem -psychiatrem a vylíčil můj problém viz moje příspěvky výše. MUDr. si se mnou cca 1/2 hodiny povídala a pak mi řekla, že budeme řešit primarně ty úzkostné stavy a za 3 neděle mám přijít na "kontrolu" . Dala mi Cipralex 10mg a řekla, že úzkost by měla polevovat za 14 dní, prý lék nenastoupí ihned . Řekla mi , že bude nejlepší 100% abstinence , neboť alkohol snižuje účinnost Cipralexu . Řekl jsem , že pro mě je hlavním cílem mít alkohol pod kontrolou , ale na druhou stranu vim ,že spouštěčem mého pití je právě uzkost ,kterou pitím zažehnávám . No, uvidíme..... Stále nemohu spát a když usnu tak mi zrovna dnes řezali hlavu motorovou pilou , fakt děs . Jsem zvědav na víkend, slavíme narozeniny .... Nyní 4 dny bez alkoholu . Marťas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43693
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 7 rok, 1 měsíc  
Ta úzkost bude asi to hlavní, takže zkus fakt vydržet nepít. Ona ta snaha o nějakou kontrolu většinou nedopadá moc dobře, všechno si tím jenom zhoršíš.

Začni uvažovat tím směrem, že i malé pivo ti může způsobit obtíže a prohlubuješ si tím vznikající návyk. Snaž se spíš o kontrolu toho, že ani neochutnáš, jinak se z toho horkotěžko budeš vyhrabávat, asi to cítíš a voláš o pomoc, ale je to jen a jen na tobě, jak se k tomu postavíš... narozeniny, jsou to hezké okamžiky, k tomu nějaké to pití, ale ty ho nutně k tomu potřebuješ?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...141142143144145146147...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter