Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...163164165166167168169...194
Dolů
Téma: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre
**
#47020
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj ,

tak od 2.12.2017 jsem nemel ani kapku. Mel jsem hodne spatne jaterni testy a dva tydny nazpet jsem byl opet na odberech , ktere dopadly perfektne , mel jsem velkou radost ..... , ovsem tento ctvrtek me prekecali kluci abych zasel s nima do hospody , kde jsem si misto sveho nealka dal normalni pivo a kdyby jedno ..... Mel jsem jich 10 a samozrejme patek po praci a vcera zase . Ted je mi opet zle a rozhodl jsem se to utnout . V dobe , kdy jsem nepil jsem mel desive sny i po mesici bez alkoholu , vzdy jsem se probudil uplne mokry a silne mne busilo srdce . 25.12 jsem dokonce jel ve dve rano na pohotovost , kde mne udelali testy na srdce a vse OK . Nechapu , proc mam takove osklive nocni mury v dobe nepiti , to jsem se vzdycky na noc vylozene netesil ..... Zase kdyz piju , tak se vzbudim ve 3 rano a uz neusnu , nejsem ten pripad , co by si ve 3 rano nalil sklenicku , abych zase usnul , ale pekne si to vyzeru az do odpoledne. Mate take nekdo zkusenosti s desivymi sny a pocitem buseni / pichani u srdce ? Diky moc a mejte se fajn . Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47021
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Maťo/Martin,

"priznaj si - sám sebe, však Tebe ten alko-chaotický bordel v *šiške/lebeni* chýba?"


(...alebo si "iba/jenom" potvrdzuješ, že: "opakovanie je matka múdrosti?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47022
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Martin Mann: ahoj, tady jde videt, ze vetsina ani na to jedno pivo jit nemuzem, clovek si mysli, ze to ma uz v poradku a z piti jednoho piva se zacne chlastat a je to tu znova. Pokud to clovek bude takhle pokouset jednim pivem, ten den drive ci pozdeji VZDYCKY nastane - zakon chlastu. Samozrejme, muze byt par vyjimek, kteri se naucili jit na jedno, ale "statistiky" hovori jinak. Nema cenu si vubec pohravat s myslenkou dat si jen jedno, pro sichr. Co se tyce nespavosti, ja to mel taky tak. I po trech-ctyrech pivech po 4 hodinach vyspano a hotovo, druhej den nevyspalej, pritroublej, nepouzitelnej. Alkohol nici spanek. Co se tyce nocnich mur, poceni - si myslim, ze se telo furt pere s temi zbytky jedu, ktere mas jeste v sobe, nervova soustava je ponicena a telo se dava do kupy, u nekoho to muze trvat dele (vcetne nespavosti, at uz pak treb ai nepijes). Po tahu se mi spalo blbe i nekolik dni. Zkus byt trpelivy a dat telu cas, telo potrebuje delsi dobu na procisteni a uvidis. Laduj do sebe vitamin, unav telo sportem nebo necim jinym a tak... A ta bolest na srdci, mozna to s tim souvisi. Pokud bylo na ekg a ultrazvuku vsechno dobre, tak bych se nebal. Hlavne uz nechlastat. ))
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47029
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj ,

dekuji vsem za rady , dnes uz nepiji a doufam , ze tomu tak bude na co nejdelsi interval , doufejme navzdy , protoze ty kocoviny , co clovek ma , jsou fakt silene a rekl bych i zbytecne . Pro me neni problem nepit treba x tydnu a pak si dat treba dve piva po obede , ale pak se vyskytne nejaka ta akce , kde je prisun dost velky vcetne panaku a druhy den jsem kozeny . Mam opravdu dost hrozny kocoviny . Zkousel jsem se trochu vice venovat sportu , ale hned se zadychavam a je mi dost neprijemne . Trpim panickou atakou , tak mi to alkohol jen priostruje . Jsem hlupak , vim , ze mi to nedela dobre a piji . Tedy nikdy ne na prasky .... Beru cipralex a kdyz mam ataku , tak rivotril . Musim to zmenit . Drzte mi palce , jako je ja drzim vsem Vam ! Martas
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47034
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Martim Mann: jo kamo, tak to mam i ja, jedno pivo, dve nekde no problem. Ale pak ten den stejne jednou prijde a piju, dokud mi do druhyho dne, dokud mi to chutna. A kocoviny? Humus, hadr. S tim sportem a dusnosti - musis se zacit hejbat pozvolna, ne hrr, chvili to potrva, nez si twlo zhuntivany chlastem zvykne. Jinak si ten sport zhnusis. Hlavne vytrvat. Jak sportujes?
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47043
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj ,

jojo , je to tak , musim pozvolna zacit s hybanim . Mam i docela nadvahu, tak bych si take nechtel oddelat kolena .... Dnes jsem se natahl odpoledne a probudil totalne zpoceny a tlakem na hrudi , standard = kocovina . Bude to boj , ale bojovat se musi ! Netesim se na noc , to bude nejhorsi , ostatne jako vzdy je noc zakleta
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47044
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Sportuji se psem , chodim s nim behat podel reky . ..... No behat , rekl bych tzv. Indiansky beh
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47051
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
jojo, zacni indianskym behem, poradnyma botama na objemovy behy, ktery nenici nohy, hlavne proste nenicit nohy na tvrdym, zacit s hulkama taky neni ostuda, strava - tak to je jasny a prolinat to plavanim a posilovanim s vlastni vahou - staci doma - je taky sikovna a dulezita vec. aby tu z toho nebyl "sportovni web"... )))
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47053
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Ahoj ,

sportovni web , to asi ne . Upssss , ted me ceka noc a na tu se fakt netesim ..... studeny pot , nocni desy , ble ble
MARTIN MANN
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47054
Re: třes - úzkost - únava - nespavost - pocení - depre Před 6 rok, 3 měsíce  
Chlapi neblbněte- běhání není zdravé :-D ale ne, on ten pohyb pomáhá, jednak se trochu odpotí jedy z těla, dvojak se člověk unaví a zlepší se kvalita spánku...
Martine, ty noční stavy, radši nevzpominat, bylo to hrozné, budila jsem se a nebyla se schopná nadechnout... Bála jsem se že je konec, ze mi pukne srdce, že umřu... A tak jsem přestala pít, za čas se to srovnalo, musíš vydržet.... Držím palce....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...163164165166167168169...194
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter